ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 30/7/2015, 20:30

Tako je, svakom njegov izbor i mirna bosna.

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 30/7/2015, 20:31

Trinity wrote:Tako je, svakom njegov izbor i mirna bosna.
Misliš da je njih u Tami briga za tvoje izbore?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 30/7/2015, 20:36

Nema Tame i "njih" .
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 30/7/2015, 20:37

Trinity wrote:Nema Tame i "njih" .

Znaš onu izreku u narodu - najveća pobijeda Vraga je što je uvjerio ljude da ne postoji...No, ljudi vjeruju da je to osoba...;-))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 30/7/2015, 20:46

Ne postoji ni Vrag ni sav taj šaroliki paralelni svijet koji  se preko naših leđa sveti Bogu. :-)))
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 30/7/2015, 20:49

Trinity wrote:Ne postoji ni Vrag ni sav taj šaroliki paralelni svijet koji  se preko naših leđa sveti Bogu. :-)))
Vidim da se nikad nisi susrela sa svojim demonom...U Islamu imaš da svaki čovjek na jednom ramenu ima vraga, a na drugom anđela...O tebi ovisi kojeg ćeš slušati...Indijanci su imali zanimljivu priču o dva vuka u tebi, a pobjeđuje onaj kojeg više hraniš...Vidiš to '' znanje '' potječe iz istog izvora. U Bibiliji ( Stari zavjet ) jasno je naznačeno da čovjek ima dva puta, put pravednika ili put onog drugoga...Ali, uvijek je riječ o tvom izboru. Ti si izabrala negiranje toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 30/7/2015, 20:54

A ti si izabrao vjerovati u tamu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 30/7/2015, 20:55

Trinity wrote:A ti si izabrao vjerovati u tamu.
Zapravo, ja ti ne vjerujem u ništa...Čak niti u Boga...Bog ti je meni nešto sasvim normalno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 30/7/2015, 20:59

I meni je Bog nešto sasvim normalno, samo se vjerojatno razlikujemo u percepciji Boga.
A sve što je  nadodano Bogu i oko Boga nije mi normalno.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 30/7/2015, 21:00

Trinity wrote:I meni je Bog nešto sasvim normalno, samo se vjerojatno razlikujemo u percepciji Boga.
A sve što je  nadodano Bogu i oko Boga nije mi normalno.
Slažem se s ovim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:03

Vjerujem u postojanje energije koja se osjeti pa i da materijalizirati. Što je to? Nekako vjerujem da su nam to dana, a nerazvijena čula (budući da se s toliko malo mozga koristimo). Neke osobe su hiperzenzibilne, a ja bih rekla da im je čulo razvijenije. Životinje mogu predosjetiti određene događaje, a mi smo kao na višem stupnju razvoja?! (vjerujemo u demone, vragove i ostalo)...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:07

Mativka wrote:Životinje mogu predosjetiti određene događaje, a mi smo kao na višem stupnju razvoja?! (vjerujemo u demone, vragove i ostalo)...

Koja je razlika između toga da životinje mogu predosjetiti određene događaje i toga da ljudi vjeruju ( jer osjećaju prisutnost ), zla, đavla, demona, zapravo tame?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:11

red wolf wrote:
Mativka wrote:Životinje mogu predosjetiti određene događaje, a mi smo kao na višem stupnju razvoja?! (vjerujemo u demone, vragove i ostalo)...

Koja je razlika između toga da životinje mogu predosjetiti određene događaje i toga da ljudi vjeruju ( jer osjećaju prisutnost ), zla, đavla, demona, zapravo tame?
Upravo u tome jer dajemo određena imena za energiju. Događaje pripisujemo tami, natprirodnom, a možda je sve to samo prirodan slijed događaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:12

Mativka wrote:Upravo u tome jer dajemo određena imena za energiju. Događaje pripisujemo tami, natprirodnom, a možda je sve to samo prirodan slijed događaja.
Pa ne baš...Životinje ne mogu biti podložne tami...Ljudi da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:16

Jer životinje nemaju dušu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Trinity 31/7/2015, 22:16

Nema tame, tama je nedostatak svjetla. Samo pritisni šalter, onaj u glavi. ;-)))
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:22

Mativka wrote:Jer životinje nemaju dušu?
Ni ljudi nemaju dušu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:23

Trinity wrote:Nema tame, tama je nedostatak svjetla.
Točno, ali ipak je ima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:24

Dakle, svejedno im je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:27

Mativka wrote:Dakle, svejedno im je?
Pa one su nam primjer...U što je gledao Da Vinci?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Guest 31/7/2015, 22:30

Budućnost, napredak, znanost, iako tada zabranjenju....za njega to nisu bila djelovanja Đavla, sila tame i sl. već živa energija postojanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla... - Page 6 Empty Re: Demoni, đavoli, mračne sile, bla bla bla...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum