ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:15

kaja wrote:
dva brata wrote:Pernar koji mi je  drag, inače jebiga momak nema veze o ekonomiji, bolje da se drži Hanžekovića i pravosuđa i lopova iz HDZa i SDPa , tu je jak..
ovako kada priča o monetarnoj ekonomiji, malo mi ga je neugodno slušati (ipak je po struci medicinska sestra, a ide se svađati sa doktorima znanosti iz monetarne ekonomije)
Pa dobro, evo ozbiljne stručnjake imamo u kravati 25 godina, ne vidim neki rezultat?!
pa nitko ih ne sluša.. 

tko sluša Vujčića kada priča što treba raditi? nitko? bude prazan sabor, ovi se okrenu svom poslu.. 

isto ako tebi doktor govori da smršaviš i izbaciš slatko iz hrane i baviš se sportom i prestaneš pušit, pa sjediš na ušima, i onda govoriš "-ja idem kod doktora 20godina i nikako da mi zdravlje krene na bolje, on priča a nema rezultata".

i onda dođe netko sa aleternativnom medicinom i ponudi rješenje, "evo uplati 1000€ , ja ću zamahnit talismanom i ozdravit ćeš".. tako  i pernar u ekonomiji.. on će nešto napraviti, i ozdravit će RH ekonomija, krenut će izvoz, industrija, itd.. 

neće. meni je on simpatičan kada govori o lopovima iz HDza i SDPa, o Haženkoviću i ovrhama, i korumpiranom pravosuđu, tu je 100% u pravu, pa čak i donekle u vanjskoj politici(iako i tu pretjeruje sa palestinskim žrtvama i izraelskoj agresiji), a kada mi počne o monetarnoj ekonomiji , zaboli me glava..

Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:17

deda wrote:
Starhemberg wrote:
deda wrote:
Starhemberg wrote:
Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 U-s-bases-near-russia

uzmi neku mapu s mjerilom pa izmjeri koliko su te vojne baze blizu Rusiji  :)

na koji način je vojna baza u Njemačkoj prijetnja Rusiji?

Da li EU ili SAD bombarderima nadljeću Rusiju i Kinu, te time simuliraju vježbe napada?
Zašto bi nadlijetali, kad imaju kopnene baze. Rusi nemaju apslutno nikakvog razloga biti zabrinuti, kao Poljska 39. :)

Koliko vidimo nitko ne prijeti Rusima sa napadom, nego je situacija obratna. A kada EU pojača svoje obrambene kapacitete i spremu kao odgovor na Ruske simulacije napada onda se to zove agresijom.

Zapad ima interes dovesti energente sa Bliskog Istoka, izgraditi plinovod, to je naravno protivno ruskim interesima jer oni žele imati monopol, oko toga su sukobi.
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi? Stvar je u tome što ga ima, posebno od 1971. kad je petrodolart ustanovljen kao takav, no taj sistem odavno puca pa je počela panika... Ne prijete Rusi nikome ratom, dok eto svjedočimo da to ne čine ni američke vlade, one samo napadnu bez prijetnje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:18

kaja wrote:Mislim sve se svodi od tih ozbiljnih kako jos malo povisiti porez i kako lakše dici lovu sa tekućih građana bez pitanja.

uvest će vam negativne kamate, to je porez na depozite na računima

u Njemačkoj su već počeli

a sve zato što narod bira političare koji su strogo protiv potrošnje i povećanja duga


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/revizija-otkrila-umjesto-da-zaradi-lalovac-uz-negativne-kamate-deponirao-novac-u-bundesbank/4418574/

http://www.jutarnji.hr/arhiva/kamate-su-vec-postale-negativne-ali-ne-i-za-nas/485308/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:19

Starhemberg wrote:
deda wrote:
Starhemberg wrote:
deda wrote:
Starhemberg wrote:
Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 U-s-bases-near-russia

uzmi neku mapu s mjerilom pa izmjeri koliko su te vojne baze blizu Rusiji  :)

na koji način je vojna baza u Njemačkoj prijetnja Rusiji?

Da li EU ili SAD bombarderima nadljeću Rusiju i Kinu, te time simuliraju vježbe napada?
Zašto bi nadlijetali, kad imaju kopnene baze. Rusi nemaju apslutno nikakvog razloga biti zabrinuti, kao Poljska 39. :)

Koliko vidimo nitko ne prijeti Rusima sa napadom, nego je situacija obratna. A kada EU pojača svoje obrambene kapacitete i spremu kao odgovor na Ruske simulacije napada onda se to zove agresijom.

Zapad ima interes dovesti energente sa Bliskog Istoka, izgraditi plinovod, to je naravno protivno ruskim interesima jer oni žele imati monopol, oko toga su sukobi.
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi? Stvar je u tome što ga ima, posebno od 1971. kad je petrodolart ustanovljen kao takav, no taj sistem odavno puca pa je počela panika... Ne prijete Rusi nikome ratom, dok eto svjedočimo da to ne čine ni američke vlade, one samo napadnu bez prijetnje...
https://ftmdaily.com/preparing-for-the-collapse-of-the-petrodollar-system/

Initially, this dollar system worked well. However, by the 1960's, the weight of the system upon the United States became unbearable. On August 15, 1971, President Richard M. Nixon shocked the global economy when he officially ended the international convertibility from U.S. dollars into gold, thereby bringing an official end to the Bretton Woods arrangement.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by darth_vader Sat 5 Nov - 16:22

Neve wrote:infantilni čelnik, infantilne stranke
skupa s Viliborom i onom njegovom bijesnom dominom

Ok, infantilni su...ali imaju legitimitet za izreći svoj stav na pravom mjestu... međutim meni se čini da bi određene grupacije željele i to zabraniti jer im ne odgovara feedback koji postižu svojim dosadašnjim djelovanjem pa je najbolje ušutkati i diskreditirati kritičare...i to u blazoj varijanti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:25

Starhemberg wrote:
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi?
ne želi jer nema potrebe kad može sve kupiti svojom fiat valutom, kapitalizam osvaja bolje od bombi, na uzajamnu korist trgovačkih partnera

da li je Američka trgovina s Kinom naštetila Kini ili se upravo zbog toga Kina razvila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by darth_vader Sat 5 Nov - 16:25

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
kaja wrote:
dijagram wrote:Bez kaje i mene,...nikad nista.
To je barem jasno.
Joj.. nikad nis..:)
Pernar zasjenio Sincica.
Nece dugo potrajati dok ga ona Palfi il kako se vec zove dohvati:)
naljutila se i odrekla Sabora..samo da diplomu ne mora pokazivat :D
Pernar je korisna budala i nije uopce lose da malo razdrma ucmale papcine i njihov uhodani stil .
S druge strane iluzorno je ocekivati da takav ponudi nesto konkretno, pametno.
Birtijaske price press

Vidjeti skamenjena lica ovih kojima su kritike upućene... neprocjenjivo...što se mene tiče jednostavno je premalo Pernata u Saboru... čisto da trolovi pravovjernih ne dođu do predaha...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:28

deda wrote:
Starhemberg wrote:
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi?
ne želi jer nema potrebe kad može sve kupiti svojom fiat valutom, kapitalizam osvaja bolje od bombi, na uzajamnu korist trgovačkih partnera

da li je Američka trgovina s Kinom naštetila Kini ili se upravo zbog toga Kina razvila?
Koliki je dug SAD-a Kini (nenaplativ usput) i koliko će dugo takav kapital trajati? SAD je MOGAO sve kupiti, no kao što sam ti napisao već, osnova ekonomije je petrodolar čije se osnove osavno ljuljaju, a time će i monopol otići kvragu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:29

čitam o tom petrodolaru kao nekoj snazi USA ekonomije, ali može li mi netko objasniti malo detaljnije? 

onako , logički da je jednostavno za shvatiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:30

dva brata wrote:čitam o tom petrodolaru kao nekoj snazi USA ekonomije, ali može li mi netko objasniti malo detaljnije? 

onako , logički da je jednostavno za shvatiti?
Eno postavio sam link gore, dobar tekst.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:30

Starhemberg wrote:
Initially, this dollar system worked well. However, by the 1960's, the weight of the system upon the United States became unbearable. On August 15, 1971, President Richard M. Nixon shocked the global economy when he officially ended the international convertibility from U.S. dollars into gold, thereby bringing an official end to the Bretton Woods arrangement.

i što se dogodilo? da li je netko prevaren?

svijet je zbog tehnološkog i znanstvenog razvoja rastao brže ekonomski nego je to dopuštao sustav sa čvrstom valutom i fiksnim tečajem temeljen na zlatu

do 70ih Amerika je bila netto izvoznica pa je sustav sa zlatnom rezervom funkcionirao, jer je većina Europe bila razrušena nakon 2. svjetskog rata, dok EU nije obnovila svoje proizvodne kapacitete, kad su Europljani počeli proizvoditi više, izvoz u Ameriku je nadmašio uvoz i stari mehanizam više nije bilo moguće održati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by darth_vader Sat 5 Nov - 16:31

kaja wrote:Al gle, sad cu ispasti cetnik, muslimanka vec jesam. Nisu Hrvati za voditi državu, ni jednu i zato ju nisu ni imali. Pa najbolji ministri bili Su Lalovac Srbin i Zlatko musliman . 
Oni su ovo sto čitamo po forumu , to su Hrvati. Daj mi govno da pojedem samo da imam malo osobne koristi i gazdu. Drugačije se ne moze. Točka.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:31

Starhemberg wrote:
dva brata wrote:čitam o tom petrodolaru kao nekoj snazi USA ekonomije, ali može li mi netko objasniti malo detaljnije? 

onako , logički da je jednostavno za shvatiti?
Eno postavio sam link gore, dobar tekst.
igram online multiplayer, evo starta partija :D :D prije nego krene, dajte u par rečenica o čemu se radi.. ionako o tome raspravljate.. u čemu je moć USA standarda koja se temelji na nekom petrodolaru?

ja cijelo vrijeme mislim da je moć USA ekonomije da se temelji na snazi njihovih firmi i njihovj produktivnosti i njihovoj visokoj tehnologiji i resursima, tako da može li pojašnjenje zašto sam ja u krivu a ovi sa petrodolarom u pravu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:36

dva brata wrote:
Starhemberg wrote:
dva brata wrote:čitam o tom petrodolaru kao nekoj snazi USA ekonomije, ali može li mi netko objasniti malo detaljnije? 

onako , logički da je jednostavno za shvatiti?
Eno postavio sam link gore, dobar tekst.
igram online multiplayer, evo starta partija :D :D prije nego krene, dajte u par rečenica o čemu se radi.. ionako o tome raspravljate.. u čemu je moć USA standarda koja se temelji na nekom petrodolaru?

ja cijelo vrijeme mislim da je moć USA ekonomije da se temelji na snazi njihovih firmi i njihovj produktivnosti i njihovoj visokoj tehnologiji i resursima, tako da može li pojašnjenje zašto sam ja u krivu a ovi sa petrodolarom u pravu?
Two years later, in an effort to maintain global demand for U.S. dollars, another system was created called the petrodollar system. In 1973, a deal was struck between Saudi Arabia and the United States in which every barrel of oil purchased from the Saudis would be denominated in U.S. dollars. Under this new arrangement, any country that sought to purchase oil from Saudi Arabia would be required to first exchange their own national currency for U.S. dollars. In exchange for Saudi Arabia's willingness to denominate their oil sales exclusively in U.S. dollars, the United States offered weapons and protection of their oil fields from neighboring nations, including Israel.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:37

This petrodollar system, or more simply known as an "oil for dollars" system, created an immediate artificial demand for U.S. dollars around the globe. And of course, as global oil demand increased, so did the demand for U.S. dollars.
As the U.S. dollar continued to lose purchasing power, several oil-producing countries began to question the wisdom of accepting increasingly worthless paper currency for their oil supplies. Today, several countries have attempted to move away, or already have moved away, from the petrodollar system. Examples include Iran, Syria, Venezuela, and North Korea… or the “axis of evil,” if you prefer. (What is happening in our world today makes a whole lot of sense if you simply read between the lines and ignore the “official” reasons that are given in the mainstream media.) Additionally, other nations are choosing to use their own currencies for oil like China, Russia, and India, among others.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:39

Starhemberg wrote:
deda wrote:
Starhemberg wrote:
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi?
ne želi jer nema potrebe kad može sve kupiti svojom fiat valutom, kapitalizam osvaja bolje od bombi, na uzajamnu korist trgovačkih partnera

da li je Američka trgovina s Kinom naštetila Kini ili se upravo zbog toga Kina razvila?
Koliki je dug SAD-a Kini (nenaplativ usput) i koliko će dugo takav kapital trajati? SAD je MOGAO sve kupiti, no kao što sam ti napisao već, osnova ekonomije je petrodolar čije se osnove osavno ljuljaju, a time će i monopol otići kvragu.

Amerika nema dug prema Kini. Sav trgovinski deficit je plaćen u trenutku kad je nastala razmjena robe za američke dolare. Amerikanci su sami sebi izdali kredit kojim su to platili, i ti se dolari sad nalaze u kineskim računima kod američkog FEDa.

Kad Kinezi odluče potrošiti američke dolare i kupiti američku robu, taj dug će djelomično ili potpuno nestati ovisno koliko se potrošenog novca prelije na rast BDPa i privatnu štednju.

Kad kažu da Kina ima milijarde u američkim državnim obveznicama to ne znači da im je amerika nešto dužna, nego to znači da su Kinezi svoje dolare koje su već prije zaradili prodajom robe kroz izvoz uložili u američke obveznice, nema duga, to nije dug to je kineska štednja

kad požele svoje dolare natrag, jednostavno će svoju štednju u obveznicama zamjeniti za dolar kod FEDa koji svaki 15 dana kupuje milijarde obveznica

nema zlatnog standarda, stoga ne vrijede ekonomske teorije koje se odnose na čvrst novac sa fiksnim tečajem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 16:49

deda wrote:
Starhemberg wrote:
deda wrote:
Starhemberg wrote:
Pa normalno je da svjetska sila želi monopol, zar SAD ne želi?
ne želi jer nema potrebe kad može sve kupiti svojom fiat valutom, kapitalizam osvaja bolje od bombi, na uzajamnu korist trgovačkih partnera

da li je Američka trgovina s Kinom naštetila Kini ili se upravo zbog toga Kina razvila?
Koliki je dug SAD-a Kini (nenaplativ usput) i koliko će dugo takav kapital trajati? SAD je MOGAO sve kupiti, no kao što sam ti napisao već, osnova ekonomije je petrodolar čije se osnove osavno ljuljaju, a time će i monopol otići kvragu.

Amerika nema dug prema Kini. Sav trgovinski deficit je plaćen u trenutku kad je nastala razmjena robe za američke dolare. Amerikanci su sami sebi izdali kredit kojim su to platili, i ti se dolari sad nalaze u kineskim računima kod američkog FEDa.

Kad Kinezi odluče potrošiti američke dolare i kupiti američku robu, taj dug će djelomično ili potpuno nestati ovisno koliko se potrošenog novca prelije na rast BDPa i privatnu štednju.

Kad kažu da Kina ima milijarde u američkim državnim obveznicama to ne znači da im je amerika nešto dužna, nego to znači da su Kinezi svoje dolare koje su već prije zaradili prodajom robe kroz izvoz uložili u američke obveznice, nema duga, to nije dug to je kineska štednja

kad požele svoje dolare natrag, jednostavno će svoju štednju u obveznicama zamjeniti za dolar kod FEDa koji svaki 15 dana kupuje milijarde obveznica

nema zlatnog standarda, stoga ne vrijede ekonomske teorije koje se odnose na čvrst novac sa fiksnim tečajem
Nema čvrstog novca s fiksnim tečajem jer je napušten zlatni standard i valuta je vezana za naftu, a pošto se radi o svjetskoj sili i monopolistu nad trgovinom naftom to je nužno dovelo do toga da većina svijeta o njemu ovisi. Zato je bitno kontrolirati naftne izvori kako bi se sustav održao, a trenutna ekonomska i geopolitička situacija (ne trenutna, zapravo još tamo od 2003.) je takva da postaje neodrživ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 17:04

Starhemberg wrote:
Nema čvrstog novca s fiksnim tečajem jer je napušten zlatni standard i valuta je vezana za naftu, a pošto se radi o svjetskoj sili i monopolistu nad trgovinom naftom to je nužno dovelo do toga da većina svijeta o njemu ovisi. Zato je bitno kontrolirati naftne izvori kako bi se sustav održao, a trenutna ekonomska i geopolitička situacija (ne trenutna, zapravo još tamo od 2003.) je takva da postaje neodrživ.

Ne prodaju svi naftu u dolarima. Npr. Velika britanija je svoju naftu iz sjevrenog mora prodavala za Funte.

70ih je SAD bila najveća ekonomija na svijetu, svi su htjeli tamo izvoziti, zato je nafta bila denominirana u dolarima, izvoznici su bili orjentirani na američko tržište jer je tamo bila najveća kupovna moć

nema zavjere

https://en.wikipedia.org/wiki/Petrocurrency
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 17:08

Starhemberg wrote:This petrodollar system, or more simply known as an "oil for dollars" system, created an immediate artificial demand for U.S. dollars around the globe. And of course, as global oil demand increased, so did the demand for U.S. dollars.
As the U.S. dollar continued to lose purchasing power, several oil-producing countries began to question the wisdom of accepting increasingly worthless paper currency for their oil supplies. Today, several countries have attempted to move away, or already have moved away, from the petrodollar system. Examples include Iran, Syria, Venezuela, and North Korea… or the “axis of evil,” if you prefer. (What is happening in our world today makes a whole lot of sense if you simply read between the lines and ignore the “official” reasons that are given in the mainstream media.) Additionally, other nations are choosing to use their own currencies for oil like China, Russia, and India, among others.
eto, vidiš i sam.. pola zemalja svijeta prešlo na svoju valutu i USA nije propala.. 
u ekonomiji je dosta toga ponuda-potražnja. 
ako recimo venezuela ili iran ili rusija pređu na svoju valutu kada prodaju naftu umjesto dolara, pada vrijednost USA dolara. međutim to ne neznači kraj svijeta za Ameriku. Pošto je USA jaka izvozna država u drugim segmentima, jeftiniji dolar znači pad uvoza USA ekonomije(jer manje vrijedi pa se manje može kupiti) i rast izvoza(sada je isplativije otvoriti proizvodnju u USA radi jeftinog dolara). 

onda USA ekonomija raste izvoz, pada uvoz - ekonomija se vraća u ravnotežu. 

Tako da je to sa petrodolarom prodaja magle jadnom narodu koji očekuje propast Amerike a ništa od toga.. 
Pojedine USA korporacije tipa Microsfot, Google, Apple , itd , vrijede više nego cijela Ruska burza.. ako želite uništiti Ameriku uništiti te komapnije, ne gledajte Hollywood filmove..

Raste Kineska ekonomija, Kinezi postaju bogatiji i bogatiji, a u isto vrijeme Kineska kina tržišta već postala veća zarada za Američke filmove nego USA tržišta.. uništite Hollywood i uništiti će te USA.. itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Leviathan2 Sat 5 Nov - 19:02

dakle, pernar jebe i ne vadi, to se ocekuje od njega,
bilo bi govnarski da sad sjedi u saborskoj fotelji i suti, gledam ovog lika desno  tj njemu s lijeve strane kak se laganini podsmijava, jbte, umjesto da se rasplace on razmislja kak da ismije klinca
definitivno treba jos jedan pernar unutra da im dize zivac dok jedan odmara, da im ne daju spavat u saborskim klupama i da se bude po noci s vriskom dok ga sanjaju, ne kuzim nista zasto i sincic ne prati, on je onak vise ko neki mutavac
ajmo pernar, jesi shaban al si nes najbolje sto se momentalno moze naci u jebenom saboru

ps, kako marca nagovorit da ne pljuje po pernaru?

_________________
Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 19:04

Leviathan2 wrote:dakle, pernar jebe i ne vadi, to se ocekuje od njega,
bilo bi govnarski da sad sjedi u saborskoj fotelji i suti, gledam ovog lika desno  tj njemu s lijeve strane kak se laganini podsmijava, jbte, umjesto da se rasplace on razmislja kak da ismije klinca
definitivno treba jos jedan pernar unutra da im dize zivac dok jedan odmara, da im ne daju spavat u saborskim klupama i da se bude po noci s vriskom dok ga sanjaju, ne kuzim nista zasto i sincic ne prati, on je onak vise ko neki mutavac
ajmo pernar, jesi shaban al si nes najbolje sto se momentalno moze naci u jebenom saboru

ps, kako marca nagovorit da ne pljuje po pernaru?
da prestane pričati gluposti glede "monetarne reforme i HNBa" i sličnih pizdarija, i da se drži , ovrha, lupeža iz HDZa i SDPa, hanžekovića, pravosuđa itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 8 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum