ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:25

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/velika-vijest-s-konferencije-hanza-medije-andrej-plenkovic-objavio-da-cijena-plina-ostaje-ista/5695315/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:25

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Hanza_demografija19-280217
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:25

Premijer je prokomentirao i apel Mosta, koji je jučer zatražio odlazak kompletne nogometne vrhuške: - Zakon o sportu se mora poštivati. No, koliko ja znam, Vlada i Sabor ne biraju vodstva naših sportskih saveza i ja nisam sklon politiziranju sporta. Ja sam za da se sport prepusti sportašima, koncept u kojem Stojko Vranković vodi košarkaški Savez, Perica Bukić vaterpolski, a Davor Šuker nogometni načelno je dobar - zaključio je Plenković.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:26

:cleanteeth ....ne dira se blagajna za 'crne dane'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:27

Naravno plin poskupljuje poslije lokalnih izbora
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:30

e moj plenki....cak je i kolinda odjebala sukera i nije ga htjela primiti....ali kako objasniti onih 14,15 hdzovih uhljeba u HNS-i koji dizu ruke za mamica i sukera da ce mozebitno izgubit radno mjesto odlaskom sukera i mamica...naravno plenki je po n-ti put odlucio da nista nije odlucio i ne zamjeriti se...mamicu i company...jebes torcidu i navijace oni ce se izgalamiti...po n-ti put...a kod opvih je ipak blagajna i fotelje..a to je teze odbaciti nego tamo nekakve huligane,navijace i slicnu boraniju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:33

plenki(zakljucak sto se tice hnl):DINAMO prvak ove sezone Rijeka vise srece drugi put...tata ce vam to nekako nadoknaditi' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:36

vuksadinare wrote:plenki(zakljucak sto se tice hnl):DINAMO prvak ove sezone Rijeka vise srece drugi put...tata ce vam to nekako nadoknaditi' :)
heheheh da to je sumarno od demografske konferencije, dobro mi je da će pomagati bnakama u vraćanju tuđih kredita i da će to popraviti demografiju, možemo očekivati jedan dobar kredit za agrokor
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Kermit 28/2/2017, 11:38

gdje je tre?

on voli Hanžiku hehehe i plenkija, bitno da se most ponaša kao Karadžić 1994.g. po jednoj veleuvaženoj forumašici
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:41

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:plenki(zakljucak sto se tice hnl):DINAMO prvak ove sezone Rijeka vise srece drugi put...tata ce vam to nekako nadoknaditi' :)
heheheh da to je sumarno od demografske konferencije, dobro mi je da će pomagati bnakama u vraćanju tuđih kredita i da će to popraviti demografiju, možemo očekivati jedan dobar kredit za agrokor
cuj asila...jasno je da plenki ima u svemu racunicu....pa i to da dinamo bude prvak i ne prevec se zamjeriti mamicu...jebe se njemu tko ce biti prvak nego od koga ce imati vece koristi...a po racunici politickoj naravno ima koristi da dinamo bude prvak nego rijeka..zasto?..zato jer za rijeku navija manje hdz-ovih glasaca...za razliku od dinama...drugo...HNS je utvrda hdz-a...i tu oni imaju ponajprije financijski oslonac u slucaju da su im racuni u minusu..a obicno se u hns kadroviraju stranacki zupanijski duznosnici...a hdz je na vlasti u vecini zupanija...dakle politika je ta...bolje biti dobar sa HNS-om nego tamo s nekim navijackim jebivjetrima..koji nemaju ni za pivo i sendvic...i dolazimo ipak do one sintagme marka veselice da danas u politici prevladava pragmatizam nego idealizam..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:43

na koncu plenki ej sa ovim izjavama u svezi sukera i hns-a pokazao da mu ej zakon o sportu zadnja rupa na svirali...i da sto se tice njega mogu taj zakon baciti u kos..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:45

..uostalom jucer mu ej HNS ali ne nogometni savez nego stranka dala vjetar u leđa napadajuci MOST..'da sto se imaju brinuti tamo oko nekakve krađe u vinkovcima i na koji je nacin pokradena cibalia kad imaju precih briga od mamica i sukera..'..tako da...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vili40 28/2/2017, 11:46

asilovski wrote:Premijer je prokomentirao i apel Mosta, koji je jučer zatražio odlazak kompletne nogometne vrhuške: - Zakon o sportu se mora poštivati. No, koliko ja znam, Vlada i Sabor ne biraju vodstva naših sportskih saveza i ja nisam sklon politiziranju sporta. Ja sam za da se sport prepusti sportašima, koncept u kojem Stojko Vranković vodi košarkaški Savez, Perica Bukić vaterpolski, a Davor Šuker nogometni načelno je dobar - zaključio je Plenković.
  :D i ako je vjerovati anketama,ljudi vjeruju u ta njegova sranja.
On meni jako liči na Sanadera,dobar političar ali laže čim zine
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by vuksadinare 28/2/2017, 11:48

vili40 wrote:
asilovski wrote:Premijer je prokomentirao i apel Mosta, koji je jučer zatražio odlazak kompletne nogometne vrhuške: - Zakon o sportu se mora poštivati. No, koliko ja znam, Vlada i Sabor ne biraju vodstva naših sportskih saveza i ja nisam sklon politiziranju sporta. Ja sam za da se sport prepusti sportašima, koncept u kojem Stojko Vranković vodi košarkaški Savez, Perica Bukić vaterpolski, a Davor Šuker nogometni načelno je dobar - zaključio je Plenković.
  :D i ako je vjerovati anketama,ljudi vjeruju u ta njegova sranja.
On meni jako liči na Sanadera,dobar političar ali laže čim zine
pazi malo kad i oni koji su do jucer ljubili vrata hns-a javno govore da suker ne vodi dobro hns..ovaj upadne izjavom da vodi dobrio..i suker a i mamic sad mogu kuci pjevajuci sa stihovima..'ne moze nam niko nista jaci smo i od sudbine'...ta prica je zavrsena dobili su zeleno svjetlo od premijera..'muljajte i dalje nece vam niko nista dok sam ja premijer..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a Empty Re: Hanžeković i Plenki stali iza Mamića i HNS-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum