Naši ljubimci

Page 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

Re: Naši ljubimci

Post by elysium on 11/11/2018, 16:18

hehehe, pričaj mi o tome! :) dobro Luna je bila prevelika da bi sa mnom na krevetu spavala, iako imam velik krevet, no njoj je jednostavno bilo prevruće tako da ne bi bila dugo ''gore''

kako oni inače nemaju nikakav miris, tako da bi ona doslovno mirisala po mojem parfemu ili omekšivaču.. jedino se na uhekima osjetil njen miris i nisam joj mogla prestati mirisati uha, toliko fin slatkasti miris... <3 nešto predivno i to je nešto što mi između sveg ostalog jako fali, baš je fino mirisala! :)

ne znam, meni se srce slama kad vidim toliko napuštenih pasa, na fejsu sam posakrivala te stranice i grupe koje svako malo pronalaze nekog i udomljavaju jer da se mene pita ja bih ih uzela sve, ali nemam mogućnosti ni kapaciteta...

onda se na kraju sve svede na ono što realno možeš i tu mi pada odluka na tu minijaturnu verziju haskija jer ne želim nikog oko sebe tražiti pomoć s drugim psom, kao što je to bilo s Lunom, ali lakše je kad psa možeš sam podići iako preferiram velike pse

mi smo ju vodili i na kupanje u salon jer je bila prevelika za tuš kabinu tako da sam ju ja zadnjih godinu dana uz to prala nasred kupaone, lavor i kolko ide kad bi tak curila, bilo bi i njoj i meni daleko lakše da sam ju mogla na ruke, pod tuš i to je to... stvarno je imala strpljenja, kužila je da je sve to za njeno dobro i da njoj bude lakše i udovoljavala je maksimalno, nevjerojatno, to nisam nikada ni kod jednog psa vidjela... a i poznavajući nju u mlađim danima, ne bih vjerovala da mi je netko rekao da će takva biti pod stare dane... samo da mi udovolji, istrpila bi/je sve! najradije bi spavala, ali čim je vidjela da sjedam do nje na pod, facica je bila ''ajde, napravi kaj moraš, žnjaraj me, grli, ljubi, slikaj, ajde... ''  love love love
elysium

Female
2018-06-27

Back to top Go down

Post by Fibica on 11/11/2018, 17:45

Je ovo taj mini haski? :)

You're where I wanna go
The part of me that's you will never die
Fibica

2018-07-13

Back to top Go down

Post by elysium on 11/11/2018, 18:03

da, valjda da :)

do pred par dana nisam imala pojma da takvo što uopće postoji!!! :) :)

https://www.index.hr/ljubimci/clanak/aljaski-klee-klai-minijaturna-verzija-haskija/933727.aspx
elysium

Female
2018-06-27

Back to top Go down

Post by Fibica on 11/11/2018, 19:21

Slatkici

You're where I wanna go
The part of me that's you will never die
Fibica

2018-07-13

Back to top Go down