ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjiški kristali

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 22/12/2016, 12:06

Hvala na linkovima, sad ću virnuti sve. :D Vidjela sam da se spominje kijanit, i on mi je nepoznanica. :) A vidjela sam da ova linija nakita za piercing, iz koje imam kuglicu ametista, ima i tirkiz pa možda uzmem i njega...

Knjiški kristali - Page 2 Nsp

Knjiški kristali - Page 2 ISNaturalStoneCabSwatch

Ma možemo i ovdje čavrljati, možemo tamo, sasma svejedno. :baloni :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 22/12/2016, 19:48

Vegvísir wrote:Hvala na linkovima, sad ću virnuti sve. :D Vidjela sam da se spominje kijanit, i on mi je nepoznanica. :) A vidjela sam da ova linija nakita za piercing, iz koje imam kuglicu ametista, ima i tirkiz pa možda uzmem i njega...

Knjiški kristali - Page 2 Nsp

Knjiški kristali - Page 2 ISNaturalStoneCabSwatch

Ma možemo i ovdje čavrljati, možemo tamo, sasma svejedno. :baloni :D


Vidi, imaju i Mjesečić. :)

Jesi li nervozna? Imaš li problema sa spavanjem? Blue Lace Agata, ili po naški kalcedon, ima vrlo umirujuću energiju.. Obično se koristi za nesanicu. Prekrasan je kamenčić. Vidim da ga imaju u ponudi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Knjiški kristali

Post by Guest 22/12/2016, 19:58

Kako kad. Satkana sam od čiste nervoze i isprekidanog sna u razdobljima kad se hormoni odluče malo više poigrati sa mnom te iritantno i drsko me čupati za kečkice. :D   U nekim drugim razdobljima sam zen k'o cvjetić na proplanku u rano proljeće. flower Kalcedon je jako lijep kamenčić!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 23/12/2016, 16:52

Vegvísir wrote:Kako kad. Satkana sam od čiste nervoze i isprekidanog sna u razdobljima kad se hormoni odluče malo više poigrati sa mnom te iritantno i drsko me čupati za kečkice. :D   U nekim drugim razdobljima sam zen k'o cvjetić na proplanku u rano proljeće. flower Kalcedon je jako lijep kamenčić!

Onda definitivno rozenkvarc. :) Većinom sam anksiozna pa, ako je na mene djelovao, djelovat će i na tebe. :)

Predstavit ću ti svoj omiljeni kristal - labradorit. U njega sam baš jako zaljubljena. :) Na prvi pogled djeluje neugledno (sivkasto bićence) no, kad krene igra bojama, ne možeš skrenuti pogled. :) Aurora borealis u kamenu. Zelenkasta, zlatna, plava, čak i ljubičasta. Svaki kristal ima neku drugačiju kombinaciju boja. Kod mojih se najčešće izmjenjuju zlatna i zelenkasta s plavim točkicama. Voljela bih si nabaviti jedan u kojem dominira plava... :)

 Knjiški kristali - Page 2 Tumblr10


Knjiški kristali - Page 2 Labrad10

Ova mi je ženska simpatično blesasta i toliko je oduševljena ovim kristalom da ti je moram postaviti.. : )))

https://youtu.be/oW97SOZeKxs


Last edited by Ithildin on 23/12/2016, 16:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 23/12/2016, 16:52

Hvala, Kic! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 23/12/2016, 21:02

P.S. imaš Moonstone i tzv. Rainbow Moonstone... Ovaj potonji je, kao, cijenjeniji jer doista ljepše izgleda, mliječno bijelog izgleda s plavkastim odsjajem.

Knjiški kristali - Page 2 160413237_mj-k-min-3a

To je, zapravo, bijeli labradorit. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 27/12/2016, 18:58

Leteća sam ovih dana pa nisam stigla baš zaviriti ovdje...
Labradorit volim! love
Bliskoj i dragoj prijateljici sam jednom prigodom za poklon dala srebrenu narukvicu s labradoritom baš zato što mi je jako drag kamenčić, a i ona je baš osoba za njega :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 28/12/2016, 17:35

Vegvísir wrote:Leteća sam ovih dana pa nisam stigla baš zaviriti ovdje...
Labradorit volim! love
Bliskoj i dragoj prijateljici sam jednom prigodom za poklon dala srebrenu narukvicu s labradoritom baš zato što mi je jako drag kamenčić, a i ona je baš osoba za njega :)


Kako je dobro biti tvoja prijateljica.  love Pa jesi li sebi ostavila koji? :) Moraš barem jedan zadržati. Hej, oprosti, Nebeski dar je u Sesvetama. Nisam zamijetila različit poštanski broj pa sam zaključila da je kvart, tim više što su mi rekli da je u Zg-u taj prvi put kad sam čula za nj.

U petak sam si nabavila nova bićenca. :) Opet. Heliotrop (jako me je privukao, dosad ga nisam ni imala, ni zamijetila), polirani angelit i predivan neobrađeni komad rozenkvarca. Izabrani angelit i rozenkvarc snažno su mi pulsirali na dlanu. Isprobavala sam i druge primjerke (angelita i ponuđenih "ružičnjaka"), ali ništa nisam osjetila, tako da sam ushićeno shvatila da sam odabrala one koji "žele" surađivati. :)

P.S. ova žena ima doista zavidnu kolekciju prekrasnih labradorita i način na koji o njima govori odgovara onome što i sama mislim o njima.. :) Na početku djeluje pomalo hladno i distancirano, ali daj joj priliku. :) 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 28/12/2016, 18:45

To je bio dio svadbenog poklona; htjela sam joj pokloniti nešto jako osobno i što paše njenom karakteru. :D Mislim da imam negdje neke naušnice s labradoritom, ali ih ne mogu nositi jer su preuske za moje rupice na resicama pa su vjerojatno završile kod sestre ili mame. Heliotrop sam sad izguglala - jako zgodan kamenčić - kao i angelit koji mi, ovako na prvu, djeluje baš nježno. flower

Nisam bila u Sesvetema, ali mislim da su jako dobro povezane sa Zagrebom tako da ne bi trebao biti neki problem zaletjet se i do tamo. :)
Večeras ću, kad budem na miru i neometana, virnuti na video tete s labradoritima. Hvala! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 29/12/2016, 18:24

Jesi vidjela one krasne boje? :) Javi dojmove po povratku iz Sesveta.

Pronašla sam svojstva heliotropa (ovaj moj je ovalni poveći privjesak, tamnozelene boje s crvenim mrljicama) i ispada da je snažan iscjelitelj, odličan za uzemljenje i zaštitu. :)

Angelit je sličan celestitu, zapravo, nastao je iz njega kompresijom kroz milijune godina pa vjerojatno opet mogu očekivati "lupanje srca" dok se ne harmoniziramo. A malo je neugodan osjećaj, ali barem znam da djeluju i da ništa ne umišljam. Iako, čini mi se da se osjetljivost na kristale razvija s vremenom. Na početku nisam imala nikakvih fizičkih reakcija, niti sam ih očekivala. Na druge su načine djelovali.. 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 1/1/2017, 19:47

Jedan takav heliotropasti uzemljitelj bi i meni dobro došao, da udari kontru ametistu. :D
Zanimljivo je to; na neke kristale nemam uopće nikakvu reakciju dok kod nekih baš osjetim snažno pulsiranje, pogotovo prilikom meditacije.

By the way, ne znam jesi li vidjela, ali večeras je na HRT3 Mulholland Dr. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 2/1/2017, 18:38

Vegvísir wrote:Jedan takav heliotropasti uzemljitelj bi i meni dobro došao, da udari kontru ametistu. :D
Zanimljivo je to; na neke kristale nemam uopće nikakvu reakciju dok kod nekih baš osjetim snažno pulsiranje, pogotovo prilikom meditacije.

By the way, ne znam jesi li vidjela, ali večeras je na HRT3 Mulholland Dr. :)


:)

Fora! Vele da to ovisi i o našem trenutnom energetskom stanju. Ako ne reagiraš na određen kristal, ne znači da kasnije nećeš.. E da, ako te nošenje određenog kristala čini nervoznom, osjećaš neku neugodu, najvjerojatnije nije dobro očišćen. No, ako i nakon čišćenja osjećaš slično, najvjerojatnije si niste kompatibilni pa treba probati za nekoliko mjeseci. Slušala sam iskustva nekih ljudi, jedan je spomenuo kako mu konstantno "bježi" jedan kristal ma koliko ga pažljivo spremao i/li postavljao na vezicu. Jednostavno si nisu bili kompatibilni. :D

---

Jesam, vidjeh, hvala. :) Ali uspjela sam pogledati onaj od Woody Allena koji je bio nakon MD-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 3/1/2017, 03:44

Ithildin wrote:
metilda wrote:kristal kao bog.. oh Jerusalem...


Kako, molim???

pa pridajete kristalima moć kakvu ima Bog... to je samo dokaz da čovjek ne može živjeti bez onog transcendentnog pa ako ga ne može iz ne znam kojih razloga priznati Bogu pripisuje ih kamenju.. uzalud... ma kako god ono lijepo bilo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 3/1/2017, 10:16

Ne. Kristali se tek mogu shvatiti kao orudje samoizljecenja i budjenja nekih uspavanih sposobnosti.. Otprilike kao i lijecenje zvukom. Postoje odredjeni fizikalni uvjeti koji moraju biti ispunjeni da bi nas organizam reagirao na njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 10/1/2017, 13:11

Jesi vidjela? Jesi vidjela? bounce Znamo datum! cheers

http://deadline.com/2017/01/twin-peaks-premiere-date-episode-count-showtime-1201881981/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 12/1/2017, 18:12

Vegvísir wrote:Jesi vidjela? Jesi vidjela? bounce Znamo datum! cheers

http://deadline.com/2017/01/twin-peaks-premiere-date-episode-count-showtime-1201881981/

Jesam, jesam, vidjeh! :-) Sad ce to brzo pa cemo revitalizirati onaj tvoj topic o TP-u. :-D Prva epizoda traje dva sata?!

Usput, jutros sam sanjala Kica, tebe, moju malenkost i jos nekoliko nepoznatih forumasa. U jednom trenutku nekako sam se izdigla nad forumom i shvatila da se svi mi nalazimo u Kicovoj biljeznici pa sam iskocila iz nje. :-D On i ti slijedili ste me.. Pogledavsi nanovo njegovu tekicu, uocili smo da je u potpunosti ispisana i da vise nema mjesta za daljnje razgovore. Predlozili smo mu da nabavi novu biljeznicu i ispise naslove tema. Dok je iscrtavao horizontalne i vertikalne linije i u njima ispisivao naslove pdf-ova, mi smo dlanovima skrivale lice jer smo i nadalje inzistirale na anonimnosti. :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 12/1/2017, 20:09

Jedva čekam! flower 
Uz svu dramu koja je pratila najavu sezone, a potom i otkazivanje pa ponovnu najavu, moram priznati da me čitavo vrijeme polako grickao crv sumnje u uspješan svršetak projekta. Ali sad kad se već sve primaklo kraju i napokon imamo datum, treperim od sreće. :shy


Usput, jutros sam sanjala Kica, tebe, moju malenkost i jos nekoliko nepoznatih forumasa. U jednom trenutku nekako sam se izdigla nad forumom i shvatila da se svi mi nalazimo u Kicovoj biljeznici pa sam iskocila iz nje. :-D On i ti slijedili ste me.. Pogledavsi nanovo njegovu tekicu, uocili smo da je u potpunosti ispisana i da vise nema mjesta za daljnje razgovore. Predlozili smo mu da nabavi novu biljeznicu i ispise naslove tema. Dok je iscrtavao horizontalne i vertikalne linije i u njima ispisivao naslove pdf-ova, mi smo dlanovima skrivale lice jer smo i nadalje inzistirale na anonimnosti. :-D

Hahahaha, fantastično! :^0 
Pitam se što bi Freud i Jung na to imali reći... :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by kic 13/1/2017, 06:01


Jung: neke veze su vaznije nego sto se mozda cine
Freud: 3some with facial desire

:^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by betty.boop 13/1/2017, 10:46

Ithildin wrote:P.S. imaš Moonstone i tzv. Rainbow Moonstone... Ovaj potonji je, kao, cijenjeniji jer doista ljepše izgleda, mliječno bijelog izgleda s plavkastim odsjajem.

Knjiški kristali - Page 2 160413237_mj-k-min-3a

To je, zapravo, bijeli labradorit. :)



oo, imam slican prsten, samo je kod mene ametist

slikam kad dodjem doma :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by betty.boop 13/1/2017, 20:54

dakle :


Knjiški kristali - Page 2 Unname12
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Guest 15/1/2017, 15:31

Lijep je! :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Knjiški kristali - Page 2 Empty Re: Knjiški kristali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum