ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Age of Trolls

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 9/10/2016, 19:06

Kic, puno hvala. Ovo iskreno cijenim. Necem se predomisliti, lijepo te molim brisi sto prije mozes. <3 :)))

Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 9/10/2016, 19:09

dude..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 9/10/2016, 19:36

obrisat cu, obrisao sam i ovaj zadnji tvoj post :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 9/10/2016, 19:39

Srce si:) evo ti pusu, cistu platonsku, otpuhujem s dlana <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 9/10/2016, 19:46

yea yea dude wink-wink nudge-nudge
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 9/10/2016, 19:57

Odoh sad u snove. Prazno mi je ali lakse. :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 9/10/2016, 19:59

LN dude
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 9/10/2016, 20:03

Tebi ugodna vecer i zvjezdano nebo za LN :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 9/10/2016, 22:02

For Dudette..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 10/10/2016, 02:29

Thanks! dudette vise ne svira niti gleda, a kamoli otvara muzicko linkovlje. Samo u privaciji doma svoga i za svoju dusu. :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 10:01

provjeravam vidi li mi se potpis..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 10:02

jeee, vidi se...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 10:04

zapravo sam htjela reći da na Bleiburgu nisu poginuli ustaše nego nevin puk koji je bježao od komunističkog okupatora pa me čudi da kic dozvoljava taj trolasti dudin signature...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 11/10/2016, 10:56

free spik
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 11:11

metilda wrote:zapravo sam htjela reći da na Bleiburgu nisu poginuli ustaše nego nevin puk koji je bježao od komunističkog okupatora pa me čudi da kic dozvoljava taj trolasti dudin signature...
Poginulo je sve zivo.,..Ustase,domobrani,civilijana,ovijah onijah...kad tako iskljucivo nes tvrdis sto je lako provjeriti da je falsch,ebi ga..sama sebi u trbuff skaces..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 11/10/2016, 14:00

kic wrote:free spik...
...trpi napade s fašističke i konunisticke strone:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 17:50

bogomdani wrote:
metilda wrote:zapravo sam htjela reći da na Bleiburgu nisu poginuli ustaše nego nevin puk koji je bježao od komunističkog okupatora pa me čudi da kic dozvoljava taj trolasti dudin signature...
Poginulo je sve zivo.,..Ustase,domobrani,civilijana,ovijah onijah...kad tako iskljucivo nes tvrdis sto je lako provjeriti da je falsch,ebi ga..sama sebi u trbuff skaces..

pa i ja koristim "free spik" ilitiga pjesničku slobodu... literatura je pročitana, citirana davno dok je još postojao Iskon, a neki od komunista su napredovali u razgrađivanju stereotipa pa sad kao ti priznaju da se na Bleiburgu dogodio pokolj; prije o tom nije moglo biti ni spomena.. vojnik koji se preda i položi oružje je ratni zarobljenik i ubojstvo ratnih zarobljenika bez suđenja kojima im je dokazana krivica je ratni zločin, a načula sam nešto i što se zove presumpcija nevinosti...  afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 11/10/2016, 18:25

aben wrote:
kic wrote:free spik...
...trpi napade s fašističke i konunisticke strone:)
a šta, za neke sam sjeverna koreja, za druge sam ustaša (i to sam od nekih desničara isto čuo :^0), za treće sve previše puštam, itd..

the prblm here is, ako zabranim potpis: goni ustaše do Bleiburga, da li onda moram kažnjavati i svaki post takova sadržaja, jer koja je razlika između siga i posta onda? puno tog prolazi ispod radara, ali ne mogu jedno zabranjivati a isto to u drugoj formi ne, što god osobno mislio o ova dva potpisa (naravno da mi je metildin bliži i draži), ali trenutno ako netko stavi u sig: aben je pizda, ili mativku treba bacit u bunar, je step over (osim ako, konkretno abena i mativku to ne smeta, onda jel.. )
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 11/10/2016, 19:04

metilda wrote:
bogomdani wrote:
metilda wrote:zapravo sam htjela reći da na Bleiburgu nisu poginuli ustaše nego nevin puk koji je bježao od komunističkog okupatora pa me čudi da kic dozvoljava taj trolasti dudin signature...
Poginulo je sve zivo.,..Ustase,domobrani,civilijana,ovijah onijah...kad tako iskljucivo nes tvrdis sto je lako provjeriti da je falsch,ebi ga..sama sebi u trbuff skaces..

pa i ja koristim "free spik" ilitiga pjesničku slobodu... literatura je pročitana, citirana davno dok je još postojao Iskon, a neki od komunista su napredovali u razgrađivanju stereotipa pa sad kao ti priznaju da se na Bleiburgu dogodio pokolj; prije o tom nije moglo biti ni spomena.. vojnik koji se preda i položi oružje je ratni zarobljenik i ubojstvo ratnih zarobljenika bez suđenja kojima im je dokazana krivica je ratni zločin, a načula sam nešto i što se zove presumpcija nevinosti...  afro
Sve to lijepo,med i mlijeko..No to o cemu pricamo,je POSLJEDICA onoga sto su nacisticki poltroni cinili ostalima na Balkanu...
Kad se prolije Zla krv,tesko je djelovati hladne glave,osim ako nisi treca strana koju boli kiki i za jedne i za druge..
Opet,mislim da je toi malo sve prenapuhano,kao i u svakom ratu..ako netko nekog izgubi,jasno je da ce se njem ciniti kao kraj svijeta..
napravljeno je par fatalnih greska,koje je Pavelic ucinio,i prakticno pokrenuo taj tijek stvari..no,bitno da je on guzicu sacuvao i lijepo zivjeo,dok su mu "voljeni" narod kupusali partizani i osvecivali se..
Baća zenska.netko meni mrkne nekoga,zabora vi na bilo kakve presumpcije nevinosti,zakone,ljuckost,ovo ili ono..slijedi tocno ono Oko Za Oko..Uz to,vojni dio ,dakle,Ustase i Domobrani su trebali NE BJEZATI,nego cuvati odstupnicu civilima kojih je bilo.,,.ginuti ako treba.,ali da se civili izvuku,vjerovatno tad ne bi britanci vratili zbijeg,Titi u ruke,.Ovako,racunali su,tu su i porazena nacisticka vojska,i Tiletu dali presutno dopustenje..ebi ga...fri spič
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 11/10/2016, 20:07

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:free spik...
...trpi napade s fašističke i konunisticke strone:)
a šta, za neke sam sjeverna koreja, za druge sam ustaša (i to sam od nekih desničara isto čuo :^0), za treće sve previše puštam, itd..

the prblm here is, ako zabranim potpis: goni ustaše do Bleiburga, da li onda moram kažnjavati i svaki post takova sadržaja, jer koja je razlika između siga i posta onda? puno tog prolazi ispod radara, ali ne mogu jedno zabranjivati a isto to u drugoj formi ne, što god osobno mislio o ova dva potpisa (naravno da mi je metildin bliži i draži), ali trenutno ako netko stavi u sig: aben je pizda, ili mativku treba bacit u bunar, je step over (osim ako, konkretno abena i mativku to ne smeta, onda jel.. )
stvor s cenzurom, a pogotovo s "poželjnom" cenzurom tj brisanje uvredljivih riči ili ideja je problem ne zoto ča postoji mogućnost da je cenzor sklon ili nesklon, nego ča navikava ljudi da ne mislu svojun glovun, da se mišljenja uniformiraju, i da se stvoro umjetno netočno mijenje. to ni samo tehnički problijem, npr kako definirati uvredu, koja je ideja opasna, nego ko i sve intervencije države, ona ljude čini ranjivima.
kako u prometu ljudi znaju izbjegavati stresne gužvovite rute, a u konverzaciji koja je uvik nadgledana ko da jedva čekoju uletiti u diskusiju s nekin ko ih nerviro? jednostavno je; navikli su da ih se moderiro.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 11/10/2016, 20:21

da se ja uklonim iz ove raspre oš reć? :)

ionak je moja dnevna na denkverbotu da..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 3 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum