ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 10:31

Ma sto naprica Bob.. jocolor..eto,konacno si si se odao kao malo i zavidno ljubomorno stvorenje...Dzepna zivi stvarno vrstom zivota,koji ti mos samo sa uzdahom gledati u nekom filmu.Takve dame ne padaju na jeftine fore koje se prodaju nesigurnim curama u srednjoj skoli,no dzepna je to davno nadrasla..
Kazes kompromitirana?Pred kim Bob?Pred vjecitim kompleksasem i frustriranim tipom poput tebe??Pa i Mativka te je zadnji puta procitala..Lik si koji je toliko karakterno u qrcu,da se curi ruga sto gleda na teveju..Pa koji si ti drustveni standard da bi se cura po TEBI morala ravnati??Ti si luzer,koji sklapa kante,dopodne mrzi sebe,popodne cijeli svijet..Malo je ovo otrcano,ali te dobro opisuje..
da Bob,prezirem sve balkansko,iz vrlo ociglednog razloga,koji ti ne mozes dokuciti,jer si jedan najobicniji balkanski Papak,zavidan,jalnušan,ljubomoran,i kojemu netko ne gladi posrnuli Ego,odmah pocne pljuvati po njemu..Predlazem ti da probas predd nekim muskarcem,tako okvalificirati njegovu prijateljicu,zenu,ako imas mooda..No nemas,zato tu tako zavidno i jalnušno iza anonime poljujes kao bijesna Ljama,a Dzepna je prije svega iskusna zena,sa poodraslom djecom,zna sto je obaveza,zna sto je briga za druge,a njen bracni status,te se nimalo ne tice.i sad dobro pazi sto ti kazem,Bob,bio si mi simpa nekad,no od sada pa nadalje jako dobro pripazi na svoje rijeci,jer te mogu jako puno kostati.Sve ima svoje granice,pa tako i tvoje izopaceno nametanje i vrijedjanje osoba kojima nisi u nicemu niti do gleznjeva...
Kako rekoh,na ulici bi za ovakve rijeci popio takve batine,da se vise ne bi ovako ponasao..No uvijek postoji i prvi put,zato pazi jako dobro Bob,jako dobro pazi..nevolja doleti kad je najmanje ocekujes..

Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 10:40

da budem jasan,kloni se u komentaru i Dzepne i mene,i jos samo jednom nas spomeni,ovo je zadnje upozorenje...sad ti nadalje vidi jel ti jaci ego ili pamet..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by betty.boop 10/9/2015, 10:42

ajmo mir, zar se morate na svakoj temi svadjat ?

svetac, ovo ce ti bit opomena od mene jer se svugdje i sa svakim kacis i podjebavas

ti lone odustani vise ili ces i ti dobit opomenu


dosadili ste i bogu i ovom forumskom narodu !
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 10:46

Kacim se??Koga ja to konstantno vrijedjam i radim sto i taj dripac??Nisi vidjela kako je izvrijedjao zenu,koja mu isto nikada nije iz cista mira se okacila radi frustracija i vrijedjala ga..
Rekao sam mu vec da nas se kloni,i nista,sada cu tebe osobno zaduziti da to rjesis jer je to tvoje podrucje..Ja namjerno ga se klonim ali u ovom slucaju sam isao zastititi Dzepnu,jer bi to svaki muskarac npravio..samo nam ga skini sa grbace i sve bude oke,nek se suzdrzi komentara u vezi nas i sve bude picobello..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by betty.boop 10/9/2015, 10:53

bogomdani wrote:Kacim se??Koga ja to konstantno vrijedjam i radim sto i taj dripac??Nisi vidjela kako je izvrijedjao zenu,koja mu isto nikada nije iz cista mira se okacila radi frustracija i vrijedjala ga..
Rekao sam mu vec da nas se kloni,i nista,sada cu tebe osobno zaduziti da to rjesis jer je to tvoje podrucje..Ja namjerno ga se klonim ali u ovom slucaju sam isao zastititi Dzepnu,jer bi to svaki muskarac npravio..samo nam ga skini sa grbace i sve bude oke,nek se suzdrzi komentara u vezi nas i sve bude picobello..

ne moras ti meni govorit sto je moj posao

ja sam tebe opomenila jer pikas svugdje, ne samo na ovom pdf-u

lone ce takodjer dobit svoje, ti ne trebas brinut o tome

dakle, sad se lijepo ignorirajte ako ne mozete normalno komunicirat, u protivnom letite obojica


jasno ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 10:58

Meni odgovara.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 12:35

lone_gunman wrote:džepna previše se trudiš bit savršena,zato su meni simpatičnije cure koje tu progovaraju o stvarnim problemima u vezama(lady,betty ili zagi npr.),ti si kompromitirana samim tim bizarnim odnosom sa starim perveznjakom svecem koji mrzi sve balkansko,ti bi htjela biti kao neka uzvišena mentorica poput žuži jelinek ali daleko si ti od toga,više me podsjećaš na one bapce oko 6 banki koje miješaju tarot karte na telki,igraju bingo po staračkim domovima ili se javljaju na sexy tel.maznim glasom glumeći troduplo mlađe koke,šteta,imala si dobar potencijal dok se nisi slizala sa svecem i njegovim šupljim filozofiranjem,you are fake nažalost,vjerovatno si ucviljena udovica ili rastavljena žena koja pati za bivšim i neda nikom drugom pa tu prosipa svoje bisere,odi čuvaj unuke i slušat stare ploče na gramofonu,jedino ti to leži.. :D 👅

Očito je da sam te se jako dojmila kad si po noći smišljao šta ćeš mi napisati :) mišljenje je ko i dupe svako ga ima :)
Evo ja te podržavam da od delte koji cmolji postaneš hrabri alfa ;)
Odoh sad na poslovni ručak. Praunuci su na faxu, sve je ok.
Lijep ti dan želi Žuži Cougar :P

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 12:37

Oke Dzepna sad zavrsimo sa time.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 12:39

Da, dragi. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 12:42

dzepna_venera wrote:Da, dragi. :shy
THX.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic 10/9/2015, 12:52

bože dragi, šta se svugdje moramo nadmetati i ružno prcati, zar ne možemo malo fantazirati i učiniti jedni drugima dan ljepšim s nekim laganim chatom i ponekim stimulativnim postom, vjerujem da su si i bob i mativka u stvari oke ali evo sad se izbjegavaju, svetac i bob imaju neki cockfight, daj radije pustite ženama pozornicu za chickfight a ne ovo :P
evo malo art hipnoze:
 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 11822757_10152980603736046_2245687773854737931_n
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 13:02

Kic,daleko je to od Cock fighta..rekli smo da se bulling nece tolerirati...Budi slobodan malo pratiti,pa vidjeti tko zapocinje ovako ruzne situacije..i ozbiljno mislim ono sto sam rekao..Nisam tu dosao da bi me neki lik vrijedjao,ili moje poznanike..Dok taj lik nije upao na teme,sve je bilo mirno i zaebancija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by jack_reacher 10/9/2015, 13:27

kao prvo ovo jutros je bila satira(smišljena u roku 15min,ne cijelu noć!)koju sirovina i primitivac kao svetica ne kuži,kao drugo zašto sam se obrušio na džepnu;jer se stalno miješala u moju prepirku sa svecem koja je počela bezazleno;kad sam se ja sprdao da muški ne mare za ženski org.a zatim suflirala matovilki da je dobro što je "propala" tema o njoj jer ja navodno manipuliram s njom,eto toliko o bulingu i sličnim glupostima kojima se bogomdani tješi i sve više potkopava,čak se prijeti nekakvim RL nasiljem,LOL! afro
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic 10/9/2015, 13:36

aj bob znam da si u biti oke, ispričaš se dami i jašemo dalje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 10/9/2015, 13:38

Ti Bob,samo budi pametan i kloni se mene i Dzepne,kako rekoh,a postoje mnogi alati zakonski,tako da mi ne treba nasilje,kako rekoh,da bi u reali dozivio od bilo kojeg muskarca koji je uz svoju frendicu ili damu...
Samo se kloni i sve bude oke..Dzepna i ja ce mo se kloniti tebe,ako vec nikako drugacije ne ide,.
A da sam ja doista nasilan,vjeruj mi,vec bi to osjetio davno prije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by jack_reacher 10/9/2015, 13:47

znam da si nasilan svety sa bivšeg foruma,znam čak i forumašice koje su mi se uživo žalile na tebe,nemoj sad tu glumit drvenog advokata džepnoj i izmišljat neku frku,nemam ja ništa protiv tebe i nje ako ni vi mene ne dirate,sad bi ti stavio link sa pritužbi gore al vidim da je obrisano kad ste srali protiv mene,jebalo te to klonjenje,pa uključi opciju ignore i gutbaj,kaj se sad tu pjeniš ko neki majmun,ko te ne zna skupo bi te platio,kic ne znam na koju damu misliš kad se ovaj šonjo stalno tu ubacuje,kladim se da živi na socijalnoj skrbi kad ima tolko slob.vremena tu visit i non stop nešto kenjkat u tuđe ime,najbolje da nam lupite ban obadvojici jer ovo se neće smirit dok on ne zaveže.. :^0
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic 10/9/2015, 13:56

najbolje lock malo.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 8 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum