ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom - Page 2 Empty Re: Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom

Post by Leviathan2 Tue 16 May - 22:49

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:rekoh.... bolje da te ispišala...
Tvoj mozak jedino ovo može proizvesti...Nije li to žalosno?
pa kad si glup ko nesukladno armaturno željezinje....
Dobro si se opisao...Ni ja ne bih bolje.
aj dobro, evo ti si pametan pa aj meni i ostatku ekipe pojasni kako i na koji način i u kojim sgmentima društvene zbilje je sdp sprovodio spasonosne poduhvate kojima je bio cilj spašavanje nacije... aj ali polako i koncizno... et ti prilike da potvrdiš i svoju ali i moju tezu...
a kru te jebo s kim se ti upustas u raspru, koji ti kurac, do sad si bio normalan :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom - Page 2 Empty Re: Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom

Post by red wolf Tue 16 May - 22:51

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:rekoh.... bolje da te ispišala...
Tvoj mozak jedino ovo može proizvesti...Nije li to žalosno?
pa kad si glup ko nesukladno armaturno željezinje....
Dobro si se opisao...Ni ja ne bih bolje.
aj dobro, evo ti si pametan pa aj meni i ostatku ekipe pojasni kako i na koji način i u kojim sgmentima društvene zbilje je sdp sprovodio spasonosne poduhvate kojima je bio cilj spašavanje nacije... aj ali polako i koncizno... et ti prilike da potvrdiš i svoju ali i moju tezu...
Nema potrebe...Nova Europa je pred nama bez nacija...Znam da će ti to teško pasti, no tko te jebe...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom - Page 2 Empty Re: Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom

Post by michaellcmacha Tue 16 May - 23:10

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
Tvoj mozak jedino ovo može proizvesti...Nije li to žalosno?
pa kad si glup ko nesukladno armaturno željezinje....
Dobro si se opisao...Ni ja ne bih bolje.
aj dobro, evo ti si pametan pa aj meni i ostatku ekipe pojasni kako i na koji način i u kojim sgmentima društvene zbilje je sdp sprovodio spasonosne poduhvate kojima je bio cilj spašavanje nacije... aj ali polako i koncizno... et ti prilike da potvrdiš i svoju ali i moju tezu...
a kru te jebo s kim se ti upustas u raspru, koji ti kurac, do sad si bio normalan :D
nisam otvorio drugu stranicu, jel se počeo cerekati od A do............................................................................................... HA
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom - Page 2 Empty Re: Izborni cirkus:HDZ slizan sa Srbima,a SDP s ekstremnom desnicom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum