ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 4/3/2017, 14:36

Ja sam slomljena od jucer,bas mi je bio napora dan.
Unatoc tome,sve je spremljeno,skuhano i sad odmaram pa cemo negdje van uzivati u danu.

Arwen

Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 4/3/2017, 15:38

Vegvísir wrote:
Sutra mi dolazi sestra na dva dana i moram smisliti što ću s kuhanjem. :roll Pitala sam je nježno bi li jela juhu od mrkve i đumbira ili kakvo fino varivo na što mi je odgovorila da je ne zajebavam i da će mi poklopiti slušalicu.  :gtfo Mislim da ćemo jesti vani. :^0
Dobro ti je rekla,sa svojim menijem kao da joj suptilno govoris da ne dodje ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 15:55

Ziil Los Dii ! wrote:
Vegvísir wrote:
Sutra mi dolazi sestra na dva dana i moram smisliti što ću s kuhanjem. :roll Pitala sam je nježno bi li jela juhu od mrkve i đumbira ili kakvo fino varivo na što mi je odgovorila da je ne zajebavam i da će mi poklopiti slušalicu.  :gtfo Mislim da ćemo jesti vani. :^0
Dobro ti je rekla,sa svojim menijem kao da joj suptilno govoris da ne dodje ^^

:^0

Stvar je u tome da nas dvije imamo potpuno različite prehrambene navike i volimo skroz različite stvari...
Zato najbolje da odemo negdje na ručak, a navečer kad se vratimo doma oko vina koje ćemo otvoriti se već lakše dogovorimo. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 4/3/2017, 16:07

Dok ne pocne otimacina za zadnja 2dcl vina ^^

Brokulica ne jede pizdarijice koje ti jedes ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 16:11

Zar misliš da bih ja dozvolila nestašicu vina u svom domu? Nikad! :^0


Može pojesti u iznimnim situacijama, ako je baš pitanje života ili smrti... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 16:22

Ciji je u biti amazon?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 4/3/2017, 17:16

opusteni subotni dan ...proljece dolazi ...sunce sja ...pije se kava uz neizostavne suncane ocale ...zatim porodicni ceterosatni posjet muzejima ...dje se vidi sta su sve pametni ljudi izmislislili u zadnjih sto godina ...na trenutak sam bio kapetan nemo u podmornici ...nekako mi djeluje skuceno ja sam valjda razmisaljao da su podmornice poput prostranih dvorana u kojima se igra tenis ...zatim pogled u odjeljenje za zrakoplove ...pa sto reci napredovali smo zadnjih stotinjak godina ...od dvo sjedala do dzambo dzetova ..pa onda posjet odjelu kemije ...kakvih divnih ljekova je otkriveno u zadnji vjek ...zatim struja kip tesle i sta je sve otkrio ...zatim posjeta talijanskoj picereiji dje prave divno nadosle preklopljene pizze ...elem savrsen dan za odmor :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 4/3/2017, 17:32

Vegvísir wrote:Zar misliš da bih ja dozvolila nestašicu vina u svom domu? Nikad! :^0


Može pojesti u iznimnim situacijama, ako je baš pitanje života ili smrti... :D
:^0

Samo si trebala mudrije postupiti i promijeniti redoslijed 
Prvo posluziti dvije boce,potom ce joj biti svejedno sto jede ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 17:43

Ovo je savjet zlata vrijedan :D

Smjena završila...odo ubit oko sat vremena pa se spremat za izlazak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 17:44

Ziil Los Dii ! wrote:
Vegvísir wrote:Zar misliš da bih ja dozvolila nestašicu vina u svom domu? Nikad! :^0


Može pojesti u iznimnim situacijama, ako je baš pitanje života ili smrti... :D
:^0

Samo si trebala mudrije postupiti i promijeniti redoslijed 
Prvo posluziti dvije boce,potom ce joj biti svejedno sto jede ^^


:^0 :^0 :^0
Još uvijek mogu odigrati tu kartu... :troll1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/3/2017, 20:01

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 20170310


Juhuu! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 4/3/2017, 21:58

Zagice ja mogu i gore haha.
Kad namazem crnu glinu moram se sakriti da me djeca ne vide..jednom sam nesto istrcala iz kupaonice i jedva sam ih smirila koliko su plakali

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=17014
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum