ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Empty Re: Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Post by Guest 7/7/2017, 11:29

asilovski wrote:
pismejker wrote:evo mili moy..neki fakti...

http://www.theodora.com/wfbcurrent/israel/israel_economy.html
Ma na stranu ekonomija ovdje govorimo da svu infrastrukturu, vojsku, obavještajnu službu, mornaricu i dr. dobijaju besplatno to je ogroman poticaj, naravno da mi dobijem tako što Čardak bi sve to pokrao i pojeo, a opet bi ljudi bježali i zemlja bila u rasulu

dobro sad..donacije jednom u odredjenom periodu su oke...no ne mozemo racunati da se bas sve to dobija svake godine..mornarica je u ILN,jer teziste i nije na njoj,ne znam jel mislis vojna ili civilna,ugl.vojna je vrlo skromna..no to nadoknadjuju tijesnom integracijom sa ostalim rodovima vojske..
Sad,posto je kriza posvuda uglavnom,ne vjerujem da su i donacije i poticaji cesti i obilati..no,kakogod,dar je nepristojno odbiti,ili ga ujebati... :clown

Pa eto,Balkan je ,ne znam kako bih to nazvao,ali svakako za ekipu iz Fringe divisiona,da to malo prouci..neke Crne rupe,paralelni svjetovi,tko bi ga znao...

Bog dade Raj,Budale ga ujebaše,.. No

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Empty Re: Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Post by RayMabus 7/7/2017, 11:30

Mi smo pijane budale
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Empty Re: Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Post by BB-8 7/7/2017, 12:24

dnevno upucaju 10 milijuna baksi u izrael...nije pomoć, nije...

“Since the October War in 1973, Washington has provided Israel with a level of support dwarfing the amounts provided to any other state. It has been the largest annual recipient of direct U.S. economic and military assistance since 1976 and the largest total recipient since World War ll. Total direct U.S. aid to Israel amounts to well over $140 billion in 2003 dollars. Israel receives about $3 billion in direct foreign assistance each year, which is roughly one-fifth of America's entire foreign aid budget. In per capita terms, the United States gives each Israeli a direct subsidy worth about $500 per year. This largesse is especially striking when one realizes that Israel is now a wealthy industrial state with a per capita income roughly equal to South Korea or Spain.”


http://ifamericaknew.org/stat/usaid.html

_________________
Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Attach13 Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Empty Re: Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Post by crvenkasti 7/7/2017, 14:55

Bolje je da bismo propali bez Njemačke, nego da bismo propali bez Srbije.

Ako me razumijete ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke - Page 2 Empty Re: Hrvatsko gospodarstvo propalo bi bez Njemačke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum