ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o forumašu/forumašici

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 2/12/2016, 17:25

Maria wrote:
metilda wrote:Mariu sam susrela tek ovdje nakratko na religiji i slažemo se na denkverbotu.. ali Mativku znam i sa starog foruma - daleko najdobrodušnije, najljubaznije i najvelikodušnije stvorenje na svim forumima proizašlim iz iskonovog foruma..  :x
još sam fali dya :)
Znas li ti ili netko gdje je dya?  :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 2/12/2016, 17:57

zachatali ste mi temu!  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 2/12/2016, 17:59

Victor&Victoria wrote:Tesko da je ista ljigavije i sluzavije od sekspir-metilde ikada gmizalo i puzalo virtualnim prostorom.  :blj :blj :blj

što Kicinjo misli o ovakvom iskazivanju osjećaja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 2/12/2016, 18:03

Dream Master wrote:zachatali ste mi temu!  bounce
zali se adminu. nek me banira. to je ustaskom dvospolcu sekspir-metiljava i cilj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 2/12/2016, 21:01

Victor&Victoria wrote:Let's make Kultne stvari great again!  flower
ju ken du et,put jor bek intu et  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 2/12/2016, 21:25

Winter is coming wrote:
Victor&Victoria wrote:Let's make Kultne stvari great again!  flower
ju ken du et,put jor bek intu et  cat
yes, I can!  :freddie flower :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 3/12/2016, 10:58

Victor&Victoria wrote:Ah meraka...  :coffee 

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 143gvoj :coffee
bilo je pametnih ljudi i komentara , fotomontaža i slično..ljubavi mržnje kao u svakoj zajednici...sa Dyjom sam jedno vrijeme razmjenjivala informacije oko našeg posla, uvijek je bila spremna pomoći, jer sam ja još bila početnica, onda smo se vremenom izgubile, žao mi je zbog toga.)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 3/12/2016, 12:36

da, ali brzina kojom su tamo nicale teme i ispisivale se stranice nije mi bila dostizna, cak ni za prelistavanje. pogotovo sto je meni sve naopacke zbog time-zones. flower 

dya se prestala pojavljivati pred raspad net.hr-ovog foruma. mozda jednostavno nije zeljela biti dio te kataklizme... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 3/12/2016, 14:07

ja se ne sjecam te dye  scratch

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 3/12/2016, 14:32

kako se ne sjecas? jesi li lijecio headache mozambique style?  :bash  :P flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 3/12/2016, 19:52

Victor&Victoria wrote:da, ali brzina kojom su tamo nicale teme i ispisivale se stranice nije mi bila dostizna, cak ni za prelistavanje. pogotovo sto je meni sve naopacke zbog time-zones. flower 

dya se prestala pojavljivati pred raspad net.hr-ovog foruma. mozda jednostavno nije zeljela biti dio te kataklizme... :P
a forum se kvario, nestalo smajlića, ljudi gubili volju, shvatili da je fajront:)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 3/12/2016, 20:47

Victor&Victoria wrote:kako se ne sjecas? jesi li lijecio headache mozambique style?  :bash  :P flower
a kad su svi izmjenjali nikove  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 03:42

Maria wrote:
Victor&Victoria wrote:da, ali brzina kojom su tamo nicale teme i ispisivale se stranice nije mi bila dostizna, cak ni za prelistavanje. pogotovo sto je meni sve naopacke zbog time-zones. flower 

dya se prestala pojavljivati pred raspad net.hr-ovog foruma. mozda jednostavno nije zeljela biti dio te kataklizme... :P
a forum se kvario, nestalo smajlića, ljudi gubili volju, shvatili da je fajront:)
a vidi ovog. ka urica, e!  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 03:44

Winter is coming wrote:
Victor&Victoria wrote:kako se ne sjecas? jesi li lijecio headache mozambique style?  :bash  :P flower
a kad su svi izmjenjali nikove  cat
koliko sam ih ja tek izmijenjala u ilegali...  :P mislim da dya tu ne pise, ali moguce da se varam.  :?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 4/12/2016, 05:36

ko ce ga znat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 10:09

Victor&Victoria wrote:
Dream Master wrote:zachatali ste mi temu!  bounce
zali se adminu. nek me banira. to je ustaskom dvospolcu sekspir-metiljava i cilj.

ma ženo božja, kako ti nije jasno da je meni sasvim svejedno jesi li ti ovdje ili ne... provociraš nas na sve moguće načine i na osobnoj razini i ja se nisam žalila Kicu na tvoj nick iako si ti to očekivala... sada ovo pišem tek da potvrdim staru narodnu izreku  - kas dirneš govno govno smrdi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 11:37

Gdje je silent bob/acid drinker? i maria iz Zadra .. hm .. cat_claw itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 14:51

Dream Master wrote:Gdje je silent bob/acid drinker? i maria iz Zadra .. hm .. cat_claw itd.

Cat je na kultnixima 

http://kultnix.forumcroatian.com/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:06

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Piece-of-shit-smiley-emoticon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:08

Winter is coming wrote:ko ce ga znat
tu smo zasticeni privatnoscu  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 4/12/2016, 15:17

Victor&Victoria wrote:Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Piece-of-shit-smiley-emoticon
napravila si lijep autoportret
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 7 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum