ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

striborova šuma likova

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:13

Gnječ wrote:ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?

Zgazio ga svakako ne bih.

Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:17

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?

Zgazio ga svakako ne bih.

nego kako bi ga zgazio? imaš određene specijalne zahvate za neutralizaciju onih koji ti stanu na put?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:23

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?

Zgazio ga svakako ne bih.

nego kako bi ga zgazio?

:facepalm Pa rekao sam da ne bih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:28

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?

Zgazio ga svakako ne bih.

nego kako bi ga zgazio?

:facepalm Pa rekao sam da ne bih.

pazi, ja pedantno čitam što pišeš isto kao što ti mene odavno pedantno pratiš po svim forumima i pedantno čitaš što pišem.

pročitaj opet što si napisao: zgazio ga svakako ne bih.

ako ga ne bi zgazio svakako onda kako bi ga ti zgazio? to te ja pitam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by BB-8 Fri 14 Apr - 12:34

Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:
Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

molim? ti se kao razumiješ u adrese jel si ti poštar možda? onda znaš da je IP adresa isto što i poštanska adresa ulica i broj samo je to statička adresa a ISP dodjeljuje i adresu dinamičku i obnavlja je svakih 24 sata ti dodijeli drugu adresu ali istu ulicu tj isti IP range. kako misliš da inače ISP funkcionira sa adresama? svaka županija ili više susjednih županija imaju taj i taj IP range, druga županija ima dodijeljen drugi IP range itd. Kako Google točno zna odakle surfaš piše ti u googletu lokacija točna.

dakle dvije različite IP adrese iz različitih županija pišu pod istim nickom. kako je to moguće? jedino tako da vlasnik accounta da svoj pass nekom drugom ili ako mu netko hackira pass. ovo prvo je točno ovo drugo i ne baš jer bi metilda digla cijelu larmu da joj je netko provalio u account.

VPN? virtual private network tunneling? yeah how no to bi se vidjelo, evo ja sam sad na VPN i pišem iz Netherland.

router? niti to. nemožeš na jednom routeru imati dvije IP adrese prema ISP-u.

dakle zaključak i pravorijek je taj da Šekspir laže a ako ne laže neka izvoli dokazati da govori istinu. ako nemože ovdje postoji sud. ISP ima u arhivi sve IP adrese koje su dodijeljene svim korisnicima mreže i točno zna koja je osoba odnosno pretplatnik koristio određenu IP adresu nekog datuma i sati i minute i sekunde.
pa daj screenshot iz acp-a i stvar riješena...

pa zašto ti kao administrator ne omogućiš svim forumašima uvid u IP adrese drugih forumaša? imaš tu mogućnost u acp-u da svim forumašima osvane dugmić ikonica na kojoj piše IP. Tako da svatko svakome može kliknut na profil i ili tu ikonicu i vidjeti drugom forumašu njegov/njezin IP adresu.

ajd napravi daj tu ovlast svim forumašima znam da se može jer znam da u  acp postoji ta opcija..ali što ono kaže TOS?
takva glupost mi ne pada na pamet, ali ako skuzim da netko koristi alter i to porice onda screenshotam mjesto gdje se to vidi i postam sliku...vec je jedan tako dobio po repu...

_________________
striborova šuma likova - Page 5 Attach13 striborova šuma likova - Page 5 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:44

Roy_Bean wrote:
Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:
Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

molim? ti se kao razumiješ u adrese jel si ti poštar možda? onda znaš da je IP adresa isto što i poštanska adresa ulica i broj samo je to statička adresa a ISP dodjeljuje i adresu dinamičku i obnavlja je svakih 24 sata ti dodijeli drugu adresu ali istu ulicu tj isti IP range. kako misliš da inače ISP funkcionira sa adresama? svaka županija ili više susjednih županija imaju taj i taj IP range, druga županija ima dodijeljen drugi IP range itd. Kako Google točno zna odakle surfaš piše ti u googletu lokacija točna.

dakle dvije različite IP adrese iz različitih županija pišu pod istim nickom. kako je to moguće? jedino tako da vlasnik accounta da svoj pass nekom drugom ili ako mu netko hackira pass. ovo prvo je točno ovo drugo i ne baš jer bi metilda digla cijelu larmu da joj je netko provalio u account.

VPN? virtual private network tunneling? yeah how no to bi se vidjelo, evo ja sam sad na VPN i pišem iz Netherland.

router? niti to. nemožeš na jednom routeru imati dvije IP adrese prema ISP-u.

dakle zaključak i pravorijek je taj da Šekspir laže a ako ne laže neka izvoli dokazati da govori istinu. ako nemože ovdje postoji sud. ISP ima u arhivi sve IP adrese koje su dodijeljene svim korisnicima mreže i točno zna koja je osoba odnosno pretplatnik koristio određenu IP adresu nekog datuma i sati i minute i sekunde.
pa daj screenshot iz acp-a i stvar riješena...

pa zašto ti kao administrator ne omogućiš svim forumašima uvid u IP adrese drugih forumaša? imaš tu mogućnost u acp-u da svim forumašima osvane dugmić ikonica na kojoj piše IP. Tako da svatko svakome može kliknut na profil i ili tu ikonicu i vidjeti drugom forumašu njegov/njezin IP adresu.

ajd napravi daj tu ovlast svim forumašima znam da se može jer znam da u  acp postoji ta opcija..ali što ono kaže TOS?
takva glupost mi ne pada na pamet, ali ako skuzim da netko koristi alter i to porice onda screenshotam mjesto gdje se to vidi i postam sliku...vec je jedan tako dobio po repu...

nisi razumio. šekspir je pisao pod metildinim accountom tj. nickom. metilda mu je dala njen pass i njih dvoje su pisali pod istim nickom naizmjenice malo metilda pa malo šekspir. i tako su nas neko vrijeme jebavali u zdrav mozak dok nisu bili otkriveni. znači jedan nick piše sa dvije različite lokacije i ima različiti IP range adresa. to nemože biti odnosno može ako dvije osobe koje žive na dvije različite lokacije grada pišu pod istim nickom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by BB-8 Fri 14 Apr - 12:46

hvala na pojasnjenju, ali skuzio sam i prije...

zato sam ti i rekao da stavis sliku gdje se vide razliciti range-ovi za metildu...

_________________
striborova šuma likova - Page 5 Attach13 striborova šuma likova - Page 5 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 12:58

Roy_Bean wrote:hvala na pojasnjenju, ali skuzio sam i prije...

zato sam ti i rekao da stavis sliku gdje se vide razliciti range-ovi za metildu...

ne smijem staviti iz istog razloga kao što ti ne smiješ uključiti opciju IP svim forumašima. ta njihova igra ima i daljnje implikacije jer ako se netko od forumaša dopisivao sa metildom na p.p. onda je šekspir svu tu p.p. prepisku mogao čitati. naravno osobe koje su izmjenjivale privatne poruke sa metildom nisu znale da njihovu privat čita i netko drugi u ovom slučaju šekspir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 14:57

Dobar dan, gdine Gnjec. :-)

Pronasla sam danas djetelinu s cetiri lista. Nisam je ubrala. Neka srecice rastu. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:07

Gnječ wrote:kao što ti mene odavno pedantno pratiš po svim forumima i pedantno čitaš što pišem.

Bože sačuvaj.
Ti mi trebaš na forumu otprilike kao i kamenčić u cipeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:08

Gnječ wrote:šekspir je pisao pod metildinim accountom tj. nickom. metilda mu je dala njen pass i njih dvoje su pisali pod istim nickom naizmjenice malo metilda pa malo šekspir.

Što je naravno notorna laž koju ti ionako ne možeš dokazati pa te više nitko normalan ne uzima za ozbiljno.
Ali samo daj, tek da pokažaš kakve sve problem imaš u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:11

Roy_Bean wrote:hvala na pojasnjenju, ali skuzio sam i prije...

zato sam ti i rekao da stavis sliku gdje se vide razliciti range-ovi za metildu...

On to i ne želi iz jednostavno razloga jer i ne može, jer dokaza za tako nešto uopće nema.
Iz jednostavnog razloga jer je cijelu priči izmislio ili sam ili u suradnji sa saudade, a sad to ne želi priznati pa samo baulja po forumu u skladu sa onom lijevo-desno nigdje moga stana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:21

slidingdoorsoperator wrote:
Roy_Bean wrote:hvala na pojasnjenju, ali skuzio sam i prije...

zato sam ti i rekao da stavis sliku gdje se vide razliciti range-ovi za metildu...

On to i ne želi iz jednostavno razloga jer i ne može, jer dokaza za tako nešto uopće nema.
Iz jednostavnog razloga jer je cijelu priči izmislio ili sam ili u suradnji sa saudade, a sad to ne želi priznati pa samo baulja po forumu u skladu sa onom lijevo-desno nigdje moga stana.

Jednoga dana, sjedeci na livadici, promatrali smo pticice, leptire, rascvjetana stabla. Pomislili smo, joj, kako je dosadno ovdje. Cime bismo se mogli pozabaviti? Niotkuda, jedna kamena jabucica padne pred nas, a strasni glas zagrmi: Sekspira, Sekspira amo! I tako smo mislili, mislili. I smislili pricu o dva otuzna lika sto dijele povremeno profile i dovode u zabludu druge forumase. Jer nam se tako htjelo. Jer smo mogli. : D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:23

Ithildin wrote:Jer nam se tako htjelo. Jer smo mogli. : D

E, upravo tako. Hvala na iskrenosti. A bio je i red.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 15:28

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Jer nam se tako htjelo. Jer smo mogli. : D

E, upravo tako. Hvala na iskrenosti. A bio je i red.

: )))

Ti si fakat neki robot. Iskljucio ti se gumbic za prepoznavanje ironije?

Joj, srceko. Ma evo ti jedna pusica. Zmok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 16:21

Ithildin wrote:Dobar dan, gdine Gnjec. :-)

Pronasla sam danas djetelinu s cetiri lista. Nisam je ubrala. Neka srecice rastu. :-)


istarski druidi kažu da onaj tko pronađe djetelinu s četiri lista dobije magičnu moć da može prepoznati i vidjeti zle duhove i zle ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 16:25

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:Jer nam se tako htjelo. Jer smo mogli. : D

E, upravo tako. Hvala na iskrenosti. A bio je i red.

gad demet! znači cijelo si vrijeme htio da zanijekamo istinu kao Galileo onomad. e majstore obmana svih obmana... ali unatoč tebi i tvojim lažima i obmanama, eppur si muove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 16:56

Ithildin wrote:Iskljucio ti se gumbic za prepoznavanje ironije?

Svakako nisam isključio gumbić za prepoznavanje istine. Kao i ti, pa ti se istina makar i nesvjesno provlači kroz ironiju i traži svoju slobodu i put u vanjski svijet.
Doduše, meni je to puno manji problem jer cijelo vrijeme ionako iznosim samo istinite tvrdnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 16:57

Gnječ wrote:eppur si muove.

Nema pouzdanih dokaza da je to Galileo ikada rekao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 17:18

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:eppur si muove.

Nema pouzdanih dokaza da je to Galileo ikada rekao.

Isto tako nema pouzdanih dokaza da ti govoriš istinu a za razliku od tebe ja imam opipljive dokaze da je istina za ono što tvrdim. želiš vidjeti dokaze? ajd me tuži na sud plati sudske troškove itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest Fri 14 Apr - 17:26

Gnječ wrote:
Isto tako nema pouzdanih dokaza da ti govoriš istinu a za razliku od tebe ja imam opipljive dokaze da je istina za ono što tvrdim.

Nemaš i to iz jednostavnog razloga jer to što tvrdiš nije istina.
Uostalom, jasno je da bi ih odavno prezentirao da imaš bilo kakvu vrstu dokaza kako smo metilda i ja dijelili nadimak odnosno logirali se pod istim nadimom na forumima.
Zbog toga što takve "dokaze" ne želiš prezentirati, sada te svi na forumu smatraju lažljivcem, što i nije neka novost, a ni problem, ali također tako gledaju i na saudade koja je stala na tvoju stranu.
Ponavljam, uz takve prijatelje kakav si ti, čovjeku stvarno nisu potrebni neprijatelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 5 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum