ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

striborova šuma likova

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 13/4/2017, 00:25

Ithildin wrote:
aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 00:27

metilda wrote:
Ithildin wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:
Ako je trece notorna laz, onda je tvoja drugarica lagala. :-)

Cetvrto, admin konzola  ne laze. Jasno su uocene dvije lokacije s razlicitih podrucja Hrvatske. :-)

Peto, netocno. A znamo i zasto, odnosno zbog koga. :-)

Gle, meni ti je tako svejedno koliko ste bezobrazno lazljivi jer nisam bila ostecena vasim "igrarijama", ali da cu vs poklopiti kad se namjerite na mene, e to hocu. ;-)


----

Kiic, nedostaje Stribor. :-)


Dakle treće, je li ona rekla da sam ja pisao pod njenim nadimkom bilo gdje? :)
Ako nije ili nije tim riječima nego se igrala riječima na sličan način kako je to esko parafrazirao, onda nije lagala nego je to samo tvoja pretpostavka. :)
Četvrto, konzola naravno ne laže, nego lažu oni koji prenose netočne informacije o tome što konzola zapravo kaže, jer se sama nije i ne može osobno izjasniti, da baš ne kažem glavom i bradom. :)
Peto je naravno točno, uopće ne razumijem zašto to negiraš kada je i tebi jasno kako je to istina. :)
Pa ona je uvijek izlazila sa po mom mišljenju debelo previše informacija o svom životu na svakom forumu pa gdje bi skrivala pod kojim nadimcima je pisala. :) To ne bi imalo nikakvog smisla s obzirom na njenu otvorenost u svemu drugom.
Dalje, možeš biti oštećena samo eskovim i svojim igrarijama i lažima, ali drago mi je da ni to nije slučaj, jer bi takvo brkanje stvarnosti sa produktima vlastite mašte ili običnim izmišljotinama stvarno bilo žalosno. :)

Sreco, drugarica se nekoliko puta izrazila kako si joj velikodusno prepustio nick, jer je, eto, bjezala od stalkera (ah, kako joj uvijek savrseno pristaje uloga zrtve). Ti si spomenuo i drugi primjer s Jagoda foruma gdje je svatko tko je bio admin (a bilo nas je pet) mogao uociti i jest da preko njenog racuna pisu dvije osobe (zbog razlicitih lokacija). :-D Sve ostalo sto ovdje pokusavas obrnuti prevelika je smijurija jer znamo da lazes, sreco. A ti slobodno nastavi po svome. Naravno da proracunati lazljivac kakav jesi nece priznati da je u krivu. :-) Lazes ti o mnogo cemu a ne samo o pisanju pod istim racuncicem. :-)

Pusa. :-)


vidiš, to je tvoja ljudska bijeda.. patološka si lažljivica a i totalna neznalica.. ja nikad nisam izjavila da mi je speare prepustio nick.. dakle i ti fantaziraš i nepismena si također...

S vama dvoje se vise uopce ne mislim prepucavati.. Rekoh sve ranije. Toksicni ste, bezobrazni i poveci manipulatori. Neka teme.. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 00:41

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

Sjecam se toga. :-) Iznosíla sam teme koje mozda i nisam smjela jer ipak je to nesto sto neki studenti placaju. Meni je bilo zanimljivo o tim istim temama raspravljati na forumu jer mi je bilo stalo dobiti neutralan, svjez uvid u probleme od strane onih koji nisu uvjetovani analitickom filozofijom koja mi se u to vrijeme sve vise predstavljala kao nesto sto moram nadici. Uglavnom, svaki tekst koji sam navodila iz obavezne literature i skripti stavljala sam u navodnike ili oznacavala drugacijom bojom. Bila je jedna tema o matematickim istinama iz fil. matematike. Tadasnja skripta mog mentora. Zaboravila sam uciniti ono sto sam uobicajeno cinila jer sam se znala logirati i iz net caffea pa je vrijeme bilo vazno. Mislim da se javio netko kome je to zasmetalo. Ne znam tko je bio, ali posumnjala sam da je netko od onih kojima se nije svidjelo iznosenje predavanja. :-)

.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 13/4/2017, 00:49

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

Sjecam se toga. :-) Iznosíla sam teme koje mozda i nisam smjela jer ipak je to nesto sto neki studenti placaju. Meni je bilo zanimljivo o tim istim temama raspravljati na forumu jer mi je bilo stalo dobiti neutralan, svjez uvid u probleme od strane onih koji nisu uvjetovani analitickom filozofijom koja mi se u to vrijeme sve vise predstavljala kao nesto sto moram nadici. Uglavnom, svaki tekst koji sam navodila iz obavezne literature i skripti stavljala sam u navodnike ili oznacavala drugacijom bojom. Bila je jedna tema o matematickim istinama iz fil. matematike. Tadasnja skripta mog mentora. Zaboravila sam uciniti ono sto sam uobicajeno cinila jer sam se znala logirati i iz net caffea pa je vrijeme bilo vazno. Mislim da se javio netko kome je to zasmetalo. Ne znam tko je bio, ali posumnjala sam da je netko od onih kojima se nije svidjelo iznosenje predavanja. :-)

.
jebiga, spremi ov tekst,  
za novih deset godin ćeš mi ga morati jepeta postati, jer jo pantin samo loše stvori:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 00:51

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:ča primjer?

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

Sjecam se toga. :-) Iznosíla sam teme koje mozda i nisam smjela jer ipak je to nesto sto neki studenti placaju. Meni je bilo zanimljivo o tim istim temama raspravljati na forumu jer mi je bilo stalo dobiti neutralan, svjez uvid u probleme od strane onih koji nisu uvjetovani analitickom filozofijom koja mi se u to vrijeme sve vise predstavljala kao nesto sto moram nadici. Uglavnom, svaki tekst koji sam navodila iz obavezne literature i skripti stavljala sam u navodnike ili oznacavala drugacijom bojom. Bila je jedna tema o matematickim istinama iz fil. matematike. Tadasnja skripta mog mentora. Zaboravila sam uciniti ono sto sam uobicajeno cinila jer sam se znala logirati i iz net caffea pa je vrijeme bilo vazno. Mislim da se javio netko kome je to zasmetalo. Ne znam tko je bio, ali posumnjala sam da je netko od onih kojima se nije svidjelo iznosenje predavanja. :-)

.
jebiga, spremi ov tekst,  
za novih deset godin ćeš mi ga morati jepeta postati, jer jo pantin samo loše stvori:)

Nemoj se ljutiti, ali ne planiram se sjecati nikoga od vas za deset godina. :-P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 13/4/2017, 01:06

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:

Otvarala sam teme na SoFi koje su  bile dio programa mog studija i na topicu Ein Traum svi smo ostavljali kojekakve citate. Na sto ti tocno mislis?
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

Sjecam se toga. :-) Iznosíla sam teme koje mozda i nisam smjela jer ipak je to nesto sto neki studenti placaju. Meni je bilo zanimljivo o tim istim temama raspravljati na forumu jer mi je bilo stalo dobiti neutralan, svjez uvid u probleme od strane onih koji nisu uvjetovani analitickom filozofijom koja mi se u to vrijeme sve vise predstavljala kao nesto sto moram nadici. Uglavnom, svaki tekst koji sam navodila iz obavezne literature i skripti stavljala sam u navodnike ili oznacavala drugacijom bojom. Bila je jedna tema o matematickim istinama iz fil. matematike. Tadasnja skripta mog mentora. Zaboravila sam uciniti ono sto sam uobicajeno cinila jer sam se znala logirati i iz net caffea pa je vrijeme bilo vazno. Mislim da se javio netko kome je to zasmetalo. Ne znam tko je bio, ali posumnjala sam da je netko od onih kojima se nije svidjelo iznosenje predavanja. :-)

.
jebiga, spremi ov tekst,  
za novih deset godin ćeš mi ga morati jepeta postati, jer jo pantin samo loše stvori:)

Nemoj se ljutiti, ali ne planiram se sjecati nikoga od vas za deset godina. :-P

jo sun se u skuli zakači na net. jebiga, dokle se studiro u državnin skulami nemoš ča za činiti, pa je bolje bilo potrošiti malo na impulse nego puno na kocku, jel. i nis jedunpu izreku identičnu rečenicu. misli sun tipkati uvrhglove do 2005:)

čovik planiro, a bog se smije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 08:25

Ithildin wrote:S vama dvoje se vise uopce ne mislim prepucavati..

Otkud to? Ponestalo farbe? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 08:27

Gnječ wrote:
lažljivi srbski četniku. a ne, čekaj, ti si govorio da si hrvat antifašist šta si ono još lagao? a da si komunist ljevičar, antifašist  sve dok te na net.hr nisam provalio i onda si sam priznao da si desničar, klerofašist ustaša. jebate koja transformacija. kameleon je za tebe ameba. ti si evoluirao u viši stadij sofisticirane mimikrije i transformacije. od srbina četnika ti si nekom bizarnom transformacijom iluzionističkim trikom postao hrvat pa hrvat ljevičar pa komunist i antifa pa onda opet nakon što sam te stjerao u kut priznao si da si hrvat, katolik, klerofašist i ustaša. a to je samo jedna od tvojih transformacija, laži i obmana a koliko ih je bilo ohoho neću ih niti nabrajati. i ti sad gomilo govana sa takvom reputacijom koju imaš mene uvjeravaš da ja lažem? odron odron bog te jebo odi se lječit negdje pod hitno ali za takve poput tebe lijeka nema na žalost uvijek stradaju svi oko tebe uvijek. majstore obmane, con man.

ah da samo da dodam i ovo ti i metilda se na drugoj temi zgražavate i osuđujete bulliyng a isti taj bulliyng koristite ovdje na ovoj temi i to obilato. :D  da da...

ajd sad ti šekspiru demantij  :D

šekspir?

metilda?

Ajde, nek si još jednom pokazao i dokazao svoj karakter, a i koje problem inače imaš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 09:15

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:
čekoj, ti si saudade?! 
kul:)


ne sićiun se, to je biće bilo prije deset godin, nešto si zalipila i unda su te razapinjali jer si dola naslutiti da si ti napislala, nisi potpisala autora. autora, ne autora.

Sjecam se toga. :-) Iznosíla sam teme koje mozda i nisam smjela jer ipak je to nesto sto neki studenti placaju. Meni je bilo zanimljivo o tim istim temama raspravljati na forumu jer mi je bilo stalo dobiti neutralan, svjez uvid u probleme od strane onih koji nisu uvjetovani analitickom filozofijom koja mi se u to vrijeme sve vise predstavljala kao nesto sto moram nadici. Uglavnom, svaki tekst koji sam navodila iz obavezne literature i skripti stavljala sam u navodnike ili oznacavala drugacijom bojom. Bila je jedna tema o matematickim istinama iz fil. matematike. Tadasnja skripta mog mentora. Zaboravila sam uciniti ono sto sam uobicajeno cinila jer sam se znala logirati i iz net caffea pa je vrijeme bilo vazno. Mislim da se javio netko kome je to zasmetalo. Ne znam tko je bio, ali posumnjala sam da je netko od onih kojima se nije svidjelo iznosenje predavanja. :-)

.
jebiga, spremi ov tekst,  
za novih deset godin ćeš mi ga morati jepeta postati, jer jo pantin samo loše stvori:)

Nemoj se ljutiti, ali ne planiram se sjecati nikoga od vas za deset godina. :-P

jo sun se u skuli zakači na net. jebiga, dokle se studiro u državnin skulami nemoš ča za činiti, pa je bolje bilo potrošiti malo na impulse nego puno na kocku, jel. i nis jedunpu izreku identičnu rečenicu. misli sun tipkati uvrhglove do 2005:)

čovik planiro, a bog se smije

A ja sam otkriila forum 2006. :-) No bila sam na pdf-u Religija par godina. U to me je vrijeme privlacila duhovnost indijskih ucenja.. Tek kasnije "otkrila" sam SoFi.. Ma, sve u svemu, ocito mi je takvo iskustvo bilo potrebno, no ne bih jos nekoliko godina. Zapravo, znam da necu. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 12:05

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
lažljivi srbski četniku. a ne, čekaj, ti si govorio da si hrvat antifašist šta si ono još lagao? a da si komunist ljevičar, antifašist  sve dok te na net.hr nisam provalio i onda si sam priznao da si desničar, klerofašist ustaša. jebate koja transformacija. kameleon je za tebe ameba. ti si evoluirao u viši stadij sofisticirane mimikrije i transformacije. od srbina četnika ti si nekom bizarnom transformacijom iluzionističkim trikom postao hrvat pa hrvat ljevičar pa komunist i antifa pa onda opet nakon što sam te stjerao u kut priznao si da si hrvat, katolik, klerofašist i ustaša. a to je samo jedna od tvojih transformacija, laži i obmana a koliko ih je bilo ohoho neću ih niti nabrajati. i ti sad gomilo govana sa takvom reputacijom koju imaš mene uvjeravaš da ja lažem? odron odron bog te jebo odi se lječit negdje pod hitno ali za takve poput tebe lijeka nema na žalost uvijek stradaju svi oko tebe uvijek. majstore obmane, con man.

ah da samo da dodam i ovo ti i metilda se na drugoj temi zgražavate i osuđujete bulliyng a isti taj bulliyng koristite ovdje na ovoj temi i to obilato. :D  da da...

ajd sad ti šekspiru demantij  :D

šekspir?

metilda?

Ajde, nek si još jednom pokazao i dokazao moj karakter, a i koji problem inače imam. :)

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 12:10

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Ajde, nek si još jednom pokazao i dokazao moj svoj karakter, a i koji problem inače imam imaš. :)

:)

A ti si se baš navikao mijenjati tuđe postove. :) Misliš, kad to pod normalno radiš na svom, zašto ne bi i na ovom forumu? :) Doduše, ovdje je samo riječ o intervenciji u citatu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 12:32

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Ajde, nek si još jednom pokazao i dokazao moj svoj karakter, a i koji problem inače imam imaš. :)

:)

A ti si se baš navikao mijenjati tuđe postove. :) Misliš, kad to pod normalno radiš na svom, zašto ne bi i na ovom forumu? :) Doduše, ovdje je samo riječ o intervenciji u citatu. :)

samo sam ispravio pogreške u tvom postu :) očito tebi ne idu lične zamenice brkaš ja ti mi vi oni...

Zamenice

Zamenice su promenljiva imenska vrsta reči koje upućuju na predmete, bića i stvari kao i na reči koje te pojmove označavaju. Zamenice su upućivačke reči. Zamenice se dele u dve grupe: imeničke i pridevske.

1. Imeničke zamenice

Imeničke zamenice su samostalne u rečinici i u tim slučajevima imaju gotovo iste osobine kao i imenice. Dele se u nekoliko vrsta:
a) lične zamenice: ja, ti, on, ona, ono; mi, vi, oni, one, ona
b) upitne zamenice za lica i stvari: ko? šta?
v) neodređene zamenice: neko, nešto
g) odrične zamenice: niko, ništa
d) opšte zamenice: svako, svašta, iko, išta, ko god, što god, ma ko, ma šta
đ) povratna zamenica za svako lice: sebe, se

2. Pridevske zamenice

Pridevske zamenice su nesamostalne u rečenici, bliže određuju imenicu uz koju stoje (kao i pridevi). Dele se u sledeće vrste:
a) prisvojne zamenice: moj, tvoj, njegov, njen, naš, vaš, njihov
* prisvojna zamenica za svako lice: svoj
b) pokazne zamenice: ovaj, onaj, taj; ovakav, onakav, takav; ovoliki, onoliki, toliki
v) neodređene zamenice: neki, nečiji, nekakav, nekoliki
g) upitno-odnosne zamenice: koji, čiji, kakav, koliki
d) odrične zamenice: nikoji, ničiji, nikakav, nikoliki
đ) opšte zamenice: svaki, svačiji, svakakv, ikoji, ičiji, koji god, kakav god, bilo čiji, ma koji, ma čiji

Lične zamenice ja, ti, on, ona, ono (kako u jednini tako i umnožini) u deklinaciji u genitivi, dativi, akuzativu imaju neneaglašene, enkklitičke oblike koji glase:
genitiv: mene, me; tebe, te; njega, ga; nje, je
dativ: meni, mi; tebi, ti; njemu, mu; njoj, joj
akuzativ: mene, me; tebe, te; njega, ga; nju, je, ju

Odrične zamenice se uz predloge uvek pišu odvojeno!
ni od koga, ni sa kim, ni sa čim, ni na šta, ni prema kome, ni o kome, ni o čemu, ni na koga

Razlikovanje imeničkih i pridevskih zamenica u primeru:
Ona te je sinoć zvala= imenička zamenica (samostalna je i može da zameni imenicu)
Ona devojka što si je upoznao te je sinoć zvala= pridevska (odnosi se na imenicu devojka)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by aben 13/4/2017, 14:15

za majku božju, ki je jezik?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Eva_ 13/4/2017, 16:25

slidingdoorsoperator wrote:
Ithildin wrote:S vama dvoje se vise uopce ne mislim prepucavati..

Otkud to? Ponestalo farbe? :)
Šejki, sretan kao prase u cekeru. Ali, ak ne bu Ligeja, bu te Esco bedinal.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by BB-8 13/4/2017, 17:25

ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

_________________
striborova šuma likova - Page 3 Attach13 striborova šuma likova - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 18:02

Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

To je izgleda svima poznato osim adminima sa jagoda foruma. A možda je i njima, ali im zgodno dođe kada treba napasti nekoga koga ne mogu podnijeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 18:03

Eva_ wrote:Šejki, sretan kao prase u cekeru. Ali, ak ne bu Ligeja, bu te Esco bedinal.

Ne brini se ti za mene, nego prije što će biti s Izraelom kada se Iran dokopa nuklearnog oružja, a tebi omiljena Rusija ga zaštiti kao svog strateškog partnera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 18:37

Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

molim? ti se kao razumiješ u adrese jel si ti poštar možda? onda znaš da je IP adresa isto što i poštanska adresa ulica i broj samo je to statička adresa a ISP dodjeljuje i adresu dinamičku i obnavlja je svakih 24 sata ti dodijeli drugu adresu ali istu ulicu tj isti IP range. kako misliš da inače ISP funkcionira sa adresama? svaka županija ili više susjednih županija imaju taj i taj IP range, druga županija ima dodijeljen drugi IP range itd. Kako Google točno zna odakle surfaš piše ti u googletu lokacija točna.

dakle dvije različite IP adrese iz različitih županija pišu pod istim nickom. kako je to moguće? jedino tako da vlasnik accounta da svoj pass nekom drugom ili ako mu netko hackira pass. ovo prvo je točno ovo drugo i ne baš jer bi metilda digla cijelu larmu da joj je netko provalio u account.

VPN? virtual private network tunneling? yeah how no to bi se vidjelo, evo ja sam sad na VPN i pišem iz Netherland.

router? niti to. nemožeš na jednom routeru imati dvije IP adrese prema ISP-u.

dakle zaključak i pravorijek je taj da Šekspir laže a ako ne laže neka izvoli dokazati da govori istinu. ako nemože ovdje postoji sud. ISP ima u arhivi sve IP adrese koje su dodijeljene svim korisnicima mreže i točno zna koja je osoba odnosno pretplatnik koristio određenu IP adresu nekog datuma i sati i minute i sekunde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 18:43

slidingdoorsoperator wrote:
Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

To je izgleda svima poznato osim adminima sa jagoda foruma. A možda je i njima, ali im zgodno dođe kada treba napasti nekoga koga ne mogu podnijeti.

ma ko tebe napao zloćko mali? ja vidim da si se ti krenuo braniti ničim isprovociran nitko te nije napao ni optužio. sam si svjesno krenuo s tom pričom naravno u zakašnjenju od nekoliko godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 20:21

Gnječ wrote:ja vidim da si se ti krenuo braniti ničim isprovociran nitko te nije napao ni optužio. 

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t17981p120-dnevnik-snova#817497

Slabo vidiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 21:27

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ja vidim da si se ti krenuo braniti ničim isprovociran nitko te nije napao ni optužio. 

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t17981p120-dnevnik-snova#817497

Slabo vidiš.

hehehe... ti si ćorav na oba oka.

ti i metilda ste započeli sa antagonizmom i svađom prema kicu napali ste njega pa onda optužili saudade i buffy da su one na ovom forumu moderatori.

---------------------------
@kic wrote:

nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'

@metilda wrote:
ti si čudo od djeteta.. je li to zato što je ovo tvoja tema ili... ne moram ni spominjati zašto.. si otvorio svoj topic na saudadinom forumu... i sad su nam saudade i buffy moderatori...

a na VIP-u dopuštaš da teme odu u neprepoznatljive krajnosti... takvim ponašanjem štetiš svojoj reputaciji, pa ti kako hoćeš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 3 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum