ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Page 16 of 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky 5/5/2019, 22:02

Rabarbara wrote:
night sky wrote:
Rabarbara wrote:
night sky wrote:

...... zamisli kak je tek nama samima :D.....
Vjerojatno gore nego nama koji vas "duramo"  :P .

Meni su blizanci desc (sedmica) i zapravo se super slažem s većinom njih.

ne mozes vjerovati..... ja imam problem sa odlucivanjem, so i mo u bliz u 7k, pa jel bi ovak ili onak :D....

Mene spašavaju tri elemnta vatre pa sam kao odlučna, so u kardinalnoj, asc u promjenjivoj i mars u fiksnoj. Da nije toga one ribe bi me ubile. Provela bih život roneći suze kao prava žrtva :D
Jedino se ve odmetnula u fiksni zrak. 

Kad bi ti netko postavio pitanje koji dio svoje natalne voliš, što bi mu rekla?
Meni je najdraži moj asc.


nikada mi se nije svidao moj mjesec u djevici ali on je taj koji me prizemljuje.... moram mu odati priznanje....

takoder, asc u skorp...

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 5/5/2019, 22:07

Ja volim najvise svog bika,al zapravo volim sca 3 svoja znaka....bik mi daje osjecaj i njeznost,djevica vatru i energiju,blizanac ko da tu neku prizemnist...ovo je laicki lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky 5/5/2019, 22:12

zagy, ti si meni pokret.... vatra i zrak....zemlja bik najmanje ,bar ovak forumski i bez natalne......:)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by betty.boop 5/5/2019, 22:15

Moxy wrote:Ja volim najvise svog bika,al zapravo volim sca 3 svoja znaka....bik mi daje osjecaj i njeznost,djevica vatru i energiju,blizanac ko da tu neku prizemnist...ovo je laicki lol

blizanci su prizemni ko sto sam ja slon elephant
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 5/5/2019, 22:22

Pa imas nos ko slon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 5/5/2019, 22:23

night sky wrote:zagy, ti si meni pokret.... vatra i zrak....zemlja bik najmanje ,bar ovak forumski i bez natalne......:)


Obozavam zemlju,i zemlja je ono fundamentalno u meni,al sam se izdigla iz toga da,vatra me jebe da izvines,treba mi vremena da se naucim nosit s njom....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by betty.boop 5/5/2019, 22:35

ja uopce ne znam tko sam ja :^0

bez zezancije, imam osjecaj da mi je natalna zesci paradoks i sva u kontradikciji ... nekad bi volila ne razmisljat previse o banalnim stvarima i bit spontanija u zivotu, tj opustenija

nisam prije takva bila, ne znam sto mi se dogodilo u medjuvremenu
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by AlfaOmega 6/5/2019, 01:43

Sazrila. ;)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by betty.boop 6/5/2019, 10:46

valjda covjek s godinama ogugla na stvari i manje se zdere ?

sta bi tek bilo da dicu imam :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 6/5/2019, 13:05

Pa betty brate ako sa godinama ne sazrijevas,u sta onda godine lupas? 


Ja mislim da nikad necu savladati overthinking i preosjecajnost.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by betty.boop 6/5/2019, 13:07

upravo to iz tvoje druge recenice me jebe ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 6/5/2019, 13:08

A ne mozes promijeniti svoj hardware znas.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest 6/5/2019, 15:23

Ja bik sa podznakom lava.
A ka pickica sam. Preosjecajna, panicni napadaji, sumnja u sve pa i u sebe...

Treci znak nemam pojma koji mi je.

Samo znam da sam pas u kineskom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Maggie19 6/5/2019, 16:41

night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:



smc brze ide prema vrhu raka pa ce vec pocetkom listopada nastupiti olaksanje, a do kraja godine kad opozicija skroz nestane jos malo.....

meni je ta konjukcija iz jarca u trigonu sa mjesecom u djevici pa je cupavo, tako da.... utjecaji sa i pl nikada nisu jednostavni.....
stresno ljeto, nista od izlezavanja i dokolicarenja zonglirajuci sa svojim mislima.
No, ta jesen obecava..sve cu ti vjerovat i cekat svoje vrijeme..:-)
Uff, ni tebi nije lako..teske planete, izazovni aspekti..a, sa i pl spori :-@

najizazovnije razdoblje je prelazak smc preko sunca,osobne planete.... to je onaj trenutak kada se donose sudbinske,ne volim tu rijec.... ali da, odluke koje mijenjaju stvari,nepovratno....
ufff..a, kad je to?:-)

nisam na kompu pa da vidim natalnu..... smc je sad na 20st., u listpoadu ce dogurati do 13st...... :)
ok..mislim da shvacam..:-)
Sad ce opet moj Mo mislit da moze pomjerat brda i doline..pocesto i moze, dok se druge okolnosti ne umijesaju 8-%

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Maggie19 6/5/2019, 16:54

Jesi li onda Vaga ili Djevica?

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky 6/5/2019, 19:26

Moxy wrote:
night sky wrote:zagy, ti si meni pokret.... vatra i zrak....zemlja bik najmanje ,bar ovak forumski i bez natalne......:)


Obozavam zemlju,i zemlja je ono fundamentalno u meni,al sam se izdigla iz toga da,vatra me jebe da izvines,treba mi vremena da se naucim nosit s njom....

....... ali bez nje,i te silne energije ne bi bilo niceg, potice,tjera da se aktiviras......plus odlican aspekt sa neptunom pa znas kako realizirati zamisljeno.....

night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky 6/5/2019, 19:33

beti, mozda pomogne...... :) .....


http://sanjaperic.com/2011/03/04/mars-u-ribama/
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky 6/5/2019, 19:46

Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
night sky wrote:
Maggie19 wrote:
stresno ljeto, nista od izlezavanja i dokolicarenja zonglirajuci sa svojim mislima.
No, ta jesen obecava..sve cu ti vjerovat i cekat svoje vrijeme..:-)
Uff, ni tebi nije lako..teske planete, izazovni aspekti..a, sa i pl spori :-@

najizazovnije razdoblje je prelazak smc preko sunca,osobne planete.... to je onaj trenutak kada se donose sudbinske,ne volim tu rijec.... ali da, odluke koje mijenjaju stvari,nepovratno....
ufff..a, kad je to?:-)

nisam na kompu pa da vidim natalnu..... smc je sad na 20st., u listpoadu ce dogurati do 13st...... :)
ok..mislim da shvacam..:-)
Sad ce opet moj Mo mislit da moze pomjerat brda i doline..pocesto i moze, dok se druge okolnosti ne umijesaju 8-%


vidjela, to pada bas negdje na proljece.....

no, ima nesto drugo, isto jako bitno..... pogledaj onaj marsic i smc, kakvu ce silnu snagu dobiti bas u to vrijeme kad se sa i pl pripremaju za ulazak u vodenjaka..... ;)......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 16 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum