ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 27/6/2017, 17:59

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-policiji-prijavio-prevaranta/979118.aspx
isuse... Dinamo Zagreb - Page 45 1f602
Naime, vodeći se javno prezentiranim namjerama uprave GNK Dinamo da provede privatizaciju kluba, 42-godišnjak je služeći se lažnim prikazivanjem činjenica doveo u zabludu veći broj osoba (konačan broj još nije utvrđen) koje su mu na raspolaganje stavile veliki novčani iznos
_________________________________________________________
Mamić s nekim tija opet u biznis oko Dinama na prevaru :^0 :D :D
Isusa mi, ako si ti normalan onda nek ide sve u 3 pičke materine. Toliko da je netko opterećen jednom osobom da mu se nalazi u svakoj rečenici, kao što si ti Mamićem, to još u životu nisam vidio. Koja si ti budaletina, za ne povjerovati.

Zeko

Posts : 6710
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/6/2017, 00:59

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-policiji-prijavio-prevaranta/979118.aspx
isuse... Dinamo Zagreb - Page 45 1f602
Naime, vodeći se javno prezentiranim namjerama uprave GNK Dinamo da provede privatizaciju kluba, 42-godišnjak je služeći se lažnim prikazivanjem činjenica doveo u zabludu veći broj osoba (konačan broj još nije utvrđen) koje su mu na raspolaganje stavile veliki novčani iznos
_________________________________________________________
Mamić s nekim tija opet u biznis oko Dinama na prevaru :^0 :D :D
Isusa mi, ako si ti normalan onda nek ide sve u 3 pičke materine. Toliko da je netko opterećen jednom osobom da mu se nalazi u svakoj rečenici, kao što si ti Mamićem, to još u životu nisam vidio. Koja si ti budaletina, za ne povjerovati.
:^0 :^0 :^0 O bože...
Moj post ti je inače bija čista ironija. Nisam ti ja kriv što ti je tvoj zdravkec, skupa s bratom Zoranom, koje si ti sve ove puste godine branio šakama, rukama i nogama danas na optuženičkoj klupi, što je izvlačio novac iz Dinama, davao 50 % iznosa transfera igračima koji bi kasnije taj novac dijelili s njim, dok je uvijek i svugdje govorio i prikazivao kako sav novac ide Dinamu. Taj Mamić, Zdravko Mamić skupa s bratom Zoranom se izasra i izdrka po tebi jadniku koji si ga godinama branio. Dobio si što si zaslužio jadniče, i sad kad sam ja ironičan na račun tog tvog kriminalca Mamića, sad jeli ja nisam normalan? :lol: :lol: :lol: Koji si ti redikul, nema većeg :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/6/2017, 12:29

Jel ti Mamić izjeb'o koju žensku u familiji kad si tol'ko opterećen njime ? Pa jebote, u svakoj rečenici ti je Mamić. Glup si k'o kurac,m jer ako Mamiću na sudu dokažu krivnju on se je "izasra i izdrka" jedino po sebi samome. On će završiti u prdekani, meni se ništ' nemre dogoditi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/6/2017, 13:50

Tebi se već davno dogodilo Basketball Ja nisam opterećen Mamićem idiote glupi, samo sam ironičan.
Sve ovo što se događa oko Mamića je potvrda onog što ja godinama pričam. Jebe se meni za Dinamo i što je radio u Dinamu, to je problem navijača Dinama, ali tip je privatizirao cjelokupni hrvatski nogomet, instalirao tamo u HNS svoje ljude tipa Jozak, Vrbanović i ostale sve u svrhu ostvarivanja što veće osobne financijske dobiti, što sad samo suđenje potvrđuje. Od reprezentacije su napravili prčiju gdje je najbitnije da neki igrači dobiju poziv, jer sve je to povezano s transferima igrača i dobiti koju od njih Mamić i njegova svita ima. Sve to neki poput mene govore već godinama, a neki poput tebe godinama brane tog Mamića i sve što je od nogometa napravio. Sad kad si izdrkan i izasran, sad ti smeta moja ironija? :^0 :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 28/6/2017, 19:28

zdravko mamić je uzor glede organizacije kluba.
istina, ima svojih bisernih trenutaka glede ponašanja, ali koliko ga tovarska piskarala i mediji na dnevnoj bazi napadaju, dobro se i drži.
uostalom, u čemu je problem kad seljačugama kažeš da su seljačuge, zalutalima u nogomet da su nesposobni, ili Sicilijancima zamaskiranim u venecijance da su Sicilijanci?
suđenje u osijeku potvrditi će kako je sve obavljeno sukladno uobičajenoj praksi i potpisanim ugovorima i svaka druga presuda osim oslobađajuće će biti privremena jer će u žalbenom postupku pasti.
po onome što je slokovićka rekla nakon što više ne brani mamića razvidno je kako su mediji i ekipa oko Sicilijanaca stvorili atmosferu linča u kojoj je jedina moguća presuda vješanje.
zanimljivo je kako se nakon mamićeve objave da je unajmio ekipu fiškala koji će podizati tužbe za klevetu, iznošenje lažnih činjenica i vrijeđanje naprasno smanjio broj napisa uobičajen za jednog zvonka alača, deicu, bublu i ostale hračkave likove.
nema više besplatnog pljuvanja...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/6/2017, 19:30

Izdrkali i izasrali su te oni koji su te okotili, budalo glupa. Kaj se Mamića tiče, ja ovdje već 10-ak godina pišem isto i to ponavljam, ako mu se dokaže da je kriv u zatvor s njim i tu sam bio jasan od svog prvog posta još na bivšem forumu. Ali isto tako jasno govorim da nisi ti, Hajduk, Torcida i Cosa Nostra ta koja će mu suditi. Isto tako, Mamiću dajem priznanje za sve što je napravio za Dinamo u ovih 16,5 godina koliko je u klubu. Od kluba koji je bio u totalnom kolapsu napravio je klub koji 11 godina uzastopno igra Ligu prvaka ili Euroligu, a ti na karti Europe pronađi još jedan takav, a da nije iz Španjolske, Njemačke ili Engleske. I neki dan sam napisao a iza toga stojim, bez obzira kakva presuda bila, njemu povratka u Dinamo na neku funkciju nema i ne smije biti i to jedino iz razloga što je tajio te famozne anekse ugovora Dinamo-Modrić i Dinamo-Lovren o raspodjeli novca od transfera. Kaj se tiče privatiziranja hrvatskog nogometa i reprezentacije u svrhu prodaje igrača Dinama, pišeš tu totalne gluposti u koje ni sam ne vjeruješ. Napiši sad ime jednog jedinog igrača Dinama koji je ostvario transfer zato jer je pozvan u reprezentaciju a da tamo nije zaslužio biti. Jednog jedinog.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/6/2017, 02:11

Moga bi se napisati čitav niz igrača koji su dobili poziv, a u tom trenu nisu zaslužili, od kojih je dosta i napravilo transfer, ali nema koristi tebi izdrkanom idiotu ništa pisati.
Reprezentacija kao i cijeli HNS je privatiziran, to je jasno svakome s dva zdrava oka, neću tu pisati kobasicu od posta i ponavljati se po sto miljuna puta,privatizirala ga je mafija koju si ti podržavao, ali si zato sad dobro izasran i izdrkan. No, na kraju priče ko te jebe nisi bolje ni zaslužija Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 29/6/2017, 13:41

Da moga bi se napisati čitav niz igrača, ali ti si k'o i Luka Modrić, baš se sad nemreš sjetiti nijednoga, da ga jebeš. Ja se, ni uz najbolju volju, stvarno ne mogu sjetiti ama baš nijedsnog igrača Dinama koji je pozvan u reprezentaciju a da to ničim nije zaslužio i to isključivo radi transfera i da je isključivo radi toga taj transfer i napravio. Ali zato se mogu sjetiti jednog igrača Hajduka koji je pozvan u reprezentaciju a da to ničim nije zaslužio, dakle isključivo da napravi transfer, a to je i napravio.     Basketball Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/6/2017, 14:05

:^0 Ja se ne mogu sjetiti lol! 
Rekao sam da idiotu poput tebe nema potrebe ništa pisati (jer ti ništa nećeš ni ne možeš prihvatiti), ali eto onako iz glave primjerice Alen Halilović, Duje Čop, Sammir -trojica koji su dobili poziv dok su igrali u Dinamu, a u tom trenutku sigurno nisu zaslužili poziv. Iz sadašnje momčadi evo još jedan trojac: Pivarić, Antolić i Čorić koji dobivaju pozove ili su dobivali, a apsolutno nisu zaslužili.
Za razliku od tvog malog zaboravka lukice modrića, zvanog Alzheimer ja ne zaboravljam tako lako, ne zaboravlja ni cjelokupan narod tako da danas reprezentacija ima ogromno manju podršku, manje žara i manje emocija nego primjerice prije 10 godina. Sve zbog tvoje mafije koja je privatizirala nogomet i koja isti iskorištava samo za ostvarivanje osobne financijske dobiti Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 29/6/2017, 19:09

Ti si totalni idiot. Pitao sam te da imenuješ jednog jedinog igrača Dinama koji je preko reprezentacije napravio hvale vrijedan transfer, a koji nije zaslužio poziv. Ti si tu natrkeljao neka imena od kojih apsolutno nijedan nije napravio transfer preko reprezentacije. Sva ova imena, nemaju zajedno 10 odigranih utakmica u reprezentaciji, ako izuzmemo Pivarića, a službenih imaju 3-4 svi zajedno. Zakaj izmišljaš ? Zakaj si toliki idiot pa tu pišeš, rekao sam ti već, stvari u koje ni sam ne vjeruješ ? Zakaj si toliko zadojen mržnjom prema svakome koji veze sa Dinamom ima ? Zakaj radiš bedaka iz sebe ? I nemaš ti pamćenje, ti uopće nemaš pamćenje i to iz prostog razloga kaj za imati pamćenje treba u glavurdi imati ono prošarano vijugama. A ti to nemaš. Tabula rasa. Ali u svemu tome ima i nešto dobro po tebe, nemreš Alzheimera dobiti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 30/6/2017, 00:42

Zeko wrote:Ti si totalni idiot. Pitao sam te da imenuješ jednog jedinog igrača Dinama koji je preko reprezentacije napravio hvale vrijedan transfer, a koji nije zaslužio poziv.
:lol: :lol: :lol:
Ti si pitao sljedeće:
"Napiši sad ime jednog jedinog igrača Dinama koji je ostvario transfer zato jer je pozvan u reprezentaciju a da tamo nije zaslužio biti. Jednog jedinog."

Lažove, uopće nisi navodio hvale vrijedne transfere, nego si pisao za bilo kakav transfer. A svim igračima koji se prodaju iz HNL-a, a prije prodaje zaigraju za A reprezentaciju skače cijena koliko-toliko.
 Na kraju totalno nebitno jeli netko ostvario transfer, evo Pivarić nije možda ni neće, stvar je u tome da se guranju neki igrači koji to ne zaslužuju (naveo sam ti tri od prije, tri u zadnje vrijeme)samo radi privatnih interesa nekih pojedinaca. I ovo što ja pišem nije ništa novo ni nepoznato, a ti se tu javljaš i ložiš jer je netko ironičan na račun tvog kriminalca Mamića? Ko što sam reka, ponovit ću, nisam ti ja kriv što se Mamić izdrka i izasra po tebi koji si ga više od 10 godinama šakama, rukama, nogama branio. Možeš meni napisati što god oćeš, da sam ovakav, onakav, to je tvoje viđenje, ali to neće pobiti činjenicu da si izasran i izdrkan. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 30/6/2017, 13:44

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ti si totalni idiot. Pitao sam te da imenuješ jednog jedinog igrača Dinama koji je preko reprezentacije napravio hvale vrijedan transfer, a koji nije zaslužio poziv.
:lol: :lol: :lol:
Ti si pitao sljedeće:
"Napiši sad ime jednog jedinog igrača Dinama koji je ostvario transfer zato jer je pozvan u reprezentaciju a da tamo nije zaslužio biti. Jednog jedinog."

Lažove, uopće nisi navodio hvale vrijedne transfere, nego si pisao za bilo kakav transfer. A svim igračima koji se prodaju iz HNL-a, a prije prodaje zaigraju za A reprezentaciju skače cijena koliko-toliko.
 Na kraju totalno nebitno jeli netko ostvario transfer, evo Pivarić nije možda ni neće, stvar je u tome da se guranju neki igrači koji to ne zaslužuju (naveo sam ti tri od prije, tri u zadnje vrijeme)samo radi privatnih interesa nekih pojedinaca. I ovo što ja pišem nije ništa novo ni nepoznato, a ti se tu javljaš i ložiš jer je netko ironičan na račun tvog kriminalca Mamića? Ko što sam reka, ponovit ću, nisam ti ja kriv što se Mamić izdrka i izasra po tebi koji si ga više od 10 godinama šakama, rukama, nogama branio. Možeš meni napisati što god oćeš, da sam ovakav, onakav, to je tvoje viđenje, ali to neće pobiti činjenicu da si izasran i izdrkan. Basketball
Pa ti lažeš sam sebe, bog te jeba glupog., Ovo sam napisao :


"Ja se, ni uz najbolju volju, stvarno ne mogu sjetiti ama baš nijednog igrača Dinama koji je pozvan u reprezentaciju a da to ničim nije zaslužio i to isključivo radi transfera i da je isključivo radi toga taj transfer i napravio".


Sada da preformuliram pitanje da i ti glupan shvatiš to pitanje :


Koji je od igrača koje si ti tu natrkeljao, bez veze i smisla, napravio transfer isključivo radi toga jer je odigrao prije transfera poneku minutu za reprezentaciju u službenoj utakmici i za koliko milijuna eura im je to podiglo cijenu ?  


Halilović je odigrao protiv Malte (66 min.) i protiv Azerbajdžana (30 min.) - ukupno 96 min. u službenim utakmicama i to isključivo iz razloga da se "zakapari" za Hrvatsku jer su ga htjeli i bosanci i to u vrijeme kada su svi stručnjaci predviđali da će se razviti u daleko boljeg igrača nego što je ispalo, Sammir ima protiv Makedonije (27 min.), protiv Walesa (60 min.), protiv Škotske (90 min.) i na SP protiv Kameruna (71 min.) - ukupno 248 min, Čop ima protiv Bugarske (30 min.), protiv Španjolske na Euru (1 min,), protiv Finske (19 min.) i protiv Islanda (1 min.) - ukupno 51 min.


Opet te pitam, za koliko milijuna eura su ove odigrane minute podigle iznos treansfera tim igračima ?


Antolić nema službenih minuta, Čorić nema službenih minuta, Pivarić ima odigranih 7 službenih utakmica (630 min.).


Za koliko će milijuna eura ovi nastupi podići iznos budućih transfera ovim igračima ?


Ovo sam izvadio isključivo iz razloga da već jedanput stanemo na kraj tvojim lažima i izmišljotinama o pozivanju igrača Dinama u reprezentaciju samo iz razloga da im se podigne iznos transfera.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 30/6/2017, 15:13

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ti si totalni idiot. Pitao sam te da imenuješ jednog jedinog igrača Dinama koji je preko reprezentacije napravio hvale vrijedan transfer, a koji nije zaslužio poziv.
:lol: :lol: :lol:
Ti si pitao sljedeće:
"Napiši sad ime jednog jedinog igrača Dinama koji je ostvario transfer zato jer je pozvan u reprezentaciju a da tamo nije zaslužio biti. Jednog jedinog."

Lažove, uopće nisi navodio hvale vrijedne transfere, nego si pisao za bilo kakav transfer. A svim igračima koji se prodaju iz HNL-a, a prije prodaje zaigraju za A reprezentaciju skače cijena koliko-toliko.
 Na kraju totalno nebitno jeli netko ostvario transfer, evo Pivarić nije možda ni neće, stvar je u tome da se guranju neki igrači koji to ne zaslužuju (naveo sam ti tri od prije, tri u zadnje vrijeme)samo radi privatnih interesa nekih pojedinaca. I ovo što ja pišem nije ništa novo ni nepoznato, a ti se tu javljaš i ložiš jer je netko ironičan na račun tvog kriminalca Mamića? Ko što sam reka, ponovit ću, nisam ti ja kriv što se Mamić izdrka i izasra po tebi koji si ga više od 10 godinama šakama, rukama, nogama branio. Možeš meni napisati što god oćeš, da sam ovakav, onakav, to je tvoje viđenje, ali to neće pobiti činjenicu da si izasran i izdrkan. Basketball
Pa ti lažeš sam sebe, bog te jeba glupog., Ovo sam napisao :


"Ja se, ni uz najbolju volju, stvarno ne mogu sjetiti ama baš nijednog igrača Dinama koji je pozvan u reprezentaciju a da to ničim nije zaslužio i to isključivo radi transfera i da je isključivo radi toga taj transfer i napravio".


Sada da preformuliram pitanje da i ti glupan shvatiš to pitanje :


Koji je od igrača koje si ti tu natrkeljao, bez veze i smisla, napravio transfer isključivo radi toga jer je odigrao prije transfera poneku minutu za reprezentaciju u službenoj utakmici i za koliko milijuna eura im je to podiglo cijenu ?  


Halilović je odigrao protiv Malte (66 min.) i protiv Azerbajdžana (30 min.) - ukupno 96 min. u službenim utakmicama i to isključivo iz razloga da se "zakapari" za Hrvatsku jer su ga htjeli i bosanci i to u vrijeme kada su svi stručnjaci predviđali da će se razviti u daleko boljeg igrača nego što je ispalo, Sammir ima protiv Makedonije (27 min.), protiv Walesa (60 min.), protiv Škotske (90 min.) i na SP protiv Kameruna (71 min.) - ukupno 248 min, Čop ima protiv Bugarske (30 min.), protiv Španjolske na Euru (1 min,), protiv Finske (19 min.) i protiv Islanda (1 min.) - ukupno 51 min.


Opet te pitam, za koliko milijuna eura su ove odigrane minute podigle iznos treansfera tim igračima ?


Antolić nema službenih minuta, Čorić nema službenih minuta, Pivarić ima odigranih 7 službenih utakmica (630 min.).


Za koliko će milijuna eura ovi nastupi podići iznos budućih transfera ovim igračima ?


Ovo sam izvadio isključivo iz razloga da već jedanput stanemo na kraj tvojim lažima i izmišljotinama o pozivanju igrača Dinama u reprezentaciju samo iz razloga da im se podigne iznos transfera.
Jedvaj i Kovačić prodani prije no što su odigrali i minutu za reprezentaciju .... i to za koju lovu? Lovren? Šimunović?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 1/7/2017, 01:33

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ti si totalni idiot. Pitao sam te da imenuješ jednog jedinog igrača Dinama koji je preko reprezentacije napravio hvale vrijedan transfer, a koji nije zaslužio poziv.
:lol: :lol: :lol:
Ti si pitao sljedeće:
"Napiši sad ime jednog jedinog igrača Dinama koji je ostvario transfer zato jer je pozvan u reprezentaciju a da tamo nije zaslužio biti. Jednog jedinog."

Lažove, uopće nisi navodio hvale vrijedne transfere, nego si pisao za bilo kakav transfer. A svim igračima koji se prodaju iz HNL-a, a prije prodaje zaigraju za A reprezentaciju skače cijena koliko-toliko.
 Na kraju totalno nebitno jeli netko ostvario transfer, evo Pivarić nije možda ni neće, stvar je u tome da se guranju neki igrači koji to ne zaslužuju (naveo sam ti tri od prije, tri u zadnje vrijeme)samo radi privatnih interesa nekih pojedinaca. I ovo što ja pišem nije ništa novo ni nepoznato, a ti se tu javljaš i ložiš jer je netko ironičan na račun tvog kriminalca Mamića? Ko što sam reka, ponovit ću, nisam ti ja kriv što se Mamić izdrka i izasra po tebi koji si ga više od 10 godinama šakama, rukama, nogama branio. Možeš meni napisati što god oćeš, da sam ovakav, onakav, to je tvoje viđenje, ali to neće pobiti činjenicu da si izasran i izdrkan. Basketball
Pa ti lažeš sam sebe, bog te jeba glupog., Ovo sam napisao :


"Ja se, ni uz najbolju volju, stvarno ne mogu sjetiti ama baš nijednog igrača Dinama koji je pozvan u reprezentaciju a da to ničim nije zaslužio i to isključivo radi transfera i da je isključivo radi toga taj transfer i napravio".


Sada da preformuliram pitanje da i ti glupan shvatiš to pitanje :


Koji je od igrača koje si ti tu natrkeljao, bez veze i smisla, napravio transfer isključivo radi toga jer je odigrao prije transfera poneku minutu za reprezentaciju u službenoj utakmici i za koliko milijuna eura im je to podiglo cijenu ?  


Halilović je odigrao protiv Malte (66 min.) i protiv Azerbajdžana (30 min.) - ukupno 96 min. u službenim utakmicama i to isključivo iz razloga da se "zakapari" za Hrvatsku jer su ga htjeli i bosanci i to u vrijeme kada su svi stručnjaci predviđali da će se razviti u daleko boljeg igrača nego što je ispalo, Sammir ima protiv Makedonije (27 min.), protiv Walesa (60 min.), protiv Škotske (90 min.) i na SP protiv Kameruna (71 min.) - ukupno 248 min, Čop ima protiv Bugarske (30 min.), protiv Španjolske na Euru (1 min,), protiv Finske (19 min.) i protiv Islanda (1 min.) - ukupno 51 min.


Opet te pitam, za koliko milijuna eura su ove odigrane minute podigle iznos treansfera tim igračima ?


Antolić nema službenih minuta, Čorić nema službenih minuta, Pivarić ima odigranih 7 službenih utakmica (630 min.).


Za koliko će milijuna eura ovi nastupi podići iznos budućih transfera ovim igračima ?


Ovo sam izvadio isključivo iz razloga da već jedanput stanemo na kraj tvojim lažima i izmišljotinama o pozivanju igrača Dinama u reprezentaciju samo iz razloga da im se podigne iznos transfera.
:D :D
Ajde Dumberu ne izvlači se iz svojih laži jer ne možeš. Ko prvo nisu bitne samo službene utakmice kad je reprezentacija u pitanju, a nigdje nisam napisao da nijedan igrač Dinama nikad nije ni zaslužio poziv. Primjerice Pjaca je zaslužio bez rasprave, a Rog sigurno nije dok je bio u Dinamu.
Pitaj nekog renomiranog nogometnog menađera koji zastupa igrače po bijelom svijetu koji sve kriteriji formiraju cijenu igraču, i što kaže za sam poziv i nastup za reprezentaciju, pa se onda javi. Redovito su se pozivali i pozivaju igrači Dinama koji to nisu zaslužili, sve iz razloga da se eventualno uspiju prodati za što više. I tu cifre idiote preglupi uopće nisu bitne ni to jeli se netko prodao bolje ili ne, bitno je nešto drugo što je idiotu poput tebe teško objasniti. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 1/7/2017, 09:38

Glupane, da ti probam pojasniti još jedanput. Kaže tvoja veleumnost: "Redovito su se pozivali i pozivaju igrači Dinama koji to nisu zaslužili, sve iz razloga da se eventualno uspiju prodati za što više. I tu cifre idiote preglupi uopće nisu bitne ni to jeli se netko prodao bolje ili ne, bitno je nešto drugo što je idiotu poput tebe teško objasniti."


Dakle, pozivaju se igrači Dinama iz razloga da se prodaju za što više, a cifre uopće nisu bitne !!!!!  I tebi ta tvoja rečenica zvuči logično ?


Pa pošto si baš toliko blesav, glup i kontradiktoran, opet ono jednostavno pitanje: Za koliko milijuna eura su porasli transferi zbog nastupa u reprezentaciji Haliloviću, za koliko Sammiru, za koliko Čopu, za koliko će porasti Antoliću, za koliko Čoriću i za koliko Pivariću ? 
A Marko Rog ? Debitirao je u reprezentaciji 2014. godine i to kao igrač Splita u prijateljskoj protiv Argentine. Kao igrač Dinama, prije prodaje ima odigranih 81 minutu u pobjedi protiv Španjolske na Euru. Za koliko milijuna Eura je porastao njegov transfer radi njegovog "nezasluženog" nastupa protiv Španjolske na Euru ?


Savjet: Nemoj dalje nabrajati igrače Dinama koji su pozivani u reprezentaciju samo zato da bi se prodali i kojima su transferi samo zbog tih poziva "skočili u nebesa", jer ispadaš sve gluplji. Ne treba ti to. Možeš ti ovdje laprdati kaj god hoćeš, ali statistika njihovih nastupa u reprezentaciji prije prodaje ne laže, ako već ti lažeš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 1/7/2017, 10:08

End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 1/7/2017, 23:44

Zeko wrote:Glupane, da ti probam pojasniti još jedanput. Kaže tvoja veleumnost: "Redovito su se pozivali i pozivaju igrači Dinama koji to nisu zaslužili, sve iz razloga da se eventualno uspiju prodati za što više. I tu cifre idiote preglupi uopće nisu bitne ni to jeli se netko prodao bolje ili ne, bitno je nešto drugo što je idiotu poput tebe teško objasniti."


Dakle, pozivaju se igrači Dinama iz razloga da se prodaju za što više, a cifre uopće nisu bitne !!!!!  I tebi ta tvoja rečenica zvuči logično ?


Pa pošto si baš toliko blesav, glup i kontradiktoran, opet ono jednostavno pitanje: Za koliko milijuna eura su porasli transferi zbog nastupa u reprezentaciji Haliloviću, za koliko Sammiru, za koliko Čopu, za koliko će porasti Antoliću, za koliko Čoriću i za koliko Pivariću ? 
A Marko Rog ? Debitirao je u reprezentaciji 2014. godine i to kao igrač Splita u prijateljskoj protiv Argentine. Kao igrač Dinama, prije prodaje ima odigranih 81 minutu u pobjedi protiv Španjolske na Euru. Za koliko milijuna Eura je porastao njegov transfer radi njegovog "nezasluženog" nastupa protiv Španjolske na Euru ?


Savjet: Nemoj dalje nabrajati igrače Dinama koji su pozivani u reprezentaciju samo zato da bi se prodali i kojima su transferi samo zbog tih poziva "skočili u nebesa", jer ispadaš sve gluplji. Ne treba ti to. Možeš ti ovdje laprdati kaj god hoćeš, ali statistika njihovih nastupa u reprezentaciji prije prodaje ne laže, ako već ti lažeš.
:D :D :D
Dumberu, glup si ko kurac. Cifre nisu bitne u kontekstu onog o čem ja pričam, nije bitno jeli povećalo 100, 500 tisuća eura ili 100 eura, poanta je da se pozivaju igrači koje netko gura radi privatnog interesa, i to je svakome jasno s dva zdrava oka. Reprezentacije je nekoć bila ponos cijele nacije, danas nije ni 20 % kao što je nekoć bilo, pa ti da imaš nešto u glavi moga bi razmisliti zašto ;)

P.S. Naravno da neću više spominjati igrače koje su pozivali i pozivaju, rekao sam ti prije par postova da tebi nema potrebe nabrajati i pisati išta Basketball Tebi si ionako pozivi Sammiru ili primjerice Haliloviću bili sasvim opravdani i logični kad su u interesu gazde, a ako gazda ima, više ćeš i ti imati za gutati Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 2/7/2017, 12:33

isključivi krivac wrote::D: :D:
Ajde Dumberu ne izvlači se iz svojih laži jer ne možeš. Ko prvo nisu bitne samo službene utakmice kad je reprezentacija u pitanju, a nigdje nisam napisao da nijedan igrač Dinama nikad nije ni zaslužio poziv. Primjerice Pjaca je zaslužio bez rasprave, a Rog sigurno nije dok je bio u Dinamu.
Pitaj nekog renomiranog nogometnog menađera koji zastupa igrače po bijelom svijetu koji sve kriteriji formiraju cijenu igraču, i što kaže za sam poziv i nastup za reprezentaciju, pa se onda javi. Redovito su se pozivali i pozivaju igrači Dinama koji to nisu zaslužili, sve iz razloga da se eventualno uspiju prodati za što više. I tu cifre idiote preglupi uopće nisu bitne ni to jeli se netko prodao bolje ili ne, bitno je nešto drugo što je idiotu poput tebe teško objasniti. :bball:
kako pičkica i tovarsko govno izbjegava odgovoriti kad ga se argumentima pritisne.

isto kao što i gnoj iz "našeg hajduka" ne želi vidjeti i osjetiti govna u kojima plivaju i puna su im usta, a vode križarske ratove kontra dinama zamaskirane u nekakav obračun s mamićem.

ne možeš od govana napraviti pitu, niti od ampera čovjeka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 2/7/2017, 16:34

Da nema Dinama i njegovih igrača nebi bilo ni reprezentacije. Barem 3/4 igrača reprezentacije su ponikli u Dinamu ili prošli kroz Dinamo i to tovare boli pa izmišljaju kako se igrači pozivaju da bi se prodali, a ne vide da im je škola godinama u banani i da ne proizvode klasne igrače. Tu i tamo koji izuzetak koji potvrđuje pravilo. Kad se i pojavi neki talent oni ga brzo upropaste ili im pobjegne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 2/7/2017, 18:30

Ma stvar je tu vrlo jednostavna. Ako si pozvan u reprezentaciju i ako tamo ništa ne odigraš, transfer ti neće porasti ni za jednu jedinu lipu, a ako tamo nešto odigraš i ostaviš trag, transfer će ti porasti, ali to istovremeno znači i da si zasluženo reprezentativac.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 3/7/2017, 01:36

Tovare ipak boli kad u reprezentaciji koju možda i čine 3/4 igrača Dinama igra jedan Pivarić ili pak kad se poziva onaj balavac Čorić (prije njega primjerice Halilović) dok se izbornik, pardon tv serviser ne udostoji niti posjetiti jednog Pašalića kad se zaleti u Italiju Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 45 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum