''ŠTO SE DOGAĐA? I IZVANZEMALJCI SE UPLAŠILI TRUMPOVOG ZIDA? ‘Iznad granice SAD-a i Meksika snimljena je čitava flota NLO-a’''

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: ''ŠTO SE DOGAĐA? I IZVANZEMALJCI SE UPLAŠILI TRUMPOVOG ZIDA? ‘Iznad granice SAD-a i Meksika snimljena je čitava flota NLO-a’''

Post by kic on 12/2/2017, 02:14

@Sabina Spielrein wrote:Sigurno čitaš nešto :))

Tema je sukladna idiokraciji kojoj ususret hrlimo...

detrivijalizacija stvarnosti je potrebna, kod nlo-a mi je problem uvijek bio, sto ima tolika masa dokaza, koja nije uskladjena s opcom prihvacenoscu uopce na razini drustvo, skoro kao religija..
kic
Admin

Male
2014-04-10

http://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Re: ''ŠTO SE DOGAĐA? I IZVANZEMALJCI SE UPLAŠILI TRUMPOVOG ZIDA? ‘Iznad granice SAD-a i Meksika snimljena je čitava flota NLO-a’''

Post by Sabina Spielrein on 12/2/2017, 02:18

Od svih stvari koje su me mističnima zatekle u življenju, ta mi je bila najmanje zanimljiva.
Pročitala sam neke knjige i zaključila kako su stari Sumerani sigurno bili neki hibrid na Zemlji, ali i da vidim neka svjetla na nebu, tretirala bih ih kao da vidim zvijezde padalice :roll

Osim toga, pretpostavila bih kako je tehnloški sasvim moguće da letjelice pripadaju nekoj od vojno moćnih država.
Sabina Spielrein

2016-02-22

Back to top Go down

Post by kic on 12/2/2017, 02:25

sumerani su izvor sveg, afrika uopce nije bitna..
kic
Admin

Male
2014-04-10

Back to top Go down

Post by Sabina Spielrein on 12/2/2017, 09:25

Rekla bih kako je Afrika prapočelo, Sumerani nadgradnja. :coffee
Sabina Spielrein

2016-02-22

Back to top Go down

Post by kic on 12/2/2017, 10:02

zanimljiv je jedino Egipat, ili Crna Zemlja kako su sami sebe zvali, Kemet, zemlja transformacije..
kic
Admin

Male
2014-04-10

Back to top Go down

Post by Sabina Spielrein on 12/2/2017, 16:06

Kao početak arhetipa koji se kasnije ponavljao nebrojeno puta.
Navodno sam bila Bastet kad sam tada živjela :)
Sabina Spielrein

2016-02-22

Back to top Go down

Post by red wolf on 12/2/2017, 17:37

Nedavno je otkrivena veza Sumerana i indijanaca Južne Amerike...Naime, pronađeno je klinasto pismo slično sumerskom.
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top