Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Re: Denkverbot

Post by aben on 27/1/2017, 23:13

@mativka wrote:
@aben wrote:
@mativka wrote:Dajte dite meni, vi se zaj......te :)
 a, ča biš činila išnjin?
O, o, o :)
Brinula se, njegovala, pružila svu ljubav svijeta, radila na osobnosti pa makar postao teški socijalist, kapitalist, vjerski fanatik, ili nešto poput tebe :D
ovo troje na početku ok, ali kako se rodi na osobnosti? pa dite dobije osobnost još u seksu.

2014-04-16

Back to top Go down

Post by Guest on 27/1/2017, 23:17

@aben wrote:
i na žene, ali to je manje.

pa, e, to s alfama, nekako ni dovoljno dobro definirono. alfa učer, ni alfa danas. jedun woody allen je alfa as fuck, a ne more savladati ni macu, a kamoli hijenu. 
zoto govorin, žene padaju na muške.  

zoč su geni sranje, ma molin te lipo?
Jer sadrže toliko toga skrivenog.

Toliko je stereotipa, ono tipa muško-žensko, a čim je to tako, nekako mi ne znam, ne šmeka. Ma, ja o odnosima m-ž, nekako ne plivam baš u tim vodama.
Ma, gluposti! :)
IL je, il nije..i to je to :)

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by kic on 27/1/2017, 23:19

i-i, je modernost..
kic
Admin

Male
2014-04-10

http://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Post by Guest on 27/1/2017, 23:19

@aben wrote:
@mativka wrote:
@aben wrote:
 a, ča biš činila išnjin?
Brinula se, njegovala, pružila svu ljubav svijeta, radila na osobnosti pa makar postao teški socijalist, kapitalist, vjerski fanatik, ili nešto poput tebe :D
ovo troje na početku ok, ali kako se rodi na osobnosti? pa dite dobije osobnost još u seksu.
Pa da, ne bih ga sputavala, ne bih ga podvrgavala svojim željama već se prilagodila njegovim sposobnostima, afinitetima. Znaš da danas nije tako, svi pokušavaju nekoga oblikovati po svom ukusu...

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 27/1/2017, 23:20

@kic wrote:
i-i, je modernost..
A? :)

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by aben on 27/1/2017, 23:28

@mativka wrote:
@aben wrote:
i na žene, ali to je manje.

pa, e, to s alfama, nekako ni dovoljno dobro definirono. alfa učer, ni alfa danas. jedun woody allen je alfa as fuck, a ne more savladati ni macu, a kamoli hijenu. 
zoto govorin, žene padaju na muške.  

zoč su geni sranje, ma molin te lipo?
Jer sadrže toliko toga skrivenog.

Toliko je stereotipa, ono tipa muško-žensko, a čim je to tako, nekako mi ne znam, ne šmeka. Ma, ja o odnosima m-ž, nekako ne plivam baš u tim vodama.
Ma, gluposti! :)
IL je, il nije..i to je to :)
čuješ, nisu stereotipi bezveze. 
ali, ne morin zatvoriti oči nad činjenicon da svako nojde nekoga. meni to govori da je jena puno jača sila tote na djelu, žene padaju na muške- općenito. 
kad se jo doma glupirun, žena mi se uvik hihoće. jo je svako malo pitun da ča je smišno, a ona mi ne zno reći. jo joj govorin da bi bila sritna s bilokin muškin.

2014-04-16

Back to top Go down

Post by Guest on 27/1/2017, 23:31

@aben wrote:
ali, ne morin zatvoriti oči nad činjenicon da svako nojde nekoga. meni to govori da je jena puno jača sila tote na djelu, žene padaju na muške- općenito. 
kad se jo doma glupirun, žena mi se uvik hihoće. jo je svako malo pitun da ča je smišno, a ona mi ne zno reći. jo joj govorin da bi bila sritna s bilokin muškin.
Pa da, svatko može naći nekoga :)

Kako se glupiraš? :)

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by aben on 27/1/2017, 23:34

@mativka wrote:
@aben wrote:
@mativka wrote:
@aben wrote:
 a, ča biš činila išnjin?
Pa da, ne bih ga sputavala, ne bih ga podvrgavala svojim željama već se prilagodila njegovim sposobnostima, afinitetima. Znaš da danas nije tako, svi pokušavaju nekoga oblikovati po svom ukusu...
ni to danas, to je uvika tako.
ne zun, ako dite ne usmjeravaš, zareste ko korov- ako ga usmjeravaš, nužno ga sputavaš. 
nego, meni je više pitanje je li moguće odjebati loše stvori a ke je većina ljudi prihvatila ko normalne, ko napr skule.

evo klip iz jedne zajebancije o homeschoolingu

2014-04-16

Back to top Go down

Post by Guest on 27/1/2017, 23:37

Što roditelji rade u homeschoolingu?

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by aben on 27/1/2017, 23:41

@mativka wrote:
@aben wrote:
Pa da, svatko može naći nekoga :)

Kako se glupiraš? :)
ne samo da more, nego nojdu. i, kad gljedun ljude, ne vidin in u očima da su se zadovoljili s malo. uostalon, većina imo toliko visoko mišljenje o sebi da bi to bilo nemoguće. 

da kako se glupirun:)

2014-04-16

Back to top Go down

Post by betty.boop on 27/1/2017, 23:43

od kolijevke pa do groba, najljepse je djacko doba :D

-------

http://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.forum?t=15885
betty.boop

Female
2015-01-23

Back to top Go down