ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by scorpion Wed 4 Jan - 16:25

muckodjubre wrote:
scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
scorpion wrote:
Mali je skužio da ako želi postat veličina, mora započet put u najstarijem hrvatskom klubu :^0

Ide stopama luke modrica ^^ sljedeca postaja arsenal ^^
stopama najvećega HR igrača svih vremena,kojega će po svemu sudeći  i 2.g zaredom izabrati u FIFA momčad godine...
Nagrada se dodjeljuje od 2005. godine i jedina je u svijetu u kojoj igrači biraju svoje kolege,
Ja mislim da je Luka jedini hrvat u povijesti tog izbora. Jedino ako neko iz brončane generacije nio bio nekad?
misliš jedini uopće ili jedini 2.g zaredom??
Jedini uopće. Ja mislim da nije niko nikad bio osim Luke prošle godine

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Wed 4 Jan - 16:27

scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
scorpion wrote:
muckodjubre wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:

Ide stopama luke modrica ^^ sljedeca postaja arsenal ^^
stopama najvećega HR igrača svih vremena,kojega će po svemu sudeći  i 2.g zaredom izabrati u FIFA momčad godine...
Nagrada se dodjeljuje od 2005. godine i jedina je u svijetu u kojoj igrači biraju svoje kolege,
Ja mislim da je Luka jedini hrvat u povijesti tog izbora. Jedino ako neko iz brončane generacije nio bio nekad?
misliš jedini uopće ili jedini 2.g zaredom??
Jedini uopće. Ja mislim da nije niko nikad bio osim Luke prošle godine
ne znam...da je netko bio 2.g zaredom vjerujem da bi lukini hejteri već to napisali...a jel ima netko uopće ne da mi se guglati

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 16:28

scorpion wrote:
Jedini uopće. Ja mislim da nije niko nikad bio osim Luke prošle godine
Je, ali brend je bija mislim 2 igrač jedne godine, mislim iza Ronalda, onog starog. Ili 2 ili 3, bija je u top 3...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 16:29

A bajdo je, jebiga, bija najbolji kad nije bilo tih izbora...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 16:34

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk Split - Page 3 Img_2313
Ovo je najveci hrvatski nogometaš svih vrimena...
Tako da možeš samo plakat, Demo...
<3
od kada ti priznaješ povijest ?? ili to ne vrijedi samo u slučaju reala i samo u određenim slučajevima??
Real i njegovi kupovi prvaka su sprdačina...
Mislin na onih prvih 5...
A Bajdin izbor za najboljeg igrača Hrvatske je bija relativno nedavno i to u organizaciji HNS-a ili HOO-a, a ne 50.-ih godina prošlog stoljeća...
Btw. ovi današnji izbori za igrača godine su PR marketing i ništa vise...
A Real je kralj tog PR marketinga i naravno da ce se nezasluženo gurat njihovi igrači...
Hobit da pruža ovakve mediokritetske igre u jednom PSG-u ili Borussiji, ne bi ga nitko ni primjetija...
Mislin, jedan CR je dobija nagradu isprid Messija, to ti sve govori...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 16:35

amper1950 wrote:
scorpion wrote:
Jedini uopće. Ja mislim da nije niko nikad bio osim Luke prošle godine
Je, ali brend je bija mislim 2 igrač jedne godine, mislim iza Ronalda, onog starog. Ili 2 ili 3, bija je u top 3...
Mrzin ga, al bija je drugi...
I to je najveci uspjeh nekog našeg igrača...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by scorpion Wed 4 Jan - 16:36

Nije niko, jedino Luka ćaća. A bio je Nemanja Vidić 2 puta, ali to je več bracalin ponos. Makar je i meni drag uvijek bio, ministar obrane i najjači stoperski dvojac ikad Ferdinand-Vidić

Hajduk Split - Page 3 Fifa

_________________
Hajduk Split - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by scorpion Wed 4 Jan - 16:38

fridrih_niche wrote:Real i njegovi kupovi prvaka su sprdačina...
Mislin na onih prvih 5...
A Bajdin izbor za najboljeg igrača Hrvatske je bija relativno nedavno i to u organizaciji HNS-a ili HOO-a, a ne 50.-ih godina prošlog stoljeća...
Btw. ovi današnji izbori za igrača godine su PR marketing i ništa vise...
A Real je kralj tog PR marketinga i naravno da ce se nezasluženo gurat njihovi igrači...
Hobit da pruža ovakve mediokritetske igre u jednom PSG-u ili Borussiji, ne bi ga nitko ni primjetija...
Mislin, jedan CR je dobija nagradu isprid Messija, to ti sve govori...
;)
Opet kmečiš ccc

_________________
Hajduk Split - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Wed 4 Jan - 16:40

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk Split - Page 3 Img_2313
Ovo je najveci hrvatski nogometaš svih vrimena...
Tako da možeš samo plakat, Demo...
<3
od kada ti priznaješ povijest ?? ili to ne vrijedi samo u slučaju reala i samo u određenim slučajevima??
Real i njegovi kupovi prvaka su sprdačina...
Mislin na onih prvih 5...
A Bajdin izbor za najboljeg igrača Hrvatske je bija relativno nedavno i to u organizaciji HNS-a ili HOO-a, a ne 50.-ih godina prošlog stoljeća...
Btw. ovi današnji izbori za igrača godine su PR marketing i ništa vise...
A Real je kralj tog PR marketinga i naravno da ce se nezasluženo gurat njihovi igrači...
Hobit da pruža ovakve mediokritetske igre u jednom PSG-u ili Borussiji, ne bi ga nitko ni primjetija...
Mislin, jedan CR je dobija nagradu isprid Messija, to ti sve govori...
;)
a čuj u doba kada je real osvajao tada je i bajdo vukas bio aktivni nogometaš...



pa normalno da Modrić još ne može ići u službeni izbor najboljega HR nogometaša ikada ili 21.st jer je aktivan,isto kao i messi argentinskoga...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre Wed 4 Jan - 16:51

a što se tiče messi i CR,meni je generalno messi za klasu bolji igrač i uvijek bi uzeo njega...

ali reći da je CR nezasluženo uzeo nagradu nakon sezone u kojoj je uzeo LP,EP,zabio 50+golova, bio najbolji strijelac u LP jednostavno ne stoji

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by scorpion Wed 4 Jan - 16:58

muckodjubre wrote:a što se tiče messi i CR,meni je generalno messi za klasu bolji igrač i uvijek bi uzeo njega...

ali reći da je CR nezasluženo uzeo nagradu nakon sezone u kojoj je uzeo LP,EP,zabio 50+golova, bio najbolji strijelac u LP jednostavno ne stoji
:thumbup1

Samo što Messi nije uopće bolji, a pogotov ne za klasu! Ali neda mi se o toj temi opet

_________________
Hajduk Split - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:01

cirkusanata poput bajde danas imaš na bacanje. u to vrijeme da je jedan robinho igrao bio bi smatran vanzemaljcem i danas bi imao status nogometne ikone. ne može se amaterski nogomet usporedivat s današnjim profesionalnim nogometom dvije različite stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 17:11

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:E da...ono sto sam govorio

Jebeni balkan

Mnoge dvojbe i danas kao sto pise...za slavoniju sam znao da ne pripada 
Doduse mislio sam da je juznije omedjenje podrucje neretve i cetine, ali sad mi drago sto sam pogrijesio jerbo je split balkan, a moja rodna gruda nije :))))
Misliti i srati isto...  ;)

Nego, nakon što si se prosvitlija, reci mi di je niche pogrišija?  :D
Nigdi, al ga ego jebe da prizna...
A mislija san da on nema problem s tim...
:D
Pogledaj prirodnu granicu balkana i svoju sliku
Znam da je dio hrvatske "balkanski" dok si ti sve ubacio u isti kos...vrlo vjerojatno nitko od vas nije ni cuo za prorodne granice koje su nazalost uvijek diskutabilne 
Procitaj link i mozda shvstis o cemu govorim
Moj ego je miran , jer uopce nisam nista krivo rekao i o temi sam iznio vise nego vi kojima je jedini argument glup si i nemas pojma
Osim toga kada dodjes na odredjenu razinu znas da ne trebas blagoslov prosjecne okoline i takve stvari te ne diraju

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:24

Ziil Los Dii ! wrote:
Pogledaj prirodnu granicu balkana i svoju sliku
Znam da je dio hrvatske "balkanski" dok si ti sve ubacio u isti kos...vrlo vjerojatno nitko od vas nije ni cuo za prorodne granice koje su nazalost uvijek diskutabilne 
Procitaj link i mozda shvstis o cemu govorim
Moj ego je miran , jer uopce nisam nista krivo rekao i o temi sam iznio vise nego vi kojima je jedini argument glup si i nemas pojma
Osim toga kada dodjes na odredjenu razinu znas da ne trebas blagoslov prosjecne okoline i takve stvari te ne diraju
Čekaj malo.

Znači niche je napisa da je on član največeg kuba na Balkanu (mislija je Hajduk) pa s ti počeja s pričom da nek se informira, prouči geografiju i slično, da bi kasnije ti sam dozna,kako kažeš,da je Split dio Balkana?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:44

Ziil Los Dii ! wrote:
fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:E da...ono sto sam govorio

Jebeni balkan

Mnoge dvojbe i danas kao sto pise...za slavoniju sam znao da ne pripada 
Doduse mislio sam da je juznije omedjenje podrucje neretve i cetine, ali sad mi drago sto sam pogrijesio jerbo je split balkan, a moja rodna gruda nije :))))
Misliti i srati isto...  ;)

Nego, nakon što si se prosvitlija, reci mi di je niche pogrišija?  :D
Nigdi, al ga ego jebe da prizna...
A mislija san da on nema problem s tim...
:D
Pogledaj prirodnu granicu balkana i svoju sliku
Znam da je dio hrvatske "balkanski" dok si ti sve ubacio u isti kos...vrlo vjerojatno nitko od vas nije ni cuo za prorodne granice koje su nazalost uvijek diskutabilne 
Procitaj link i mozda shvstis o cemu govorim
Moj ego je miran , jer uopce nisam nista krivo rekao i o temi sam iznio vise nego vi kojima je jedini argument glup si i nemas pojma
Osim toga kada dodjes na odredjenu razinu znas da ne trebas blagoslov prosjecne okoline i takve stvari te ne diraju
Opra te je gadan kompleks vise vrijednosti...
Prvo san mislija da se sprdas konstantnim spominjanjem 'prosječne okoline' i sl. terminima kojima nas častiš, al sad vidin da si stvarno ozbiljan s tim...
Nesto ala lord Bendtner...
:D
Al dobro, nek ti bude...
Btw. bija san u pravu sa spominjanjem Balkana, a ti u krivu...
Nećeš umrit ako to priznaš...
Imaš pozdrav od mene mediokriteta...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:54

fridrih_niche wrote:
Opra te je gadan kompleks vise vrijednosti...
Prvo san mislija da se sprdas konstantnim spominjanjem 'prosječne okoline' i sl. terminima kojima nas častiš, al sad vidin da si stvarno ozbiljan s tim...
Ovo je preočito...

termini i izrazi koje koristi to zorno pokazuju. Jučer kad je napisa "Hnl hibernira,ali amper ne"...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl Ono, HNL ne miruje, nego hibernira, tek tako da majstor pokaže da nije iz prosječne okoline, on je nešto više...  :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 17:58

U cemu je problem amperu ?  Samo one inferiorne moze vrijedjati bogatiji vokabular drugih

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 18:00

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
Pogledaj prirodnu granicu balkana i svoju sliku
Znam da je dio hrvatske "balkanski" dok si ti sve ubacio u isti kos...vrlo vjerojatno nitko od vas nije ni cuo za prorodne granice koje su nazalost uvijek diskutabilne 
Procitaj link i mozda shvstis o cemu govorim
Moj ego je miran , jer uopce nisam nista krivo rekao i o temi sam iznio vise nego vi kojima je jedini argument glup si i nemas pojma
Osim toga kada dodjes na odredjenu razinu znas da ne trebas blagoslov prosjecne okoline i takve stvari te ne diraju
Čekaj malo.

Znači niche je napisa da je on član največeg kuba na Balkanu (mislija je Hajduk) pa s ti počeja s pričom da nek se informira, prouči geografiju i slično, da bi kasnije ti sam dozna,kako kažeš,da je Split dio Balkana?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Pa da , ta teza moze proci, jer zg nije dio balkana 
Pod uvjetom da zanemaris grcku i rumunjsku

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 18:02

Ziil Los Dii ! wrote:
amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
Pogledaj prirodnu granicu balkana i svoju sliku
Znam da je dio hrvatske "balkanski" dok si ti sve ubacio u isti kos...vrlo vjerojatno nitko od vas nije ni cuo za prorodne granice koje su nazalost uvijek diskutabilne 
Procitaj link i mozda shvstis o cemu govorim
Moj ego je miran , jer uopce nisam nista krivo rekao i o temi sam iznio vise nego vi kojima je jedini argument glup si i nemas pojma
Osim toga kada dodjes na odredjenu razinu znas da ne trebas blagoslov prosjecne okoline i takve stvari te ne diraju
Čekaj malo.

Znači niche je napisa da je on član največeg kuba na Balkanu (mislija je Hajduk) pa s ti počeja s pričom da nek se informira, prouči geografiju i slično, da bi kasnije ti sam dozna,kako kažeš,da je Split dio Balkana?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Pa da , ta teza moze proci, jer zg nije dio balkana 
Pod uvjetom da zanemaris grcku i rumunjsku

Pa eto, opet si upa u raspravu a nisi informiran, sad si i sam to uvidija. Lipo sam ti reka da stalno to radiš...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! Wed 4 Jan - 18:08

Nemam duboko grlo, mea culpa
A sarkazam ne mozes namirisati ocito , mozda bi ti trebao u zagradi to navesti , najveci klub na balkanu nije, nazalost ni bjezanjem iz hrvatske ne mozete promijeniti cinjenicu da ste minorna saka jada

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 4 Jan - 18:58

Ziil Los Dii ! wrote:Nemam duboko grlo, mea culpa
A sarkazam ne mozes namirisati ocito , mozda bi ti trebao u zagradi to navesti , najveci klub na balkanu nije, nazalost ni bjezanjem iz hrvatske ne mozete promijeniti cinjenicu da ste minorna saka jada
:D :D Ne tribaš biti nervozan.

Boli me briga kako ćeš ti okarakterizirati Hajduk (jer si sasvim nebitan) nije poanta bila jeli Hajduk jak, najveći, nego to što si ti sporio da uopće možemo pričati o klubu koji je na Balkanu, da bi kasnije sam sebe damantira jer nisi zna. ;)

Puno toga ti ne znaš, a sve komentiraš i u svem se praviš najpametniji, a u stvari su upravo suprotno od toga ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum