ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 13:11

Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Lik je zabijac noževa u ledja...
Ne bi ga nikad volija vidit u svom klubu...
;)
Niko je valjao ...
Uvik si ima fantastičnu paralelu, skoro ka Federer...
Naravno, ovo je sarkazam...
Jer si, po ko zna koji put, sasvim promasija balun...
:D

Dobro je rekao. Niko je običan izdajnik štogod vi tu trubili, za razliku od Gavrana koji je običan internacionalac i profesionalac.
Jesi li sad na drogama?
:D


Posto si mi drag, elaborirat cu...
Dinamo je Niku odjeba ka kantu, tj. Mamić, koji je gazda Dinama...
Samo zato jer nije tija bit u njegovoj agenciji...
Hajduk mu je bija najbolji izbor: ostaje u Hrvatskoj i to u najvećem klubu, ima osiguranu minutažu i sve ce se vrtit oko njega, odlična primanja...
Nijedan strani klub mu nije to moga dat...
S druge strane imaš lika koji fingira ozljede da ne bi igra protiv glavnog konkurenta...
Koji laže da neće potpisat za glavnog konkurenta...
A kojeg sadašnji klub želi zadržat i u kojem je visoko cijenjen...
Znaci, apsolutno nikakve korelacije nema izmedju ova dva slučaja...
Zato te i pitan: na kojim si drogama?
To sta vas boli sta je Niko isa u Hajduka je nesto sasvim drugo i nema veze sa tematikom na koju san aludira...
Jer nije Niko vama zabija nož u ledja, nego vi njemu!
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 13:33

Pričaš nešto o čemu pojma nemaš. Nije nitko Niki zabio nož u leđa nego on klubu čije je dijete bio i kapetan. Ne radi se o nikakvoj agenciji nego o smanjenju plaće na koje nije pristao i još je podigao bunu među igračima. On će uvijek biti izdajnik ko i Jeličić vama i to su mu i BBB jasno poručili paljenjem svijeća. A otkud ti znaš da je Gavran fingirao ozljedu. Imaš dokaz za to? Sumnjam da bi ga Kek više koristio da je baš tako. Nasjedaš novinarskim senzacijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 15:47

fridrih_niche wrote:
Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Lik je zabijac noževa u ledja...
Ne bi ga nikad volija vidit u svom klubu...
;)
Niko je valjao ...
Uvik si ima fantastičnu paralelu, skoro ka Federer...
Naravno, ovo je sarkazam...
Jer si, po ko zna koji put, sasvim promasija balun...
:D

Dobro je rekao. Niko je običan izdajnik štogod vi tu trubili, za razliku od Gavrana koji je običan internacionalac i profesionalac.
Jesi li sad na drogama?
:D


Posto si mi drag, elaborirat cu...
Dinamo je Niku odjeba ka kantu, tj. Mamić, koji je gazda Dinama...
Samo zato jer nije tija bit u njegovoj agenciji...
Hajduk mu je bija najbolji izbor: ostaje u Hrvatskoj i to u najvećem klubu, ima osiguranu minutažu i sve ce se vrtit oko njega, odlična primanja...
Nijedan strani klub mu nije to moga dat...
S druge strane imaš lika koji fingira ozljede da ne bi igra protiv glavnog konkurenta...
Koji laže da neće potpisat za glavnog konkurenta...
A kojeg sadašnji klub želi zadržat i u kojem je visoko cijenjen...
Znaci, apsolutno nikakve korelacije nema izmedju ova dva slučaja...
Zato te i pitan: na kojim si drogama?
To sta vas boli sta je Niko isa u Hajduka je nesto sasvim drugo i nema veze sa tematikom na koju san aludira...
Jer nije Niko vama zabija nož u ledja, nego vi njemu!
;)

Zbog tog glumljenja ozljede ga je suigrač (Bradarić) napa nakon utakmice,iako nije spomenija njegovo ime zna se na koga je mislija.
No kao što sam rekao, u Rijeci je ima kraljevski tretman, Kek i ostala ekipa itekako imaju utjecaj na to što ide na SP (naravno ne umanjujem ni njegov doprinos tome), a vratija je na način koji je vratija. Sad, uspoređivati to s slučajem Niko Kranjčar kojeg je Dinamo takoreći škarta, samo zato jer se pobunio na to da su za rezultatski pobačaj krivi JEDINO igrače, uz činjenicu da nije htio da mu menađer bude gazda kluba Mamić je pomalo smiješno. No, navikli smo.

I dobro si poentira na kraju, tu je jedino klub zabija nož u leđa Niki, a ne obratno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 22/1/2018, 16:54

Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Lik je zabijac noževa u ledja...
Ne bi ga nikad volija vidit u svom klubu...
;)
Niko je valjao ...
Uvik si ima fantastičnu paralelu, skoro ka Federer...
Naravno, ovo je sarkazam...
Jer si, po ko zna koji put, sasvim promasija balun...
:D

Dobro je rekao. Niko je običan izdajnik štogod vi tu trubili, za razliku od Gavrana koji je običan internacionalac i profesionalac.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 19:26

sat2 wrote:
Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Lik je zabijac noževa u ledja...
Ne bi ga nikad volija vidit u svom klubu...
;)
Niko je valjao ...
Uvik si ima fantastičnu paralelu, skoro ka Federer...
Naravno, ovo je sarkazam...
Jer si, po ko zna koji put, sasvim promasija balun...
:D

Dobro je rekao. Niko je običan izdajnik štogod vi tu trubili, za razliku od Gavrana koji je običan internacionalac i profesionalac.
Nevjerojatno je koliko su licemjerni. Sad su relevantni Index i ostala sranja od medija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 22/1/2018, 19:28

Niko Kranjčar zabio je nož u leđa sam sebi. Niti ga je zabio on Dinamu, a niti Dinamo njemu. Da je ostao u Dinamu sigurno se u daljnjoj karijeri ne bi vucarao po ovim klubićima po kojima se vucara, već bi igrao u pravom klubu i za prave novce. On je, prema predispozicijama i prema onome što je pokazivao na samom početku seniorske karijere bio predodređen za velike scene, a realno, napravio je goli kurac od karijere.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 20:31

Ko ga jebe, proklet je bio onaj dan kad su mu se palile svijeće pred kućom i zato mu je karijera u kurcu. Mogao je otići bilo gdje, samo ne u Hajduk. Najbolje mi je kad tovari krenu branit našeg izdajnika, a s druge strane blatit jednog Gavranovića bez ikakvog razloga ili Jeličića koji je napravio isto što i Kranjčar. Poznata tovarska licemjernost još jednom izašla na vidjelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 20:44

Poznata zeg-e limitiranost kad ne vidu razliku u slučaju kad igrač ode radi novca, bolje plače u rivala, u odnosu na situaciju kad igrača doslovno potjeraju iz kluba.  Basketball Basketball Basketball
Niko Kranjčar nije došao u Hajduk zbog više novca, već zato što je potjeran, ko što su potjerali Prosinečkog i ko što je svojedobno Hajduk potjerao jednog Bearu jer ga nisu znali cijeniti, takoreći omalovažavali su ga. Ti igrači nisu otišli zbog veće ponude i novca, već ih jednostavno klub nije znao cijeniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 20:56

Ko je potjerao Kranjčara i Prosinečkog? Treba znati cijelu priču, a ne samo onaj dio rekla-kazala iz urbanih legendi. I jedan i drugi su ucjenjivali klub koji nije pristajao na uvjete i ucjene i zato su otišli. Da su otišli bilo gdje drugdje nebi im se toliko zamjerilo. Prosinečki je izviždan '97 kad se vratio od strane BBB, a Kranjčar je odmah pokopan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 21:05

Prosinečki je otišao jer struka nije vjerovala u njega, to i ptica na grani zna. Kad trener ne misli da ćeš postati igrač, a mlad si igrač, onda nemaš tu što raditi. Da su vjerovali u njega i da je igrao, sigurno ne bi otišao tek tako pogotovo ne u rivala.
Niko Kranjčar je tražio da struka i ostali ljudi u klubu preuzmu odgovornost za rezultatski neuspjeh:"ako će udariti nas po novčaniku, neka to urade i sebi" a umisto da preuzmu odgovornost, NIko je završio na klupi/tribini, proglašen je izdajnikom i na kraju preseljen na transfer listu uz poruku: tko plati iznos xy može otići. Jebiga, kako je moga tražiti odgovornost gazde kad taj nikad za ništa nije odgovoran, i evo dan-danas za ništa nije odgovoran i drži presicu u klubu gdje sebe predstavlja kao da je najpoštenija i najbolja osoba na ovom svijetu. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 22/1/2018, 23:10

Tommy R wrote:Ko ga jebe, proklet je bio onaj dan kad su mu se palile svijeće pred kućom i zato mu je karijera u kurcu. Mogao je otići bilo gdje, samo ne u Hajduk. Najbolje mi je kad tovari krenu branit našeg izdajnika, a s druge strane blatit jednog Gavranovića bez ikakvog razloga ili Jeličića koji je napravio isto što i Kranjčar. Poznata tovarska licemjernost još jednom izašla na vidjelo.
Ne seri, Tominjo...
Jer nisi u pravu...
Od svih vas odi, na ovu temu o prelascima sam najrelevantniji...
Nikad nijednom igraču nisan zamirija jer je otisa iz Hajduka u Dinamo...
Bija to Jela, rodjak mi ili neko treći, nebitno...
Al vi jos serete po Niki koji je gospodin na kvadrat!
Pa vi danas od 20-ak igrača Dinama ne možete spojit jednog gospodina kakav je Niko...
Pametan, kulturan i pošten momak...
Je, u vašim licemjernim ocima, on nosi križ izdaje...
Samo, vi ste izdali njega, a ne on vas...
Kad ste stali uz Mamica kriminalca iz vlastite koristi (Zekan glupan) ili nekog drugog razloga, a okrenuli ledja Niki, Krami, Tomecaku i sličnim momcima...
Uglavnom, transferi Nike i ovog Rijekinog dezertera i zabijaca noževa u ledja, nije i ne može bit isti...
A vi nastavit bit licemjeri...
Samo nemojte projicirat vlastito licemjerje na druge...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 00:53

Ne seri ti. Kud si otišao. Kakav Krama i Tomečak. Uvijek sam ih branio. I tu na forumu kad su ih Rajko, Zeko i ostali blatili. To je sasvim druga priča. Ovo nema veze s Mamićem. Ako ne razumiješ, znači da nisi navijač ili si licemjer. Niko je otišao u Hajduk kao kapetan Dinama, stari mu je bio simbol Dinama. Nema tu priče. On je izdajnik i kao takvog će ga se pamtit. The end.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 23/1/2018, 06:41

Tommy R wrote:Ne seri ti. Kud si otišao. Kakav Krama i Tomečak. Uvijek sam ih branio. I tu na forumu kad su ih Rajko, Zeko i ostali blatili. To je sasvim druga priča. Ovo nema veze s Mamićem. Ako ne razumiješ, znači da nisi navijač ili si licemjer. Niko je otišao u Hajduk kao kapetan Dinama, stari mu je bio simbol Dinama. Nema tu priče. On je izdajnik i kao takvog će ga se pamtit. The end.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 08:48

Niko nije otisa, on je potiran u Hajduka!
Ka da ja kažen da je Modrić otisa svojevoljno iz Hajduka, a to nije istina...
On bi sve bija da da je moga nosit bili dres najboljeg kluba...
Al jebat ga, nije bija u mogucnosti...
Tako i Niko nije bija u mogucnosti ostat u Dinamu...
A ti nastavi spinat uz svesrdno sufliranje mrzitelja Hajduka i obožavatelja Mamića...
;)


Last edited by fridrih_niche on 23/1/2018, 08:49; edited 2 times in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 08:53

isključivi krivac wrote:Prosinečki je otišao jer struka nije vjerovala u njega, to i ptica na grani zna. Kad trener ne misli da ćeš postati igrač, a mlad si igrač, onda nemaš tu što raditi. Da su vjerovali u njega i da je igrao, sigurno ne bi otišao tek tako pogotovo ne u rivala.
Niko Kranjčar je tražio da struka i ostali ljudi u klubu preuzmu odgovornost za rezultatski neuspjeh:"ako će udariti nas po novčaniku, neka to urade i sebi" a umisto da preuzmu odgovornost, NIko je završio na klupi/tribini, proglašen je izdajnikom i na kraju preseljen na transfer listu uz poruku: tko plati iznos xy može otići. Jebiga, kako je moga tražiti odgovornost gazde kad taj nikad za ništa nije odgovoran, i evo dan-danas za ništa nije odgovoran i drži presicu u klubu gdje sebe predstavlja kao da je najpoštenija i najbolja osoba na ovom svijetu. :D


najbolje sto je moglo da se desi prosineckom je sto ga je dinamo odbacio. da nije otisao kod cigana, ne bi imao ni 10% karijere koju je napravio uz cigane... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 13:30

Nije Dinamo Prosinečkog odbacio nego nisu pristali na njegove uvjete koje je on postavljao kad je već imao ponudu cigana. Možemo pričat da Ćiro nije prepoznao njegov potencijal jer da je pristali bi na uvjete. Ali nije odbačen. A to gdje bi bolje prošao, pitanje je na koje nema odgovora. Boban je više postigao u inozemnoj karijeri, a ostao je u Dinamu. I njega je Džajić bio zvao kod cigana. Naravno nije bilo šanse da ode tamo. Dok je s druge strane Niko ispao teška pička i izdajnik kad je prešao kod glavnog rivala.  Neoprostivo. Ko da je Gerard prešao u United ili Beckham u Liverpool.


Last edited by Tommy R on 23/1/2018, 13:31; edited 1 time in total (Reason for editing : J)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 23/1/2018, 13:46

kad uopće kreće nastavak prvenstva?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 21 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 21 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 21 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 13:53

Uskoro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 23/1/2018, 14:00

još samo sati dijele...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 21 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 21 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 21 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 16:34

Tommy R wrote:Nije Dinamo Prosinečkog odbacio nego nisu pristali na njegove uvjete koje je on postavljao kad je već imao ponudu cigana. Možemo pričat da Ćiro nije prepoznao njegov potencijal jer da je pristali bi na uvjete. Ali nije odbačen. A to gdje bi bolje prošao, pitanje je na koje nema odgovora. Boban je više postigao u inozemnoj karijeri, a ostao je u Dinamu. I njega je Džajić bio zvao kod cigana. Naravno nije bilo šanse da ode tamo. Dok je s druge strane Niko ispao teška pička i izdajnik kad je prešao kod glavnog rivala.  Neoprostivo. Ko da je Gerard prešao u United ili Beckham u Liverpool.
Ovo za Prosinečkog me ne zanima, govorim samo za Niku...
Ne slazen se s tvojim mišljenjima i to je to...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 16:41

Nije Dinamo odbacija Prosinečkog, samo struka nije vjerovala da će on postati igrač lol! Sitnica...
Opet se rade glupe usporedbe, pa možda bi taj Gerrard i završija u MU da ga je Liverpool ko mladog igrača otpisa i stavija na transfer listu uz poruku da ako netko plati xy može otići. Isto vrijedi i za Beckhama u suprotnom smjeru. Kakve su to usporedbe, ti igrači su u tim svojim klubovima u startu imali kraljevski tretman i nije postoja promil šanse da im klub napravi ono što je Dinamo Niki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum