ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by crvenkasti 22/4/2014, 21:01

aben wrote:pošteno, al jebalo majku, prevaziđi to više, burazeru.
ili jednostavno budi antifašist, to ti s ove strane željezne zavjese pruža apsolutni imunitet

Ne mogu, ostalo je nešto duboko u meni. Kad čujem Cecu ili Draganu, popizdim totalno, nemam uopće kontrolu.

crvenkasti

Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by aben 22/4/2014, 21:40

uf, kako bi te neka nova jugoslavija spasila :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Guest 22/4/2014, 23:09

crvenkasti je fun , da ga nema trebalo bi ga izmislit ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Avatar 23/4/2014, 02:55

crvenkasti wrote:
Iosephvs wrote:
aben wrote:ne znan što je to rt, al tipičan bošnjak srpskog porijekla:)

k'o alija im krepani izmetbegović.

"Da, bio sam Srbin dok još nisam znao tačno ko sam i šta sam. Bio sam se poveo za starijom braćom, koji su bili opredjeljeni kao Srbi, između dva rata. Ali kad sam malo razmislio, vidio sam da nisam ni Srbin, ni Hrvat, nego Musliman."


i još se čude ''nemanji'' kusturici!  :roll 





I ja sam bio Srbin, ali sam poslije vidio da sam Hrvat.
Ti si Jugoslav koji je izgubljen između neba i zemlje od kada tebi voljene Juge više nema.
Ne brini se, tvojoj će muci doći kraj. Vrijeme će te progutati. :P
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Avatar 23/4/2014, 03:13

Inače, Islam je najveća prijetnja zapadnoj Europi i šire. Jedva čekam da pokaže svoje pravo lice čisto da daje do znanja svima na čemu smo, očito neki nisu skužili, naivnici... :_|
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by genitalni_herpes 23/4/2014, 08:14

oni već dugo pokazuju svoje pravo lice. Pravo lice je i da su mirni dok ih nema previše...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by aben 23/4/2014, 08:35

Stvar je u tome da takve promjene dolaze postupno, čovik se stigne naviknuti. Pogledajte naše cvieće, ko je moga misliti da će dio našeg nekadašnjeg korpusa (pokušati) biti imperijalni hegemon? S kontaktom s novin kulturama se svašta da izroditi. Najčešće izrodi, al aj:)


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Guest 23/4/2014, 11:54

Avatar wrote:Inače, Islam je najveća prijetnja zapadnoj Europi i šire. Jedva čekam da pokaže svoje pravo lice čisto da daje do znanja svima na čemu smo, očito neki nisu skužili, naivnici... :_|
trubim to već nekoliko godina.. :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Guest 23/4/2014, 11:55

genitalni_herpes wrote:oni već dugo pokazuju svoje pravo lice. Pravo lice je i da su mirni dok ih nema previše...
upravo tako Genitalni..kad se učopore,e tek onda krenu shranja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Islam fastest growing religion in UK as churches decline - Page 2 Empty Re: Islam fastest growing religion in UK as churches decline

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum