ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Condicio humana

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 21/4/2014, 21:07

aben wrote:

to nije zbog vrhunskog diskursa, jer bilo je tamo puno drugih dobrih prstića. to je zato jer je duende bia nadnaravno staložen, umjeren, uravnotežen. neljudski miran, odmjeren. ne hladan kao političar, nego topao. svako malo bi dovlačia svoju ženu da pročita i objašnjava joj kontekst i likove da pojmi mog glavnog lika duendea:)

a ono duende žensko. običan ženski princip. pih, i triba san misliti da nema takvih ljudi ka duende.

nemoj me krivo shvatit, prominila si moje stavove nepovratno (napr ono o bikovima u španjolskoj) i sve stoji jednako ko dok si bila muško, al bilo mi je drago i draže misliti da postoje takvi muški:)"


nema ljutnje ni sarkazma:) samo razočaranje spoznajom da nijedan muški tamo nije bia spreman ne dignit se na virtualno oružje. čak je i krajcar zna popizditi na aganora:), a nije ga štitila anonimnost foruma. pretpostavlja san da je duende svećenik, prvo zbog upućenosti u teologiju a onda zbog te mirnoće koju prati kastracija ili svećenićki red..ne znam, valjda moraš bit muški da razumiš, ili bar imat uškopljenog mačka doma:)


Drago mi je što sam kao Duende ostavila tako dobar dojam kod tebe.  :) A primijetila sam da je na forumu puno lakše pisati kao muško, nego kao žensko, iako se ja nisam ni predstavila kao muško (osim na samom kraju) nego su me forumaši zbog ozbiljnog pristupa tako percipirali, a meni je odgovaralo ne ispravljati ih. No dobro, udijelio si mi puno komplimenata, a ja sam ista osoba, i Duende i Metilda, pa se nadam da zbog mog spola nećeš imati drugačiji stav prema meni.  ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 21/4/2014, 21:13




ma, nit najmanje- nisan bia jedan od tih povrijeđenih jer sam muško pa me je moguće povriditi samo fizički, ne znan ni ko si bila prije duendea. a da duende nije muško san tamo i pročita, na početku metilde.


Drago mi je i da te nisam povrijedila pod prijašnjim nickovima.  :)  Čudi me samo da nisi zapazio i ostala moja dva nicka. Naime, kad me je ja_svetac (sada Bogomdani) pitao pod kojim sam nickovima pisala, nabrojila sam na istom mjestu sva tri. Morao si vidjeti ako si vidio za Duendea, a ako si pisao do 2008. kako si rekao, a nastavio čitati i kasnije, nisi me mogao ne zapaziti na Religiji.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 21/4/2014, 21:40

metilda wrote:



Drago mi je što sam kao Duende ostavila tako dobar dojam kod tebe.  :) A primijetila sam da je na forumu puno lakše pisati kao muško, nego kao žensko, iako se ja nisam ni predstavila kao muško (osim na samom kraju) nego su me forumaši zbog ozbiljnog pristupa tako percipirali, a meni je odgovaralo ne ispravljati ih. No dobro, udijelio si mi puno komplimenata, a ja sam ista osoba, i Duende i Metilda, pa se nadam da zbog mog spola nećeš imati drugačiji stav prema meni.  ;)

Drago mi je i da te nisam povrijedila pod prijašnjim nickovima. Čudi me samo da nisi zapazio i ostala moja dva nicka. Naime, kad me je ja_svetac (sada Bogomdani) pitao pod kojim sam nickovima pisala, nabrojila sam na istom mjestu sva tri. Morao si vidjeti ako si vidio za Duendea, a ako si pisao do 2008. kako si rekao, a nastavio čitati i kasnije, nisi me mogao ne zapaziti na Religiji.  
ne, na iskonu san vidia da si duende:) a sad ću ić vidit i druge nikove:)

lakše biti muško? svi su mislili da si pametnija, jel da? 
ma neće utjecati, ja san jednako loš prema svima:)
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 21/4/2014, 23:31

aben wrote:
metilda wrote:

Drago mi je i da te nisam povrijedila pod prijašnjim nickovima. Čudi me samo da nisi zapazio i ostala moja dva nicka. Naime, kad me je ja_svetac (sada Bogomdani) pitao pod kojim sam nickovima pisala, nabrojila sam na istom mjestu sva tri. Morao si vidjeti ako si vidio za Duendea, a ako si pisao do 2008. kako si rekao, a nastavio čitati i kasnije, nisi me mogao ne zapaziti na Religiji.  
ne, na iskonu san vidia da si duende:) a sad ću ić vidit i druge nikove:)

lakše biti muško? svi su mislili da si pametnija, jel da? 
ma neće utjecati, ja san jednako loš prema svima:)

Na iskon, tj. nethaer sam i mislila. Rekao si da si vidio da sam se tako predstavila, a nisi vidio da sam spomenula druga dva nicka, što me upućuje na neki tvoj osobni obračun sa mnom jer mnogi forumaši mijenjaju nickove i sakrivaju se iza forumske anonimnosti. Ja to nisam učinila nakon što sam ponovo počela pisati, ali tebi je to očito bilo jako važno razotkriti, misleći da ja to nisam učinila. I ti se očito sakrivaš pod novim nickom, a tvoj postupak pokazuje da si agresivan prema ženama što mi je već poznato pišući kao žena k tomu katolkinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 22/4/2014, 00:03

Ahaha, bokte ženo, opet jedan pasus ka judith:)
Ma šta san ja razotkria?
Mogu ti se prestaviti na poruke, al bezveze je jer vherojatno nikad nismo ukrstili pute, ja sam pisao samo i isključivo na jednom podforumu dok ga 2008 nisu ukinuli. I tamo bio agresivan prema svima, a ne samo prema ženama, molim lijepo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 22/4/2014, 09:21

aben wrote:Ahaha, bokte ženo, opet jedan pasus ka judith:)
Ma šta san ja razotkria?
Mogu ti se prestaviti na poruke, al bezveze je jer vherojatno nikad nismo ukrstili pute, ja sam pisao samo i isključivo na jednom podforumu dok ga 2008 nisu ukinuli.  I tamo bio agresivan prema svima, a ne samo prema ženama, molim lijepo.


Razmišljala sam o tebi i tvom postupku i moram priznati da je prilično jezovito znati da si me slijedio po nethaeru, čak zvao ženu da joj pokažeš moje postove, sad me slijediš ovdje na ovoj temi gotovo potpuno offtopic i ad hominem s puno negativne energije upućene prema meni. 
Mislila sam da će ovo biti ugodno mjesto za pisanje, ali očito sam se prevarila, u mojim godinama nije mi potrebno nešto gdje ću svaki put kad stavim neki post očekivati ad hominem napad na sebe. Ti i dalje budi agresivan prema svima, a ja napuštam ovo mjesto. Cijeli forum je tvoj. Budi mi pozdravljen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 22/4/2014, 11:22

interesantno. ja u kope, ti u špade. eklatantan ontopik.
ajd, zdravo!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 10:16

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

 malo san i tamo to čita, i bosmans mi je kul, to je neki svećenik, kolko se sićan, i ima ok stihove ili su to misli? ne znam,  nego vidi, vi se razbacujete kovanicom kulturom srca, a ja ni ne znam što to znači. samo ste gomilali stihove a da ih niko nije suštinski protumačia, ili kritizira.

A pa je, kritizirao je jung-fu naše pisanje, morao si to zamijetiti.  :) 
Nego, sad moram ići, obitelji radi. Stoj mi dobro.  :)
on mi je zna biti prenaporan, pa san nerijetko preskaka:)

ajd, lipi pozdrav!


A jung-fu, to si ipak ti. Nisam te odmah prepoznala jer da jesam ne bih izbrisala nick. Mislila sam da sam naišla na nekog novog stalkera. Nisi imao petlju pisati pod starim nickom, pa si iskoristio forumsku anonimnost za svoj neobični animozitet prema meni. I još si ovdje zanijekao sam sebe. A kako forum ima opciju ispravljanja pogrešnih riječi tako uspijevaš sakriti i svoje nerazlikovanje č i ć.
Drago mi je da si pronašao novi forum za liječenje svojih kompleksa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 11:13

strah me išta napisati da te opet ne prestrašin:)

moran te razočarati, zarađujen za život govoreći ljudima kad ide č a kad ć, a i ne znan kako si mogla tako faliti, pa jungfu je masu intelektualan, zato san i preskaka njegove postove, najčešće.

i, kakav animozitet:) longi se bar izvika na čeri, pa je ona otišla, ja san tebe pofalija, a ti- pćuun!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 11:28

aben wrote:
jungfu je masu intelektualan
 
Jung-fu je preambiciozni polupismeni dupeglavac, što sam ja pokazao i dokazao kojih trista milijuna puta na nethaerovom forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 11:41

haha, i neka je, ja san preskaka njegove upise, ka šta rekoh, 

al ne moš zanijekati da je pisa teške postove, zakukuljenog sadržaja, otud- intelektualan.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 11:43

inače, ambicija mi se čini dobar razlog zašto bi neko napisa izjavu koju treba odgonetavati, osim ako nije enigmatik.

judith je profesor retorike- ne bi li baš oni trebali biti bolno jasni?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 12:09

aben wrote:haha, i neka je, ja san preskaka njegove upise, ka šta rekoh, 

al ne moš zanijekati da je pisa teške postove, zakukuljenog sadržaja, otud- intelektualan.


Ti si se posvadio s logikom jer demantiraš sam sebe u istom postu. Kažeš da si preskakao svoje postove, a u sljedećoj rečenici hvališ sam sebe zbog intelektualnih postova što znači:
a) da si ih čitao i poznaješ ih
b) da si ti jung-fu i sam sebe hvališ i liječiš svoje komplekse
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 12:14

Intelektualno je pejorativno napisano, 
al lets kat d čejs, pitaj me neke teže primjere s č i ć, koje more znat samo knjiški moljac, ne znan kako drukčije razriješit ovu dilemu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 12:18

A da si jung-fu, a ne josipabj kao što si mi napisao u pp pokazuju i ove dvije izjave:

a) "neko je klaun, neko je žena s bradom i sl." - napisao si je na temi Religijska samoidentifikacija forumaša


b) "..i čuvaj se brkatih žena... :D" - uputio si je meni na temi Stup srama na nethaeru


http://forum.net.hr/forums/p/306811/9545359.aspx#9545359
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 12:19

Recimo palačinka ili palaćinka, čevapčić ili ćevapčič ili ćevapćič, čučeći ili čućeči, ili da kopiran cili tekst " četka kod četkara"?

Jungfu je psiholog, jel tako, sljeddbenik junga, pozivao se na argumente s wikipedie koje e sam pisa:), bia je dosadan i to je sve što znam o njemu. Masovni ga je zna izdovaćati i često se nije slaga s..ma jel jivo? Zaboravi se puno toga:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 12:23

R
razlicak wrote:A da si jung-fu, a ne josipabj kao što si mi napisao u pp pokazuju i ove dvije izjave:

a) "neko je klaun, neko je žena s bradom i sl." - napisao si je na temi Religijska samoidentifikacija forumaša


b) "..i čuvaj se brkatih žena... :D" - uputio si je meni na temi Stup srama na nethaeru


http://forum.net.hr/forums/p/306811/9545359.aspx#9545359
Koja si ti mustra, sa si me razotkrila:)

Jesam, josapabj sam, i ja sam ovisnik:)

Uzor mi je forumaš sisa- jedinstveni, koji je pisa do 2005,  čiji san stil pisanja preuzea u čast kralju našeg podforuma seks, volim male sise i slabo se perem. To bi bili moji grijesi:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 12:24

aben wrote:

Jungfu je psiholog, jel tako, 

Da psiholog.. :^0  Amatersko proučavanje C.G.Junga te ne čini psihologom. Uostalom, ako poznaješ tako C.G. Junga izliječi sam sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by aben 25/4/2014, 12:28

Pazi, i kao amaterski psiholog, mogu proniknuti u tvoju dušu i pročitati tvoje najskrivenije misli i onda još samo trebam ukrasti karticu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 13:40

aben wrote:
al ne moš zanijekati da je pisa teške postove, zakukuljenog sadržaja, otud- intelektualan.

Prije nadri-intelektualan.
Dobro, ne može mu se poreći nemali trud u tom smislu, ali to je najčešće izgledalo jako grdo, otprilike kao kada se majmun jako trudi u oponašanju čovjeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Guest 25/4/2014, 13:43

aben wrote:
pročitati tvoje najskrivenije misli

A da?
Pa tebi ne gine Nobel za medicinu, jer zamisli, modernoj neurologiji to još uvijek nije uspjelo, a tebi kažeš jeste, i to još kao psihologu amateru.
Do kakvih bi se samo dostignuća dovinuo da si profesionalac.
Izgleda da je prevelika ambicioznost i jedna od tvojih temeljnih osobina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Condicio humana - Page 4 Empty Re: Condicio humana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum