ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by vili40 6/5/2017, 13:29

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:Most nekako najviše vuče na tekovine hss-a....konzervativci, dosljedni i to.

Doduše to nije opcija za pravašku desnicu ali za tradicionalno i umjereno desno konzervativno biračko tijelo da.

Pravaši su gkk i uvijek padnu na iste HDZ- ove grablje... Most je dokazao da se s njima​ ne može​ tako lako manipulirati, a uz razumnu razinu konzervativnosti nude puno više prosječnom glasacu desnice koji​ je ipak najčešće glup ko kurac i radije će glasati za govno s HDZ-ovom mašnom, nego za stranku s jasno isprofiliranim stavom i koji mu ide u prilog​....
bravo,ovo je za deset :10

vili40

Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by kaya 6/5/2017, 16:14

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:Most nekako najviše vuče na tekovine hss-a....konzervativci, dosljedni i to.

Doduše to nije opcija za pravašku desnicu ali za tradicionalno i umjereno desno konzervativno biračko tijelo da.

Pravaši su gkk i uvijek padnu na iste HDZ- ove grablje... Most je dokazao da se s njima​ ne može​ tako lako manipulirati, a uz razumnu razinu konzervativnosti nude puno više prosječnom glasacu desnice koji​ je ipak najčešće glup ko kurac i radije će glasati za govno s HDZ-ovom mašnom, nego za stranku s jasno isprofiliranim stavom i koji mu ide u prilog​....
:D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by L'âme 6/5/2017, 16:47

Dobar ninin tekst.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by debotoijusto 6/5/2017, 17:04

maggie13 wrote:Dobar ninin tekst.

slazem se , gospo moja
a nije lako to priznat ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by L'âme 6/5/2017, 17:12

debotoijusto wrote:
maggie13 wrote:Dobar ninin tekst.

slazem se , gospo moja
a nije lako to priznat ;)
najteze je bit iskren prema sebi, deboto moj.. @_@
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by kaya 6/5/2017, 17:16

HDZ je, unatoč privremenoj pobjedi, div na staklenim nogama i Most će ih u kampanji lako tući prikazujući ih kao monstruma kojeg sačinjavaju Todorićeva glava, Sauchin obraz i Pupovčev dah.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by Guest 6/5/2017, 19:05

vuksadinare wrote:..nekidan razgovaram sa jednim mostovcem koji senalazi na lsiti za zagreb..a zivi u mojem kvartu..on kaze meni 'pa nije bas tako vazna međunarodna politika mi tu nista puno ne mozemo'..ja ne vjerujem svojim ocima..'nije vazna..i mi tu nista ne mozemo'..kad sam objasnio neke stvari...on se poceo izvlaciti..'most je stvoren da radi za lokalnu zajednicu'..pa sto onda konjino hoces na drzavnoj razini vlast..kandidirajte se samo za lokalne izbore i to je to....


:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by mutava baštarda 6/5/2017, 19:49

http://vijesti.hrt.hr/386904/emotivan-govor-alkarskog-vojvode-ante-vucica-u-gradu-heroju
4:40 plenki u euforiji na pozdrav zatočenim hrvatskim generalima :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by Guest 6/5/2017, 20:04

da konzervativni most  :roflrofl je li itko od vas pratio poteze mosta ili ste samo čitali što most radi protiv svog partnera u vladi i bilo vam milo oko srca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by vili40 6/5/2017, 21:01

metilda wrote:da konzervativni most  :roflrofl je li itko od vas pratio poteze mosta ili ste samo čitali što most radi protiv svog partnera u vladi i bilo vam milo oko srca?
eto ja sam sve to pratio i bilo mi je milo oko srca kad se pokazalo da će i ovaj puta HDZ izvisiti u pokušaju da se most sruši.
Kako god okreneš most je pobjednik a HDZ sada izgleda ko ošušurena kokoš i predstoje im jako teški dani.Na jesen novi izbori a onda papa ljige.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu - Page 2 Empty Re: Raspudić: Nakon potapanja Hasanbegovića i Esih, desnica će se okrenuti konzervativom Mostu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum