ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metković = uhljeb vakuf

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Metković = uhljeb vakuf

Post by marcellus 2/1/2017, 09:02

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/panika-u-utvrdi-mosta-dva-dana-prije-nove-zbog-pritiska-javnosti-otpustili-pet-vatrogasaca-primljenih-preko-veze-jedan-obiteljski-povezan-s-petrovom/5456295/

_________________
Metković = uhljeb vakuf 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:04

...dam se kladiti da sad ce most i petrov polako na izazivanje prijevremenih izbora..sto se budu sve vsie prljavstin otkrivale to je mogucnost prijevremenih izbora blize..tako se oni stite...fino..fino...ja sam za to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:05

...daj boze....jedino novim izborima i porazima tih garnitura moze se nesto suvislo promjeniti....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:09

evo citam bas....kako u lokalnim podruznicama hdz-a..sve vise tinja nezadovoljstva...plenki i ekipa za lokalne izbore zeli instalirati svoje ljdue u one podruznice za koje se smatraju da su odmetnute a takav broj nije bas mali....u kojima prevladava karamarkova ili hasanbegoviceva struja...koliko citam na udaru je vise od pola dalmatinskih,slavonskih podruznica.....problema sa podruznicama ima i u lici...te sjevernoj hrvatskoj...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 09:10

Metković = uhljeb vakuf Hqdefault
sezona parenja žaba u metkoviću uranila...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:14

toj ekipi i bolej da su ostali na lokalnoj razini...onaj maniti petrov nekidan izjavljuje da mostu damo apsolutnu vlast pa ce promjene ici brze...lik je totalka lud....pametni su zakljucili da most samo za sebe zeli vlast i da ce raditi sranja dok to ne izbore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 09:27

vuksadinare wrote:toj ekipi i bolej da su ostali na lokalnoj razini...onaj maniti petrov nekidan izjavljuje da mostu damo apsolutnu vlast pa ce promjene ici brze...lik je totalka lud....
nije nego su mu luđaci posao. ja sam na predzadnjim izborima glasao za most... pirat
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:29

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:toj ekipi i bolej da su ostali na lokalnoj razini...onaj maniti petrov nekidan izjavljuje da mostu damo apsolutnu vlast pa ce promjene ici brze...lik je totalka lud....
nije nego su mu luđaci posao. ja sam na predzadnjim izborima glasao za most... pirat
...to zbog bulja..no bulj je jos koliko toliko pozitivac na toj listi luđaka..uz jos poneku iznimku.....samo bulj je nestao bez most-a...ili bi se samo zadrzao na lokalnoj razini...plus eventualno ako bi presao u neku veliku stranku pa ostao kao igrac na drzavnoj razini..bez toga nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 09:37

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:toj ekipi i bolej da su ostali na lokalnoj razini...onaj maniti petrov nekidan izjavljuje da mostu damo apsolutnu vlast pa ce promjene ici brze...lik je totalka lud....
nije nego su mu luđaci posao. ja sam na predzadnjim izborima glasao za most... pirat
...to zbog bulja..no bulj je jos koliko toliko pozitivac na toj listi luđaka..uz jos poneku iznimku.....samo bulj je nestao bez most-a...ili bi se samo zadrzao na lokalnoj razini...plus eventualno ako bi presao u neku veliku stranku pa ostao kao igrac na drzavnoj razini..bez toga nista
bulj je četvrta snaga u gradu, u svom selu dominira... tako da mu se lijepo poklopila priča s mostom. konzervativnh stavova je, popularnost je stekao rudareći u lokalnoj zajednici i brinući se o onim kojima su svi okrenuli leđa, mada možda nedorastao za sabor dao sam mu glas- jednom...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by Guest 2/1/2017, 09:42

mah.. ja imamhrpu nezaposlene djece s diplomama.. dobila sam suptilnu poruku da im ne tražim posao preko veze.. iako nisam ni imala namjeru.. meni nikakve koristi od mosta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 09:56

metilda wrote:mah.. ja imamhrpu nezaposlene djece s diplomama.. dobila sam suptilnu poruku da im ne tražim posao preko veze.. iako nisam ni imala namjeru.. meni nikakve koristi od mosta
još je doć do diplome lakše nego izabrati partiju u čiju mladež ćeš se učlaniti... ovako zašto da dica pate, nađeš vezu i zaposliš ih... gledam jednog mulca, vruć se vode nije napio. boli ga xxxx za ičim. ujac mu obećao posao u jednoj državnoj firmi, prvo je trebao honorarno raditi pa bi se uvalio, ali njegova nesposobnost je došla do izražaja pa su ga poslali kući par mjeseci i sad je napokon na državnoj sisi u drugoj firmi. pišem o njemu jer mi je super ta njegova bezbrižnost i ležernost, ono dokazano radnih navika imati će sa srednjom školom plaću kao netko tko je tukao fakultet i probijao se skalin po skalin...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 10:02

mutava baštarda wrote:
metilda wrote:mah.. ja imamhrpu nezaposlene djece s diplomama.. dobila sam suptilnu poruku da im ne tražim posao preko veze.. iako nisam ni imala namjeru.. meni nikakve koristi od mosta
još je doć do diplome lakše nego izabrati partiju u čiju mladež ćeš se učlaniti... ovako zašto da dica pate, nađeš vezu i zaposliš ih... gledam jednog mulca, vruć se vode nije napio. boli ga xxxx za ičim. ujac mu obećao posao u jednoj državnoj firmi, prvo je trebao honorarno raditi pa bi se uvalio, ali njegova nesposobnost je došla do izražaja pa su ga poslali kući par mjeseci i sad je napokon na državnoj sisi u drugoj firmi. pišem o njemu jer mi je super ta njegova bezbrižnost i ležernost, ono dokazano radnih navika imati će sa srednjom školom plaću kao netko tko je tukao fakultet i probijao se skalin po skalin...
naravno d aga je ujac zaposlio..kako bi inace sestri naoci izasao da necaka nije htio zaposliti..makar hibrid bio..familija je familija..a jos ako ima između dilova kao sto obicno biva...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vili40 2/1/2017, 10:48

vuksadinare wrote:...daj boze....jedino novim izborima i porazima tih garnitura moze se nesto suvislo promjeniti....
odlično,našao si najvećeg krivca za ovu situaciju u kojoj se Hrvatska našla.
Još samo jedno treba,naći i predložiti tu garnituru kako veliš,koja će sve to promijeniti.Jer badava kritizirati a ne predlagati rješenja.Mostu sam dao glas dva puta i za dalje ne znam jer su razočarali i mene ali da me hebeš ja ne vidim nikog i ništa na našoj političkoj pozornici da imalo valja.
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by dzango 2/1/2017, 10:49

Valjda - ukruh?

_________________
Metković = uhljeb vakuf Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by vuksadinare 2/1/2017, 10:58

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...daj boze....jedino novim izborima i porazima tih garnitura moze se nesto suvislo promjeniti....
odlično,našao si najvećeg krivca za ovu situaciju u kojoj se Hrvatska našla.
Još samo jedno treba,naći i predložiti tu garnituru kako veliš,koja će sve to promijeniti.Jer badava kritizirati a ne predlagati rješenja.Mostu sam dao glas dva puta i za dalje ne znam jer su razočarali i mene ali da me hebeš ja ne vidim nikog i ništa na našoj političkoj pozornici da imalo valja.
....petrov je odigrao odlicno kao pravi psihic-na kartu ocajnika koji ce glasovati za njega tj most....zato ej i nastao..ali petrov ej znao da se jedino tako moze docepati tj izaci iz lokalnih okvira i parcipirati u drzavnoj vlasti...njemu je metkovic postao premali...kao sto to obicno biva....vjesto je iskoristio i to sto su hdz i sdp imali sefove koji su u stvari bili i najvece slabosti tih stranaka...karamarka i zokija...mada se sad pokazuje da i karamarko i niej bio bas takva slabost ali ubilo ga to sto je sve htio ad hoc na brzinu i sto se pokazalo na koncu da je kao politicar bio ogranicen i nije obracao paznju na svoj PR..vec ono zdravoseljacki cu rec sto je pa ako prođe prođe..na koncu ga je bas to kostalo...zoki ej pak posebna prica..njega je ubio vlastiti ego i to sto je ljude gledao sa visoka i nastupao stemerski ali na krivi nacin zadrzao je stemersku birtijasku retoriku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by catabbath 2/1/2017, 13:55

Most izgleda kao neka HDZova verzija HNSa.

_________________
Metković = uhljeb vakuf Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by marcellus 2/1/2017, 13:59

dawson wrote:Most izgleda kao neka HDZova verzija HNSa.

spot on

_________________
Metković = uhljeb vakuf 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by Guest 2/1/2017, 14:02

I MOST je stranka uhljeba izgleda. Naravno nisu na razini HDZa, SDPa i HNSa, jer su se tek formirali, pokušavaju se snaći.. za par godina biti će kao HNSovci


nemaš za koga glasovati, sve su uglavnom ljevičarske-socijalističke stranke, jedina stranka koja ima desni ekonomski program (manja država i niži porezi i regulacije i privatizacija i liberalizacija itd) je Pametno, ali oni mi se nesviđaju radi drugih ideoloških razloga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by n_razbojnik 2/1/2017, 14:04

HČSP ne izgleda tako loše sada jelte geek

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by Guest 2/1/2017, 14:05

ti HSPovi isprci su isto socijalističke stranke, koje su i ekonomski i mentalno u 41, neću bacat glas za njih. 

nama treba neka desna libertarijanska stranka, neka alt right desnica, poput Trumpovih republikanaca ili Njemačkog AfDa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Metković = uhljeb vakuf Empty Re: Metković = uhljeb vakuf

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum