ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Eroo 6/11/2016, 15:30

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Zrtve su samo ujke, to Ero pokusava reci, ali ga nesto ne razumeju.

sasvim sigurno nisu samo ujke...zato i pitam

Opet lažete, nisam porijeklo žrtava uopće spominjao. To vam je valjda genetski tik...

ne propinji se Ero, ovo sam odgovarala Serbinhu...a tebe sam prije tog pitala je li koja žrtva identificirana...no, vidim da se ostaci tek prense u Maribor, a identifikacije će se obavljati kasnije..trajat će to.
šta skačeš ko kengur odmah?!
Pošto me je čopor napao, ne razlikujem više damu od hijene, kao što vidiš... :D

Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:31

Serbinho-3 wrote:Ne, njega ne zanima deciji logor koji su isti drzali, ali ga zanimaju isti kako su zavrsili.
Isti se zgadili Italijanskim fasistima kad su videli sa kime imaju posla, alarmirali odmah Hitlera i sada ja trebam da ih zalim jos?
Za djecu stradalu u Jasenovcu - veli, bio je rat! Zadnje ljudsko smece...  :blj :blj :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:31

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:Zrtve su samo ujke, to Ero pokusava reci, ali ga nesto ne razumeju.

sasvim sigurno nisu samo ujke...zato i pitam

Opet lažete, nisam porijeklo žrtava uopće spominjao. To vam je valjda genetski tik...

ne propinji se Ero, ovo sam odgovarala Serbinhu...a tebe sam prije tog pitala je li koja žrtva identificirana...no, vidim da se ostaci tek prense u Maribor, a identifikacije će se obavljati kasnije..trajat će to.
šta skačeš ko kengur odmah?!
Pošto me je čopor napao, ne razlikujem više damu od hijene, kao što vidiš... :D

dobro, budi skoncentriraniji idući puta.
i mene zanima istina!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by RayMabus 6/11/2016, 15:32

Muzej pobjede i oslobođenja Dalmacije u 2. svjetskom ratu

----


A treba samo pročitat s razumijewanjem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Serbinho-3 6/11/2016, 15:32

Ero, nije bilo ni decijih logora u civilizovanim zemljama.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Eroo 6/11/2016, 15:32

Serbinho-3 wrote:Usput, istim zrtvama su napravljene nove tokom 90-ih.
Treba ljude usmeravati u buducnost a ne vodati po jamama i praviti nove.
Kosti žrtava isplivavaju, nesmirene duše ne daju mira....To bi ti kao hrišćan trebao znati.
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:33

jastreb wrote:Ovo o zatrpavanju živih u okna je ordinarna laž. Partizani su ih pobili i bacili leševe unutra. Ili su ih poobili u samom rudniku,pa našlo se metaka po zidovima okna,kao i praznih čahura.

Dakle nikakvog zatrpavanja živih u okna nije bilo.

To je Ljeljakova izmišljotina,koju su desnohrvati jedva dočekali i ponavljali sto puta.
Je, našlo se na ulazu gdje su ih zazidali jer ih se par pokušalo probiti, dalje u unutrašnjosti gdje je oko 3000 ljudi nema niti čahure niti ijednog metka ispaljenog niti su pronađene kosti okarakterizirane kao da su pretrpile ozljede sa metkom, dapače na tim kostima nema nikakvih rana što jasno govori o tome da su ti ljudi ŽIVI zazidani u rudarsko okno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Eroo 6/11/2016, 15:34

Serbinho-3 wrote:Ero, nije bilo ni decijih logora u civilizovanim zemljama.
Možemo i o tome, ali ne kao opravdanje za Hudu jamu, na primjer.
Ja ti za takav način diskusije nisam, jer sam kršćanin...
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by RayMabus 6/11/2016, 15:34

Dok se formirao red za obilazak muzeja, Luka Nikpalj – kako je sa smiješkom rekao, »šef parade«, zadužen za protokol otvaranja – najavio je da će muzej biti otvoren i zimi, no nešto kraće satnice, dok će u sezoni imati puno radno vrijeme. Potpredsjednik Udruge Petar Mišura sretan je rokom u kojem je sve obavljeno, u samo godinu dana obnovljen je prostor, uz pomoć Grada Šibenika koji je dao 200 tisuća kuna, ali i donacija brojnih obrtnika i privatnih osoba. Zanimljivo, kaže nam Mišura, određen iznos donirala je i kineska udruga boraca iz Drugog svjetskog rata! U pitanju je 15 tisuća eura, udruga engleskih vojnika koji su se borili na Visu donirala je osam tisuća eura, sve je dobro došlo jer je ukupna investicija bila oko 700 tisuća kuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:35

Eroo wrote:
Ja o žrtvama u Hudoj jami i par tisuća drugih. Ne skreći priču i ne relativiziraj zločine.
I ti ces o relativizaciji, trolle? Pa sad si se sposro o tome kako je humanije sto su Francuzi slali njemacke zatocenike iz WW2 na prisilni rad ciscenja minskih polja gdje ih mjesecno pogibalo oko 2,000, nego ustaske koljace zatrpati u jame. 

:blj :blj :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by RayMabus 6/11/2016, 15:35

Wi ste brajo skorz fulali temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by jastreb 6/11/2016, 15:36

Ključ! Tema je otišla k vragu!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:36

RayMabus wrote:Wi ste brajo skorz fulali temu.
o lipi moj, tebe niko ne sluša :))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Guest 6/11/2016, 15:36

Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:Ero, nije bilo ni decijih logora u civilizovanim zemljama.
Možemo i o tome, ali ne kao opravdanje za Hudu jamu, na primjer.
Ja ti za takav način diskusije nisam, jer sam kršćanin...
Ti si sotona, a ne krscanin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja - Page 13 Empty Re: Hrvatska dobila prvi muzej antifašističke borbe nakon oslobođenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum