ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Thu 15 Jun - 14:42

Neki još ne znaju što je Torcida. Spomenik se može dizati samo poštenim i čestitim ljudima (uz sve druge zasluge i doprinos koji netko mora imati), zato Bajdo ima spomenik i zato ima svoju zvijezdu u Opatiji. Torcida je prije 10-ak godina započela borbu za pošteni Hajduk, bez politike, političara, bez kriminalaca od menađera u klubu. Borili su se za Kodeks, pa kasnije za demokratski izbor članova NO-a po jasnim kriterijima (u prvom redu stručnost, transparentnost i poštenje), a danas vode borbu za to isto u samom HNS-u i cjelokupnom hrvatskom nogometu. Sad, da takva Torcida diže spomenik jednom Modriću koji je totalna suprotnost svega toga, zbog čega? Jer je skupa s Mamićem oštetio Dinamo (vjerojatno i državu)?!? Do takvog zaključka mogu doći samo osobe ograničenog razmišljanja!

Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by End Thu 15 Jun - 15:46

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/19195885_324549724644916_1789406641074995200_n.mp4?efg=eyJybHIiOjQxNywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&oh=33e367904b1fefde49c4879ae6605a94&oe=5942BC70


https://www.facebook.com/pretjerivac/videos/1917164975227074/
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Thu 15 Jun - 19:20

isključivi krivac wrote:Neki još ne znaju što je Torcida. Spomenik se može dizati samo poštenim i čestitim ljudima (uz sve druge zasluge i doprinos koji netko mora imati), zato Bajdo ima spomenik i zato ima svoju zvijezdu u Opatiji. Torcida je prije 10-ak godina započela borbu za pošteni Hajduk, bez politike, političara, bez kriminalaca od menađera u klubu. Borili su se za Kodeks, pa kasnije za demokratski izbor članova NO-a po jasnim kriterijima (u prvom redu stručnost, transparentnost i poštenje), a danas vode borbu za to isto u samom HNS-u i cjelokupnom hrvatskom nogometu. Sad, da takva Torcida diže spomenik jednom Modriću koji je totalna suprotnost svega toga, zbog čega? Jer je skupa s Mamićem oštetio Dinamo (vjerojatno i državu)?!? Do takvog zaključka mogu doći samo osobe ograničenog razmišljanja!
Bla,bla,bla. Taj svoj pamflet u stilu komunističke partije ne možeš prodat ni klincima u vrtiću, zato ako vjeruješ u te gluposti onda si ili ograničen intelektualno ili si mentalno na razini tih klinaca.
Torcida vodi borbu za poštenje? Pa stvarno si glup, bude mi te žao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 0:41

Morpheus wrote:
isključivi krivac wrote:Neki još ne znaju što je Torcida. Spomenik se može dizati samo poštenim i čestitim ljudima (uz sve druge zasluge i doprinos koji netko mora imati), zato Bajdo ima spomenik i zato ima svoju zvijezdu u Opatiji. Torcida je prije 10-ak godina započela borbu za pošteni Hajduk, bez politike, političara, bez kriminalaca od menađera u klubu. Borili su se za Kodeks, pa kasnije za demokratski izbor članova NO-a po jasnim kriterijima (u prvom redu stručnost, transparentnost i poštenje), a danas vode borbu za to isto u samom HNS-u i cjelokupnom hrvatskom nogometu. Sad, da takva Torcida diže spomenik jednom Modriću koji je totalna suprotnost svega toga, zbog čega? Jer je skupa s Mamićem oštetio Dinamo (vjerojatno i državu)?!? Do takvog zaključka mogu doći samo osobe ograničenog razmišljanja!
Bla,bla,bla. Taj svoj pamflet u stilu komunističke partije ne možeš prodat ni klincima u vrtiću, zato ako vjeruješ u te gluposti onda si ili ograničen intelektualno ili si mentalno na razini tih klinaca.
Torcida vodi borbu za poštenje? Pa stvarno si glup, bude mi te žao.
:D :D :D
Ograničenog razmišljanja, ograničen tip. To si ti.
Da, Torcida vodi borbu za poštenje kako u Hajduku, tako i u našem nogometu, kroz puno akcija i udrugu NH koja je iz Torcide proizašla se to se jasno vidi. Nema potribe da tu sad navodim i pišem kobasicu od posta kao argumentirani dokaz, jer tko je i malo prati događanja jako dobro sve zna. To što ti to sebi ne želiš priznati ili pak u tvom svijetu i sustavu vrijednosti je poštenje nešto sasvim drugo, je pak tvoj problem. I meni tebe nije žao, jer si ipak ti sam kriv što si ograničen i glup ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 8:56

Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 9:34

Morpheus wrote:Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
:D :D :D
Moja sreća da osobno poznajem (ili sam poznava) neke istaknute ljude iz Torcide u nazad zadnjih 10 godina, dobro znam o kakvim se ljudima radi, a i dobro znam što se radilo, pa na kraju što se i napravilo. Samo totalni idiot i debil poput tebe može pisati da su to bajke i vilenjaci, ali to me ne čudi. Tupko, drži se ti Mamića, Vrbanovića, Modrića, Šukera i takvih tipove, nemoj jadniče Torcidu niti spominjati.

Za kraj debilu, pročitaj ovaj članak (premda nikakve koristi za debila poput tebe, ali ajde)jednog Blaža Duplančića, autora nekoliko knjiga o Hajduku,nema osobe koja više i bolje zna situaciju u Hajduku i oko njega:

DUPLIN OSVRT: Biraj Hajduk i bolju Hrvatsku!


http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--biraj-hajduk-i-bolju-hrvatsku/22526

:mid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by nowitzki Fri 16 Jun - 10:20

Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 10:23

nowitzki wrote:Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost
:D :D :D

Kakva je Armada organizacija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by End Fri 16 Jun - 10:25

isključivi krivac wrote:
nowitzki wrote:Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost
:D :D :D

Kakva je Armada organizacija?
kakva je loreal organizacija?  :ming1
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 10:36

End wrote:
isključivi krivac wrote:
nowitzki wrote:Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost
:D :D :D

Kakva je Armada organizacija?
kakva je loreal organizacija?  :ming1


caritas, za ciganske lopove iz cerge... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 11:52

isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
:D :D :D
Moja sreća da osobno poznajem (ili sam poznava) neke istaknute ljude iz Torcide u nazad zadnjih 10 godina, dobro znam o kakvim se ljudima radi, a i dobro znam što se radilo, pa na kraju što se i napravilo. Samo totalni idiot i debil poput tebe može pisati da su to bajke i vilenjaci, ali to me ne čudi. Tupko, drži se ti Mamića, Vrbanovića, Modrića, Šukera i takvih tipove, nemoj jadniče Torcidu niti spominjati.

Za kraj debilu, pročitaj ovaj članak (premda nikakve koristi za debila poput tebe, ali ajde)jednog Blaža Duplančića, autora nekoliko knjiga o Hajduku,nema osobe koja više i bolje zna situaciju u Hajduku i oko njega:

DUPLIN OSVRT: Biraj Hajduk i bolju Hrvatsku!




http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--biraj-hajduk-i-bolju-hrvatsku/22526

:mid
Još jedan pamflet za praznoglave ovce ko ti? Pa koga boli kurac za to što tu piše. Ne poznaješ ti nikog iz Torcide niti imaš pojma o bilo čemu. Ti si običan zatucani vlaj koji komplekse liječi na forumu i sam sebi daje važnost kad je već nema u real-life.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Fri 16 Jun - 12:24

Morpheus wrote:
isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
:D :D :D
Moja sreća da osobno poznajem (ili sam poznava) neke istaknute ljude iz Torcide u nazad zadnjih 10 godina, dobro znam o kakvim se ljudima radi, a i dobro znam što se radilo, pa na kraju što se i napravilo. Samo totalni idiot i debil poput tebe može pisati da su to bajke i vilenjaci, ali to me ne čudi. Tupko, drži se ti Mamića, Vrbanovića, Modrića, Šukera i takvih tipove, nemoj jadniče Torcidu niti spominjati.

Za kraj debilu, pročitaj ovaj članak (premda nikakve koristi za debila poput tebe, ali ajde)jednog Blaža Duplančića, autora nekoliko knjiga o Hajduku,nema osobe koja više i bolje zna situaciju u Hajduku i oko njega:

DUPLIN OSVRT: Biraj Hajduk i bolju Hrvatsku!






http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--biraj-hajduk-i-bolju-hrvatsku/22526

:mid
Još jedan pamflet za praznoglave ovce ko ti? Pa koga boli kurac za to što tu piše. Ne poznaješ ti nikog iz Torcide niti imaš pojma o bilo čemu. Ti si običan zatucani vlaj koji komplekse liječi na forumu i sam sebi daje važnost kad je već nema u real-life.
:D :D :D
Vlaj nisam, a da jesam ne bi se sramio toga, niti vlaje smatram manje vrijednim u svim segmentima kao nadobudni debil poput tebe koji živi u zege-u pa misli da vrijedniji od drugih!

Ti ne znaš tko sam ja, pa ne možeš znati koga ja poznam,koga ne. Možeš se samo praviti da sve znaš ko što redovito radiš, i naravno po tko zna koji puta ispasti glup Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by End Sat 17 Jun - 18:49

http://net.hr/danas/hrvatska/zanimljiv-tajming-dejan-lovren-i-sin-zdravka-mamica-snimljeni-na-zajednickom-rucku-na-kvatricu/

:aw
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Sat 17 Jun - 19:00

Tko zna što mu je ukradeno iz stana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Sun 18 Jun - 1:35

End wrote:http://net.hr/danas/hrvatska/zanimljiv-tajming-dejan-lovren-i-sin-zdravka-mamica-snimljeni-na-zajednickom-rucku-na-kvatricu/

:aw
Pošteni neki ljudi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Sun 18 Jun - 1:42

Luka Modrić nikad neće znati:

https://www.facebook.com/hajduckevijesti/videos/993915124078733/

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by sat2 Sun 18 Jun - 10:53

End wrote:http://net.hr/danas/hrvatska/zanimljiv-tajming-dejan-lovren-i-sin-zdravka-mamica-snimljeni-na-zajednickom-rucku-na-kvatricu/

:aw
U čemu je problem? Istraga je završena ... nema više "utjecaja na svjedoke"! Da nešto rade ispod žita baš bi otišli u restoran u centru Zagreba! Mene više brine netko tko je slikajući svoju obitelj u stvari slikao njih dvojicu. Njih dvojicu je pretpostavio ugodnom ručku sa obitelji!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by sat2 Sun 18 Jun - 10:53

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/od-heroja-do-izdajnika-kratak-je-to-put-u-lijepoj-nasoj-a-to-najbolje-znaju-janica-i-luka-evo-sto-o-svemu-misli-legendarni-nogometas-vatrenih/6253056/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Sun 18 Jun - 11:21

sat2 wrote:http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/nogomet-mix/od-heroja-do-izdajnika-kratak-je-to-put-u-lijepoj-nasoj-a-to-najbolje-znaju-janica-i-luka-evo-sto-o-svemu-misli-legendarni-nogometas-vatrenih/6253056/
"Napadnuta je jer se ta nogometna septička jama puni fekalijama preko 20 godina."

Iz ovog članka. Ma to nije tako, nema nikih problema lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Guest Sun 18 Jun - 11:27

sat2 wrote:
End wrote:http://net.hr/danas/hrvatska/zanimljiv-tajming-dejan-lovren-i-sin-zdravka-mamica-snimljeni-na-zajednickom-rucku-na-kvatricu/

:aw
U čemu je problem? Istraga je završena ... nema više "utjecaja na svjedoke"! Da nešto rade ispod žita baš bi otišli u restoran u centru Zagreba! Mene više brine netko tko je slikajući svoju obitelj u stvari slikao njih dvojicu. Njih dvojicu je pretpostavio ugodnom ručku sa obitelji!
Profesore, nema nikih problema, a Lovren sigurno neće promjeniti iskaz kad se suđenje nastavi (i kad Mamić pronađe nove odvjetnike) kao Lukica Basketball
Ni sinoć nije bilo nikih problema:



"Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine" by Mamić (opetsambezmajice) i Lovren :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by kic Sun 18 Jun - 11:33


amper se ne sjeća kad je zadnji put partijao
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Suđenje grobarima hrvatskog nogometa - Page 6 Empty Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum