ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by muckodjubre 23/1/2017, 21:08

Pitaju me mnogo moji pacijenti ovih dana neka pitanja za koja nisam stručan al ipak znam neke stvari.pitaju šta je to ljubav.pa ljubav može bit sve a nemora bit ništa...

Ljubav nije kad žena voli tvoj novčanik,ljubav je kad voli tebe onakvog kakav jesi,sa vrlinama i manama.

Ljubav nije kad muško voli ženino savršeno tijelo,ljubav je kad muško voli ženu onakvu kakva je,makar imala i 10 kila viška,drvenu nogu i stakleno oko.

Sex nije ljubav,sex je samo sirovi nagon,zato ovi koji se zaljube nakon prvog sexa su zapravo očajni kreteni!ali ljubav je kad žena dopusti da joj istreseš svoje spermije u grlo!eto valjda sam objasnio.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav 6b8efe2f85c2b63406b2dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty Re: dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by scorpion 23/1/2017, 21:16

Do predzadnje recenice sam se mislio WTF?

Spasila te predzadnja recenica

_________________
dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty Re: dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by muckodjubre 23/1/2017, 21:23

trik,stari lisac dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav 0

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav 6b8efe2f85c2b63406b2dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty Re: dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by Guest 23/1/2017, 21:44

Anto Pavlović, okrivljen za nanošenje teških tjelesnih ozljeda župniku Ivanu Lovriću, pred sudskom savjetnicom Gordanom Korotaj svašta je ispričao.
Istakao je kako je 30. travnja u 6 sati došao do spomenika palim borcima NOR-a u Lukavcu, te je jednim udarcem čekićem (macolom) srušio zvijezdu petokraku.
Oko 13 sati je došao ispred Župne crkve u Donjem Dragonošcu kako bi mještanima "pokazao da nije nikakva životinja niti luđak kojim plaše djecu i starije osobe". Po završetku mise župnik je rekao kako zbog perforancije uha mora ići na operaciju, zamolivši nazočne da mole za njega. Pavlović ga je sačekao ispred crkve i rekao mu da će pomoći njemu i njegovoj majci centriranjem kralježnice. Tada je naišao zvonar koji je nosio posudu sa svetom vodom i tražio od Pavlovića da se prekriži i ne govori gluposti. Ovaj je to shvatio kao "profesionalnu i regionalnu uvredu", te je udario nogom po posudi, pa se voda prolila po oboma. Zvonar mu je na to rekao: "E, sad si se poškropio". - To bi značilo da je đavo izašao iz mene pa sam ga dozirano, a maksimalnom kontrolom, pogodio lijevom šakom u pleksus. On se sklonio iza župnika, a potom otišao u crkvu rekavši župljanima da pozovu policiju. Izvadio sam mobitel i nazvao policiju, no on je rekao mu ona ne treba. Ponovno sam ga udario nogom u genitalije, a zatim u pleksus, rekavši mu: "Nemoj zajebavati i praviti budalu od dr. Ante koji je i karataš".
Sutradan oko 19.25 sati je ponovno došao u crkvu, te je župnik opet kasnio na misu. On ga je upitao zašto to čini, te mu je nezadovoljan odgovorom udijelio pljusku i rekao da će ga centrirati silom, ako ne može milom pa ga je oborio na pod, a iz džepa župnika su tada ispali novci. - Kada mi je prišao zvonar stavivši ruke u gard da se tuče, udario sam ga dva puta šakom u nos. Srušio sam i njega na pod radi centriranja, te rekao njemu i župniku da me moraju gledati u oči, slušati i šutjeti, rekao je okrivljeni. Centrirao je obojicu, a zatim izvadio bič i kazao: "Sad ću vas bičevati sve dok ne kažete kako vjerujete da sam ja Isus". Obojicu je udario po jednom te mu je pukao vrh biča. - Čuo sam Sai Babinu poruku: "Nemoj ih više tući, pusti ih u p... materinu".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty Re: dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by muckodjubre 23/1/2017, 21:47

kad je tek krenuo s kajropraktikom,poečtkom 90.tih bio je normalan,smiren pa je postajao sve luđi i luđi,...

u početku je gostovao čak i na dnevniku,latinici,a kasnije kod malnara i ćire blaževića

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav 6b8efe2f85c2b63406b2dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav Empty Re: dr.ante kajropraktik objasnio što je ljubav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum