ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Make-up baze

Go down

Make-up baze Empty Make-up baze

Post by Guest 21/4/2014, 17:01

S obzirom da oči najčešće šminkam pigmentima koji su u prahu i skloni su rasipanju i brzom skidanju
s kapaka, dobra baza je poželjan preduvjet svakog šaranja po kapcima. Dosad sam isprobala:

Urban Decay Primer Potion Original

Make-up baze 1zbwqo

Najbolji primer od svih koje sam probala, bez pretjerivanja. Sjenila/pigmenti se mogu uredno nanijeti bez rasipanja,
lako se blendaju i boje su intenzivnije i živahnije. I ono što je najbitnije, ostaju postojane na očima cijeli dan bez da se
obrišu ili nakupe u naborima.

Urban Decay Primer Potion Eden

Make-up baze 148pshg

Matirajuća verzija originalnog primera. Odličan kada se želi ublažiti sjaj shimmerastih sjenila
ili za isticanje boja matiranih. Drži jednako dugo, a jedina mana mu je što nakon svakodnevne dugotrajne upotrebe
malo isušuje kapke.

NYX Eyeshadow Base

Make-up baze 2vmfvrl

Jako loša baza. Nakon kratkog vremena sjenilo se počinje nakupljati u naborima, kao da je i nema.
Meni potpuno beskorisna. Jedna od rijetkih koja je letjela u smeće.

Art Deco Eyeshadow Base

Make-up baze Xm75sk

Sasvim solidna baza za svaki dan. Sjenilo drži postojanim kakvih 5-6 sati, nešto kraće od UD-a. Jedina mana joj je pakiranje
zbog kojeg se brže suši i stvrdne. Al' opet, ništa što malo zagrijavanja ne može riješiti.  :D 

Make Up Factory Sensitive Eyeshadow Base

Make-up baze 22c74g

Očekivala sam puno više od njihove baze, s obzirom da inače volim njihovu kozmetiku. Međutim, jako me razočarala
jer, iako sjenila izgledaju ljepše s njom, nimalo ne produžuje njihovo trajanje na kapcima i veoma brzo se brišu i nakupljaju
u sredini kapka.

Too Faced Shadow Insurance

Make-up baze 2ecqlhu

Odlična baza, odmah uz UDPP - razlike među njima su minimalne. Potrebna je jako mala količina za cijeli kapak, dugo drži i lijepo ističe boju.
Možda je malo sjajnija od UDPP Original i sjenila su malce blještavija s njom.

Pure Luxe Shadow Primer

Make-up baze 2hz4k5l

Koliko god obožavala njihove pigmente (kupujem ih vjerno već godinama), toliko mi njihov primer uopće nije niti malo sjeo.
Vodenastiji je od ostalih baza koje su teksturom dosta gušće. Ne znam, nekako nisam primijetila neku razliku imala ga ili ne
na očima. Stavila sam ga svega nekoliko puta i jednostavno odustala.


Kakva su vaša iskustva s bazama za sjenila?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Guest 22/4/2014, 13:49

Mene prvo zanima tko si ti na iskonu?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Guest 22/4/2014, 14:34

angel_of_light_corpse
 :) 

Pisala uglavnom na Glazbi, tamo i moderirala nekoć davno, al' nisam aktivna na iskonu već duže vrijeme  :D 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Guest 22/4/2014, 14:49

Ah ne znam onda....
Ja imam Gosh primer i ovaj gore art deco i s oba sam zadovoljna....malo vise preferiram tubice... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by medication 23/4/2014, 12:04

Ne koristim baze inače, ali sam čula dosta pohvala za Urban Decay kozmetiku.
Zapravo sam kupila sam jednom Catrice primer, neloša stvar za produžavanje trajnosti i sjenila i ostatka make upa, ali je lice malo u komi sutra.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Guest 23/4/2014, 16:35

To se ni ne koristi svaki dan med...za posebnihe prilike...silikon zacepljuje pore... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Guest 23/4/2014, 16:52

Primere za cijelo lice rijetko kad koristim, ali zato za kapke redovito kad stavljam sjenila.  

Što se tiče Urban Decay kozmetike, prezadovoljna sam svakim njihovim proizvodom koji sam isprobala.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Make-up baze Empty Re: Make-up baze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum